PDA

View Full Version : Гадже vs приятели



FairyNymph
03-24-2007, 22:13
Е, кого слагате по-напред и защо?Заебавате ли приятелите си, заради гаджето или ги запознавате, за да излизате заедно?

i_love_ya
03-24-2007, 22:24
Е, кого слагате по-напред и защо?Заебавате ли приятелите си, заради гаджето или ги запознавате, за да излизате заедно?

Това е много тъпо да зарежеш приятелите си заради гаджето-гаджета много, но истински приятели малко,трябва ли да ги изгубим?!

Charlotte_the_Harlot
03-24-2007, 22:27
А ако нямаме нито гадже, нито приятели?

HopeLesss
03-24-2007, 22:50
Това да не е няква ранк листа? Сърцето ми е достатъчно голямо, за да има място за всики :lol: Излизам по-често с гаджето, но не заебавам приятелката си!

real-girl
03-24-2007, 23:43
Pravq taka,4e da imam vreme i za priqtelite si,i za gadjeto. Ne bih zaebala priqtelite si oba4e v nikak1v slu4ai. A gadjeto ponqkoga moje :lol:

03-24-2007, 23:45
Това да не е няква ранк листа? Сърцето ми е достатъчно голямо, за да има място за всики :lol: Излизам по-често с гаджето, но не заебавам приятелката си!


Така де има лява камера,дясна камера предсърдия ала бала.

Charlotte_the_Harlot
03-24-2007, 23:55
Да де, ама в задачката се пита кое е в камерата и кое в предсърдието. Ще трябва да се прави дисекция, май. :wink:

dete_na_prostora
03-25-2007, 00:08
Па я си обичам мама и тате :lol:

Charlotte_the_Harlot
03-25-2007, 00:11
Татиии....! Гууш! :-D

BAYO
03-25-2007, 00:55
Е кат излизам мноо ясно че си вземам гаджето с мене. Тя даже първа се преоблича, щот аз кат намеря нещо инт. в нета и до последния момент не ми се става :-D Гаджето + приятелите на куп = фън оу найт \:D/

Charlotte_the_Harlot
03-25-2007, 00:58
Гасиш лампата и кой квото добара. :-D

the dark angel
03-25-2007, 02:32
Много сложен въпрос!За мен гаджето ми е и един истински приятел,той ме разбира и подкрепя във всичко!Но никога не съм пренебрегвала приятелите си заради него или обратното!И двете страни значат много за мен!

KisskilleRcHe
03-25-2007, 05:13
Въпреки че гласувах за приятел, мисля че тези две неща не трябва да се бъркат.

alkobalko
03-25-2007, 05:27
Ами не мога да кажа, че излизам само с приятеля ми и забравям за другите ми приятели. Намирам достатъчно време за всички. Разбира се прекарвам много повече време с приятеля ми.

sh3_1s_7h3_0n3
03-25-2007, 05:55
Е, кого слагате по-напред и защо?Заебавате ли приятелите си, заради гаджето или ги запознавате, за да излизате заедно?

е запознаваме ги, за к'во да си заебавам гаджето... ако един ден (не дай си Боже) скъсаме с гаджето... и аз преди т'ва съм игнорирала приятелите си... к'во...

истинските приятели остават за цял живот... (понякога) а гадже е нещо по-преходно...

PoisoNGirL
03-25-2007, 07:15
kakvoto i da e gadjeto..priqtelite pred vsichko! vse pak gadje lesno mojesh da si namerish,no istinski priqteli trudno. a inache zashto da ne vzemesh gadjeto i da izlezesh s priqtelite?az taka pravq i suchetanieto si e ideal :mrgreen: :wink:

lLady_MooN_RaiN
03-25-2007, 07:21
На гаджето ми, защото ми е най-добрият приятел... :D

ThePainIsReaL
03-25-2007, 07:42
Като имам гадже, излизам по-често с него, но не забравям за другите. Като нямам гадже, много ясно, че съм нон-стоп с френдз :wink:

cherinka
03-25-2007, 07:50
За мен приятелите ми са над всичко! Дори мама, тате и даскалото заебавам заради тях, пък какво ли остава за гаджето. В най-добрия случай отделям максимално време за приятелите от свободното ми време и след това каквото остане е за гаджето! Смисъл примерно ако в един ден имам 5часа, да кажем свободно време, 4 часа са за приятелите, останалото за гаджето и така.
Кои глупак заслужава да заеба моите ангелчета заради него?! Дори и с Брад Пит да ходя, никога не бих ги занемарила.
А и също много рядко се случва да излизаме всички на куп.

bqsna_teenagerka
03-25-2007, 09:45
Е, кого слагате по-напред и защо?Заебавате ли приятелите си, заради гаджето или ги запознавате, за да излизате заедно?

Това е много тъпо да зарежеш приятелите си заради гаджето-гаджета много, но истински приятели малко,трябва ли да ги изгубим?!

shemetaa
03-25-2007, 11:05
awe principno gi su4etavam i dvete ne gi delq,no ako znam 4e imam naistina priteli koito kato im se obadq y 4 sytrinta 6e znam 4e 6te mi pomognat za kfot i da bilo,razbirase 4e 6te izbera tqh,6toto sega sum v takava vaztrast 4e gadjetata gi smenqm... :smt006

vikipf
03-25-2007, 13:58
Ми то попринцип понеже не ги делях и излизах и с двамата заедно (най-добрата ми фр и гаджето) са те май ще им е по приятно да ги оставя в някой мотел... :lol: Смисъл вече не ми пука... В топя случай и без тва показва колко и двамата държат на мен... така че >FUCK THEM< и си живейте живота... Без гадже и без фр...

