PDA

View Full Version : какво да правя ?



03-24-2007, 20:24
Намирам се в много труден за мен период и искам ако можете да ми помогнете ..
Най-добрите ми приятелки в момента са ми обърнали гръб ,защото имам мнение и не съм просто една всички..тъпа конформистка,която да се съгласява с всичко,което предложат.
Обичам момче,което просто не споделя тези чувства.Не искам да го спечеля,защото ми омръзна да се опитвам,а просто да спра да го обичам.
Как да излезна от това положение,вкоето си мисля къде сгреших.

И защо в крайна сметка аз страдам не само за моите ,но и за проблемите и действията на другите,а на тях не им пука.

03-24-2007, 21:23
виж ти не можеш да спреш д аго обичаш.просто неможеш да заповядаш на сърцето си.ще дойде време когато ще ти е омръзнал и няма да ти прави впечатление.ще си го заменила с дръг,но някаде на дулбоко в твоето сърце ти още ще го обичаш ако той е първатата ти любое разбира се.
а до колкото тва защо и ти страдаш заради грешките на дръгите.еми просто не им обращай внимание ти земаш мног присърце всичко за тва така се получав

03-24-2007, 21:24
виж ти не можеш да спреш д аго обичаш.просто неможеш да заповядаш на сърцето си.ще дойде време когато ще ти е омръзнал и няма да ти прави впечатление.ще си го заменила с дръг,но някаде на дулбоко в твоето сърце ти още ще го обичаш ако той е първатата ти любое разбира се.
а до колкото тва защо и ти страдаш заради грешките на дръгите.еми просто не им обращай внимание ти земаш мног присърце всичко за тва така се получав