PDA

View Full Version : Pisna mi...



gotina_teenka
03-24-2007, 21:20
Pisna mi da razbivam surca. Mom4etata qko si padat po mene, no kogato sum s edin mn burzo mi omruzva i go razkarvam. Pisna mi ve4e iskam da namerq istinskiq. Predi vreme bqh jestoko naranena i preturpqh ne6to kato kriza..bqh super depresirana i pla4eh po po4ti cql den.Sega imam ne6to kato za6titna stena i ne moga da dopusna nikoi do sebe si...moje bi me e strah da ne me naranqt otnovo.Imam prosti4ka molba..kajete mi kvo napravq.V super golqma gadnqrka sum se prevurnala. Pisnalo mi e da naranqvam nevinnni hora... ;(

GLeZoRanA
03-24-2007, 21:25
Мила , чак в гаднярка не си се превърнала..За стената -> виж тука си права..след такава история нормално е подсъзнателно вече да си си изградила нещо като преграда и да не допускаш никой до себе си и до сърцето си...Преградката ще се махне сама едва когато намериш някой който наистина заслужава тя да изчезне..говоря от личен опит ;)
А и още нещо в интерес на истината в днешно време е по - добре да имаш такава преграда ...

ivelin9021
03-24-2007, 21:46
axaxaxax i az sam ne6o takofa samo 4e az razbivam jenski surca shtot super mn me naranqvaha mackite i az re6ih si im go vurna i sa za edin mesec 3 gadjeta smenih xax i 3te za po1 sedmic a i sa si tursa novo xax tfa e mn shit situaciq xaxax

GLeZoRanA
03-24-2007, 21:48
axaxaxax i az sam ne6o takofa samo 4e az razbivam jenski surca shtot super mn me naranqvaha mackite i az re6ih si im go vurna i sa za edin mesec 3 gadjeta smenih xax i 3te za po1 sedmic a i sa si tursa novo xax tfa e mn shit situaciq xaxax Ууууу бахти колко е смешно :shock: да ти кажа това не е повод за гордост [-X

Charlotte_the_Harlot
03-24-2007, 22:00
Приятно ли ти беше да видиш какво е да "ти разбият сърцето"? Интересното в случая не е че ти не щеш да видиш никого, а че все още се срещат хора, които да те харесват. Явно много мъжки мислят с долната глава. ;)

dete_na_prostora
03-25-2007, 00:14
Малко оффтопик :) Charlotte_the_Harlot все след тебе пиша начи мацкъ :P
Начи по темата

Mom4etata qko si padat po mene хвалим ли се нещо що ли :lol:
Ами мила, опитай се да бъдеш по благосклонна и толерантна към бойфрендите си, тфа малко кат приказка ми звучи да чакаш принцъ си на бял кон, ама в чакането си да не получиш само коня :wink: Спокич аз съм оптимист, нешата ке се опраят :mrgreen:

Charlotte_the_Harlot
03-25-2007, 00:21
Айде и аз след тебе.
Не мисля че е добре човек да си позволява да наранява хора, които нищо лошо не са му направили. Това е гаден навик, също като гризането на ноктите и чопленето на пъпките. Трябва да се отучиш. :wink:

03-25-2007, 00:28
Ти няяш проблем.Освен тва,че си тъпа де ма то тва може да се разглежда и като плюс.
Щом има такива балъци дет си падат по теб значи си в обкръжението на идиоти и не би трябвало да ти пука какво си направил на някой жалък слабохарактерен плазмодии като тях.
С този сложен пост исках да ти кажа да се самоубиеш.

03-25-2007, 01:03
blagodarq vi mn za napadkite...a iskah prosto suvet :( qsno mi e 6to za hora ste

dete_na_prostora
03-25-2007, 01:07
blagodarq vi mn za napadkite...a iskah prosto suvet :( qsno mi e 6to za hora ste

еми да то и бойфрендите ти са искали просто а съвет, а са получили цербер.... и са разбрали що за човек си :lol: Нъл знайш с твойте камъни по твойта глава :wink: Иначе аз си държа на мнението да си промениш отношението към тях и нешата ше се наредят :P

Charlotte_the_Harlot
03-25-2007, 01:25
Благодаря за милите думи. Да, "що за човек" съм. Ти ме познаваш най-добре.

KisskilleRcHe
03-25-2007, 05:17
Ами да мноооо ясно... Но ще дойде един момент, в който никое момче няма да иска да тръгне с теб. И тога ще усъзнаеш какво си загубила.

vvs_go
03-25-2007, 06:52
Pisna mi da razbivam surca. Mom4etata qko si padat po mene, no kogato sum s edin mn burzo mi omruzva i go razkarvam. Pisna mi ve4e iskam da namerq istinskiq. Predi vreme bqh jestoko naranena i preturpqh ne6to kato kriza..bqh super depresirana i pla4eh po po4ti cql den.Sega imam ne6to kato za6titna stena i ne moga da dopusna nikoi do sebe si...moje bi me e strah da ne me naranqt otnovo.Imam prosti4ka molba..kajete mi kvo napravq.V super golqma gadnqrka sum se prevurnala. Pisnalo mi e da naranqvam nevinnni hora... ;( А реалността показва че си една дебела грозна и комплексирана куpва и никой не иска да ти обърне внимание а и не си особено готина