IKisseDAGirL
03-25-2007, 15:32
С приятелките ми сме от години заедно, а всичките ми гаджета съм ги познавала в най-добрия случай от два-три месеца. Естествено, че винаги на първо място бих поставила тези, които са ми най-близки и са били толкова време до мен :roll: Момчето утре може да ме зареже, но приятелките ми са ми доказвали не веднъж, че не биха ме изоставили. Той утре може да ме излъже, и при кого ще отида, за да потърся подкрепа и разбиране - пак при приятелките ми. Какво повече да добавя...

Разбира се говорех за това кого бих предпочела, ако се налагаше да избирам. А ако става въпрос с кого по-често излизам, когато си имам приятел - с него естествено, то е нормално, но все пак се виждам и с "май френдз", за да не се забравим :-) И ако някой път моя приятелка няма с кого да излезе, гаджета и тем подобни не ме интересуват :arrow: не бих я оставила сама заради някой друг, той няма да умре, ако една вечер не излезе с мен :P :!:

koalka
03-25-2007, 18:25
Ценя много приятелите си, но обичам приятеля си.Честно казано предпочитам да съм с него, а понякога и с всички.

kimi_raikonen
03-25-2007, 18:44
Е, кого слагате по-напред и защо?Заебавате ли приятелите си, заради гаджето или ги запознавате, за да излизате заедно?

Любовта идва и си заминава а истинското приятелство остава за цял живот.Никога няма да си заеба приятелите заради гаджето.Приятелите са тези които ме подкрепят именно когато гаджето ме зареже!!! И още нещо.Никога не запознавате приятелите си с гаджето си.Или поне избягвайте.Имам лоши спомени.

Iv4eTy
03-25-2007, 18:56
Ми не бих заебала приятелите си заради гаджето, просто докато любовта идва и си отива истинските приятели остават. Ама е най-добре някак си да съчетаваш

helen4ee
03-25-2007, 18:59
Ами не мога да кажа, че излизам само с приятеля ми и забравям за другите ми приятели. Намирам достатъчно време за всички. Разбира се прекарвам много повече време с приятеля ми.
I pri men e taka, moita vruzka si e dulga i az durja na gadjeto mi mnogo, nqma istinski priqtelki imam 1 koqto e v haskovo.... Drugite mi rpiqtelki sa ot klasa mi no vseki pput sqa razli4ni jeni kvo da kaja.... tui 4e bih predpo4ela gadjeot pred tqh.Ima samo 1 momi4e koeto ne hlen4i kogato se vijdam s gadjeto kakto i obratnoto , no to e v haskovo ...

IdiOtKa
03-25-2007, 19:18
ами страшно много държа на приятелите си ... !

BAYO
03-25-2007, 22:32
Кой стои на първо място при вас?


гаджето 32% [ 11 ]


приятелите 35% [ 12 ]


събираме се всички заедно 32% [11]


Такова нещо не бях виждал от мноо отдавна по форумите :shock: :-D :-D

gPa3HuTeJl
03-25-2007, 22:38
Вижте сега.. това е много относителен в1прос...
Ако говорим за истински приятел.. не би го оставил..
Но никога не бих и оставил мойта половинка..
За мен... с1четанието и на двете и идеално..

BAYO
03-25-2007, 22:47
И аз тва казах, ш'тот тва за мен е най-правилното според мен. Друг е въпроса ако имаш "приятели", които само чакат да се завъртиш на др. страна, за да почнат да я свалят :smt019

gPa3HuTeJl
03-25-2007, 22:50
бе с тебе мненията си ги знаеме :) 1в1 са ахьАЬхАХ

П.П Но да...такива приятели.. просто не ти трябват..

нали знаеш има една поговорка нз така ли беше:

Най-добрият ти приятел е най-лошият ти враг..

BAYO
03-25-2007, 23:15
бе с тебе мненията си ги знаеме :) 1в1 са ахьАЬхАХ

Куул кво :-D




нали знаеш има една поговорка нз така ли беше:

Най-добрият ти приятел е най-лошият ти враг..

Е кво имаш в предвид ся??? Не може най-добрият ти приятел , да е най-лошият ти враг, поне не и в моя живот. Знам , как много мацки, скарват помежду си двама най-добри приятели, но пък до някъде не само единия от двамата е виновен, ами и мацето. Ма хората са казали и може би го знаеш : "Заради П*тка , п*тка не ставай за нишо на света!"

ShannonLarkin
03-26-2007, 15:44
ами...ако имам гадже почти винаги ще излизаме сичките :-)

sexi_lady_666
03-26-2007, 21:28
priqtki nqmam 6oto za mene istinsko priqtelstvo nqma taka 4e ne mi puka za nikoi samo za sebe si se interesuvamnali se se6ta te?!?!?!

BAYO
03-26-2007, 22:26
priqtki nqmam 6oto za mene istinsko priqtelstvo nqma taka 4e ne mi puka za nikoi samo za sebe si se interesuvamnali se se6ta te?!?!?!

Кат няма ходи в гората при мечките и си говорете за Пух, Зайо, Тигър, Йори, Бухъл и сички тия герои. И предпоследно ; не се и съмнявам, че нямаш истински приятели, то е очевадно, че не моеш да задържиш някого при себе си щот просто незнаеш как стават тия неща. И последно ; за кво секи път се изказваш неподготвена не моа разбера #-o

П.П. "Сещате се пише заедно, не отделно :!: