PDA

View Full Version : Dyvki v kosata lepilo na stola vi



veronicky
03-24-2007, 21:25
Ave interesno mi e sau4enici pravili li sa vi podobni nomera? I vie kvo ste pravili? Za6toto az sam edinaisti klas i si misleh,4e trqbva ve4e da sme dale4 ot tiq detski izmi6liotinki,no qvno ne. :-k

FairyNymph
03-24-2007, 22:28
Аз съм на мнение, че това е работа на комплексирани седмокласници...(най-много)..За щастие от моя клас е нямало подобни случаи(10 клас съм)...Последните такива ги помня от 6-7 клас...изсипване на съдържанието на кошчето за боклук върху чина на някой, хвъляне на раници от 4тия етаж, плискане с вода и тн..
P.S.В какво училище си?! :-D

dete_na_prostora
03-24-2007, 23:57
:lol: ся кат се сетя аз кви неща съм правила :lol: thats why i like school :mrgreen: таз история малко като Той ми изби зъба и затфа аз му бръкнах в ухото.... :roll: Ся си спомням едно от любимите ми.... Един път по биология мъкнехме там някви червей и охлюви ли кфо беше и изсипахме всичко в кабинета по немски на "любимата" ни даскалка + изпръскахме неколко дезодоранти и афтършейфове :twisted: Интересна миризма се получава, МОЛЯ НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА ВКЪЩИ :smt004 Може би не беши тфа темата, ама ме налегнаха спомени.........

SaSeTo
03-25-2007, 08:16
10 клас съм и някой от моите съученички правят подобни номера на хората,които ги дразнят [разбира се извън нашата групичка,примерно на учителите и на момчетата ... да кажем и на някой непоносими съученички] ... по - често се случва да залепим някоя фалшива бележка на вратата на канцеларията с текст - Има стипендии ... :-)

Lucksito
03-25-2007, 10:28
ami na men ne mi se e slu4valo no sme pravili taka na gospojite xaxa
:DD i dano ne mi se slu4va ,4e ne e mn priqtno :((

malkoto^f
03-25-2007, 13:30
kato bqh 4ti klas nqkoi mi beshe zalepil davka na kosata i taka ne razbrah koi beshe .. v 7mi klas slaga schupen stol i koito sedne da padne #-o spored men tezi neshta sa detski veche i edva li na vsichki shte im bade interesno kakto predi :smt017 nqkoi go pravqt,za da prevlekat vnimanieto na klasa,no vsashtnost stavat te za smqh .. i veche 11 klas .. :smt017 nqkoi hora nqma da se opravqt 8-[

dete_na_prostora
03-25-2007, 15:51
7mi klas slaga schupen stol i koito sedne da padne #-o

пхахаха да не си била в моя клас или просто си4ки класове 7 клас са идеотчета :mrgreen:

Th3WildAng3l
03-25-2007, 19:01
хм .. не си спомням да сме правили чак такива неща. По принцип до 7 клас бях в много задружен клас .. и общ овзето един на друг не сме си правили такива неща (всъщност си спомням че момчетата се замерваха с гъбата за дъската .. а ако някое момче харесваше момиче го замеряше с хартийки).
В настоящия ми клас такива изцепки няма.

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-25-2007, 19:43
ne ne mi se e slu4valo.. vednuj samo vuv vtori klas mom4etata se zamerqha s nqkakva jelirana jaba i me oceliha v glavata bez da iskat.. :roll:

miss_fatty
03-25-2007, 20:24
еми ние правим мноо такива работи!Са например миналата седмица г-жата по химия тряаше да ни изпитва и ние залепихме няколко дъвки на дръжката на вратата и тя кат я видя не си отвори вратата докато не я махнат чистачките иии така си загубихме часа!!Сега във вторник мисля че беше намокрихме дневника с вода иии от оценки спомени НЯМАШЕ!Тогава се пръскахме яко с вода и ние!Слагахме кабарчета на стола на г-жата по биология иии т.н.!Има мноо такива случки в нашия клас обаче един на друг не сме си правили "бели"!Чак пък така.....ние направо на бой тръгваме със съученички и съученици :-D :-D :-D :-D !Бе все такива глупости!ае да не се увличам повече :smt004 :smt004 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

gPa3HuTeJl
03-25-2007, 21:03
ми..аз с1м 9 клас.. но.. не сме прайли чак толко голями идиотщини.. наи много сме целили госпожата с к1рфици...( ПВЦ траба+к1рфици) иначе друго не сме прайли...
аа практикуването на брейк в час...правенего на салта и такива тинтири-минтири глупости не ги бройме... :P
Иначе... има палавници от класа... к1дето прават нон стоп такива идиотщини.. но ... рядко им позволявам.. ( те обичат да се закачат с куклите(момичетата) от класа..)

blackcat.eti
04-02-2007, 06:13
9 klas sym......a klasa mi (pove4eto ot tqh) se dyrjat detinski....ne slagat lepilo na stola....no pravqt drugi, mnogo po-golemi prostotiii .... :smt012 razbiram gi, 4e iskat da si napravqt kefa....i vse pak.... :smt012

InitialD
04-02-2007, 18:03
Това с дъвката и стола е гадно...аз така седнах веднъж ма изобщо не я видях дъвката..и айде после едвам се разкара...а иначе детски работи в гимназията съм видял много..включително и дърпане на стола точно преди да седнеш! :smt011

koalka
04-02-2007, 19:16
Не, това са глупости. :wink:

Malice
04-03-2007, 10:20
И в нашия клас има такива.Работа е на момченца,които искат да привлекът вниманието на околните към тях,но не са уцелили начина.Но вече никой не им обръща внимание и те се отказаха.
На мене лично не смеят дам ми правят такива неща,щото после става лошо,не че се гъзаря просто е така.Ако много те дразнят не им обръщай внимание и ще се откажат

ProstoAz
04-03-2007, 11:08
Незнам в какви училища учите и кой клас сте, но при нас такива работи няма. [-X
Като бях 3-4 клас ПРАВЕХ такива номерца, но това си бяха детски истории. :lol:

IlLuSi0nS`
04-03-2007, 11:31
хм.. ми не ми се е случвало, ама помня как мажех една с водни боички секи път кат имахме рисуване хахах ама даже не помня как се казваше хм.. ама то тфа беше в 3-4 клас някаде, после порасваш..

AFT
04-03-2007, 11:47
Ave interesno mi e sau4enici pravili li sa vi podobni nomera? I vie kvo ste pravili?

Не,на мои съученици не съм правила - само на учителите и то на най-досадните.Но момчетата от класа ми всеки ден са при директора заради подобни глупости.Даже веднъж се бяха базикали с една баба,чак инфаркт щяли да и докарат. #-o

VIP_kukli4k@
04-04-2007, 08:05
mi tie ot tvoq klas qvno sa qko 4ao.ne sa porasnali dostatu4no...ne im obru6tai vnimani na tova mu se kazva neizjivqno detstvo