PDA

View Full Version : mislite li?



03-24-2007, 21:34
mislite li 4e e normalno 12 godi6no mimi4ence da hodi na kola maska , da si prai nqkvi maski na liceto,manikuri,solariumi gluposti ?!prosto ma izumqvat horata v sega6no vreme..

lost_girl_in_love
03-24-2007, 21:42
е защо да не е нормално!нормално си е хубаво е по малките в днено време да си имат представа за сичко тва и е хубаво да се поддържат от малки.а аз в това не намирам нищо лошо

03-24-2007, 21:45
abe ti tupa li si be tolkoba e vredno o6te ot malki daje da nqmat i pup4ica si slagat sqkvi krem4eta i sqkvii gluposti d asa podyrjat ama takiva ligli

GLeZoRanA
03-24-2007, 21:47
#-o :shock: доста силничко се плеснах по челото докато четох темата...ми то че няма лошо още от малки да разбират нещата , няма.. ама няква 12 годишна недоразвита пикла да ми ходи по солариуми дето от тях така хубаво може да си докара още от рано проблеми по кожата или пък по кола маски 0_o то това има ли кво да маха бе :smt017

dete_na_prostora
03-25-2007, 01:18
ммммммм закъде ли се гласи таз "мацкъ".... в детската градина да няма да праят маскин бал и момичето да е решило да са намацоти с белото кремче на мама :lol:

teenkopele
03-25-2007, 02:08
Не.

Imaginar4e
03-25-2007, 07:37
12 години тва значи 6-7 клас нали.Ами напълно нормално е да ти кажа.За кола маската е нормално защото ако е навлязло в пубертета, по-хубаво от рано с тези неща.За маникюр...де да знам...също ми се струва нормално.Маските за лице, ако са с цел за по-хубава и не пъпчива кожа защо не....Солариума вече хем да хем не.Ама те децата в днешно време много бързат да догонят какичките и батковците

LoVe_Is_EvErYtHiNg
03-25-2007, 08:04
We spored mene za tiq ne6ta nema godini, smis kogat si se useti 4ovek, 4e trea da si gi pravi tiq ne6ta si gi prai i tfa e

ProstoAz
03-25-2007, 08:42
Не мисля, че е много нормално...както вече казаха повечето от тези неща на едно все още недоразвито дете не са му необходими.
А тези, които казват, че е нормално, явно не са виждали момичета 1-2 клас да посрещат майките си, които идват да ги взимат от училище, с думите "Мамо, купи ли ми фондютен?!".

®©PeTq®©
03-25-2007, 08:51
За кола маската мисля,че е съвсем нормално :roll: За маските на лицето не много,но ако момичето е много пъпчиво или има някви проблеми с лицето защо не!Но ако е само за гъзарията не съм много съгласна :? За маникюра попринцип не съм много ЗА,но пък вече като гледам всяко 2 момиче още в 1 клас се е лакирало и е с нек'ви огромни нокти...Така,че 6 клас не мисля,че е чак толкова лошо.... :roll: Но за солариума съм против... [-(

sexa_na_kompleksa
03-25-2007, 09:36
За кола маската мисля,че е съвсем нормално :roll: За маските на лицето не много,но ако момичето е много пъпчиво или има някви проблеми с лицето защо не!Но ако е само за гъзарията не съм много съгласна :? За маникюра попринцип не съм много ЗА,но пък вече като гледам всяко 2 момиче още в 1 клас се е лакирало и е с нек'ви огромни нокти...Така,че 6 клас не мисля,че е чак толкова лошо.... :roll: Но за солариума съм против... [-(

Напълно съм съгласна с тебе.Само да кажа,че някои момичета са почнали още от 4-5 годишни да се лакрита.Аз лично познавам няколко такива,съседчета са ми,и страшно мн ме нервят

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-25-2007, 09:36
За кола маска си е нормално аз съм на 14 почти и ходя на кола маска,маски за лице и разни такива глупости според мен не са нужни но ако наистина има проблеми с кожата и това й е препоръчано от дерматолог е нормално...инъче според мен на такав възсраст още няма много смисъл от маски за лице...всеки сам решава какво да прави за себе си!

Anf3tamin4o
03-25-2007, 09:54
Ми за колко маска и за маска на лице ми се струва съвсем нормално.Това е един вид хигиена.
А относно маникюра незнам :-) не съм ходил да видя как е ?
Та и аз съм ЗА
По добре от рано хигиена от колкото като стане по голяма :-) това е един вид навик може да си създаде от по ранна възраст

positive
03-25-2007, 11:30
mislite li 4e e normalno 12 godi6no mimi4ence da hodi na kola maska , da si prai nqkvi maski na liceto,manikuri,solariumi gluposti ?!prosto ma izumqvat horata v sega6no vreme..e kakvo tolkova

Butterfly^
03-25-2007, 12:18
mislite li 4e e normalno 12 godi6no mimi4ence da hodi na kola maska , da si prai nqkvi maski na liceto,manikuri,solariumi gluposti ?!prosto ma izumqvat horata v sega6no vreme..

Не мисля че от тази възраст е необходимо да се започва с тези неща, след години ще има да ги праааааавии...даже ще и омръзне :::

iLoveChocolate
03-25-2007, 13:29
всеки си решава какво да прави.щом има възможност и и харесва нека го прави.

Allthatshewant
03-25-2007, 13:37
мисля че няма нищо лошо да се поддържат от малки .. но някои дечица наистина преиграват :smt011