PoisoNGirL
03-25-2007, 07:07
ama i vie ne che neshto ste mnogo ogranicheni.nikoi ot vas ne e bil naranqvan?nikoi ne e iskal da si go vurne na vsichki naokolo i nikoi ne e bil tolkova radraznen,che e iskal da pregazi vsichko po putq si?!da we q ne se lujete sami..
taa po temata.spoko macka vseki e bil taka.imash dva varianta:
1.namirash si momche,koeto da durji na tebe i ti s vremeto svalqsh barierata pone za nego,ako ne za drugite.
2.produljava da ne ti puka za nishto i nikoi i si jiveesh bez lubov kato si smenqsh gadjetata prez den.
Da ti kaja i dvete sum probvala stavat..ama vse pak se pridurjam kum purvoto.
suvet:trqbva da si kajesh "ei kakvo shte stane ako vsichki sa kato mene?" i da se promenish malko i da dopusnesh nqkoi do teb,kolkoto i da e trudno...

gotina_teenka
03-25-2007, 09:00
PoisoNGirL , mersi za su4ustvieto 6te vidq kvo moga da napravq za da promenq ne6tata...:)

JoeBanana
03-25-2007, 09:02
"колко сме хубавки ааааааауууу,
па колко сме тъпи......" :mrgreen:

Anf3tamin4o
03-25-2007, 09:37
Мисли за едно момче не като видиш друг да се " влюбиш" в него Нищто че е красиво но незнаеш вътре в акъла кво седи
Успех :)

jus7_a_boy
03-25-2007, 10:38
Трябва ти едно момче, което да подходи с теб по различно от всички други. Не стандартните зарибявки, стандартната връзка, просто трябва да търсиш нещо различно от "поредното гадже". Сигурно ти звучи кофти, но мисля че това ще те накара да гледаш на него не само като на поредния, който е с теб. Трябва ти момче, което наистина ще те обикне и което ще се държи по различно и ще импровизира с теб.

03-25-2007, 10:40
Мисли за едно момче не като видиш друг да се " влюбиш" в него Нищто че е красиво но незнаеш вътре в акъла кво седи
Успех :)
ти така ли правиш ? :smt005
joke joke

koalka
03-25-2007, 18:13
Това е, защото си била наранена и сега не се отпускаш толкова и не се поддаваш на емоциите.И наистина това е като защитна стена, която може и да ти е трудно да преодолееш.Но се замисли-може би още не си срещнала момчето, което наистина да те заинтригува?

03-25-2007, 18:36
za6to me obvinqva6 sled kato tvoqta istoriq e po4ti kato moqta.Az su6to sum krasiva.Su6to obi4am da se zabavlqvam.Su6to bqh acki naranena predi vreme.Prosto razlikata e 4e bez da usetq sum se vliubila a kogato go osuznah be6e prekaleno kusno za da popravq lo6otiite si.
Stegni se.Po dobre ti da tup4e6 mujete otkolkoto te da te tup4at.Idealen edva li 6te sre6tne6 taka 4e si gledai udovolstvieto i bez skrupuli malkata
uspeh

Charlotte_the_Harlot
03-25-2007, 18:37
Шъ въ... в наранените дупета.... Като те "нарани" някой, все едно края на света е дошъл... Един ще замине, друг ще дойде.... Без х... ъъ мъж няма да останете. Виж който се държи гадно със всички, заслужава един хубав бой, после още един докато се научи. Това и ще си получите.

PeAcH
03-26-2007, 08:25
Mili4ka razbiram te mnogo,ama mnogo dobre,za6toto do nqkakva stepen az sam sa6tata.Ne 4e sam naranqvana nqkoga ot mom4e,naprotiv vsi4kite s koito sam bila do sega,sa bili super svestni i gotini mom4eta,koito mn sa me obi4ali,no nprosto taka se polu4ava6e i az o6te nemoga da si go obqsnq,4e po edno vreme mi pisva,vlubvam se v drugo mom4e,makar da izpitvam o6te 4uvstva kam tozi s koito o6te sam.
Nqkaksi nenadeino,no mn naranqvam mom4etata i neznam kak da go promenq.Edna moq mn dobre priqtelka mi dade savet-"Opitai se da se postavi6 na mqstoto na mom4eto,kak bi se 4ustvala ti,dobre li 6te ti bade"i az naistina se zamislih nad tova.Eto az ti davam sa6tiq savet i na teb!!!

MoHuTo
03-26-2007, 09:30
Трябва ти едно момче, което да подходи с теб по различно от всички други. Не стандартните зарибявки, стандартната връзка, просто трябва да търсиш нещо различно от "поредното гадже". Сигурно ти звучи кофти, но мисля че това ще те накара да гледаш на него не само като на поредния, който е с теб. Трябва ти момче, което наистина ще те обикне и което ще се държи по различно и ще импровизира с теб.