PDA

View Full Version : Ne e Rabota Da Si Slab..!!!



LiLi___
03-24-2007, 22:53
Ne Si MIslete,4e samo debelite izbivate kompleksi..!Hubavo Li e da ti styr4at kokalite a?emi ne e..ot li4en opit go kazvam..ne moga da si namerq drehi..!!!che na vsi4koto otgore sym i 172sm...i sym 50 kg..tva spored vas e normalno..no tez 50 kg mi gi pravqt tejkite kosti..ina4e sym slaba..dosta..
Ta problema e tam,4e ne se hranq pravilno..mislq si,che kakto pylnite trqbva da se syobrazqvat kakvo qdyt..taka i nie slabite trqbva da qdem vsi4ko za da ne slabeem pove4e..emi da ama men kato ne mi se qde..prosto ei taka zabravqm..stavam otivam na dakslao pribiram se u4a..otivam na kafe i 4ak togava v 6 4asa ve4erta se se6tam 4e ne sym slagala ni6to v ustata si..Mnogo gadna rabota..4uvstvam se naistina mnogo slaba..ne samo fizi4eski no i psihi4eski..prosto nqmam apetit;[;[
Pravq vsi4ko,za da moga da izglejdam priqtno..kupuvam si opredeleni drehi..s koito da izglejdam kato manekenka,hodq na sularium..za da moga da izglejdam po normalno na golo..vsi4ki me haresvat v tozi vid..no az prosto se 4uvstvam prekaleno slaba..:(Do skoro hodeh na aerobika mnogo 4esto..no ve4e dori nqmam sili..:(Iskam nqkakyv syvet?:( :smt010 :smt010 :smt010

ivelin9021
03-25-2007, 07:21
ami vij ssega qj po 4-5 puti na den ..... qj mn hlqb i meso tfa e moq savet ;)

Imaginar4e
03-25-2007, 07:26
Трябва да приемаш повечко протеини и въглехидрати!Яж месо, хляб, въобще тестени изделия, и когато се сещаш слагай по нещо в устата си, една хапка да е пак ще свърши работа.Нема да е много бързо, но тряя опиташ

Butterfly^
03-25-2007, 12:40
Просто си наложи да ядеш повече, какво е това "забравих да ям", няма да забравяш! И аз преди бях много слаба, точно манекенска фигура и се чувствах много зле и преди 2 години се поналях малко и всички ми казват че сега изглеждам 100 пъти по добре. Яж много банани и мляко с бисквити- вкусно е и помага :D

iLoveChocolate
03-25-2007, 13:27
аз съм висока 171см и тежа 51 кг.близко съм до тебе, ама аз винаги кат се сетя за ядене и огладнявам.прасенце съм си :roll: и въпреки тва сички ми викат, че нищо не ям.яж хляб и разни тестени изделия,не се ограничавай сега-още ти е рано.

Allthatshewant
03-25-2007, 14:03
Трябва да приемаш повечко протеини и въглехидрати!Яж месо, хляб, въобще тестени изделия, и когато се сещаш слагай по нещо в устата си, една хапка да е пак ще свърши работа.Нема да е много бързо, но тряя опиташ


+1 :wink:

Jamalska
03-25-2007, 20:46
Навии си аларма,за да не забравяш да ядеш...
;)Радвам се,че има поне едно момиче,осъзнало,че не е върхът да е слаба...

iMillie
03-25-2007, 21:05
Навии си аларма,за да не забравяш да ядеш...
;)Радвам се,че има поне едно момиче,осъзнало,че не е върхът да е слаба...
не е само едно, повярвай ми - и тфа с алармата е добра идея нищо че звучи смешно
и както вс др казаха - дам тряа да ядеш - дори и на сила - др начин няма

азъ
03-25-2007, 21:59
хаха, има ли желание има и начини, а няма ли желание - има оправдания. не ми ги разправяй тия на мене, че забравяш. ако искаш да напълнееш наистина ще го направиш.

азъ
03-25-2007, 22:03
и не ми се сърди, но според мен просто търсиш внимание тук...много са ми смешни такива теми от сорта как да напълнея..ох, ужасно съм слаба - 170, 50 кила или 160, 40 кила..забравям да ям и тем подобни..ми не забравяйте бе, тва е най-лесното. хаха осъзнайте се, ако искате да напълненете, направете го, не се оплаквайте. и ква е тая аеробика, няма да ходиш, от нея още повече се сваля.

GLeZoRanA
03-25-2007, 22:28
и не ми се сърди, но според мен просто търсиш внимание тук...много са ми смешни такива теми от сорта как да напълнея..ох, ужасно съм слаба - 170, 50 кила или 160, 40 кила..забравям да ям и тем подобни..ми не забравяйте бе, тва е най-лесното. хаха осъзнайте се, ако искате да напълненете, направете го, не се оплаквайте. и ква е тая аеробика, няма да ходиш, от нея още повече се сваля. Да плача ли да се смея ли :shock: Виж едва ли търси внимание , защото някой хора наистина имат подобен вид проблеми и хич не е приятно... :-s Преди време една съученичка имаше подобен проблем и аз и още няколко момичета нон стоп я тъпчехме с някви супер калорични неща и след 3 седмици нон стоп гонене и така нататъка тя си промени доста съществено формата .. и въобще промени се изцяло , заприлича на човек :-D

iMillie
03-26-2007, 11:34
Да плача ли да се смея ли :shock: Виж едва ли търси внимание , защото някой хора наистина имат подобен вид проблеми и хич не е приятно... :-s Преди време една съученичка имаше подобен проблем и аз и още няколко момичета нон стоп я тъпчехме с някви супер калорични неща и след 3 седмици нон стоп гонене и така нататъка тя си промени доста съществено формата .. и въобще промени се изцяло , заприлича на човек :-D
лелееее искам да съм ти съученичка :-D браво на вас - това се нарича приятел а не само да те гледат и да ти натякват колко си слаб :(

Mimka_sweet
03-26-2007, 13:13
Навии си аларма,за да не забравяш да ядеш...
;)Радвам се,че има поне едно момиче,осъзнало,че не е върхът да е слаба...Mда....мапълно си права :-s

®©PeTq®©
03-26-2007, 15:13
Ама...тя може да се тъпчи като свиня :lol: ,но може и пак да не надебелее...Една моя приятелка е ацки слаба и яде 20 пъти повече от мен,но от 3 клас не е мръднала кг-те :-k И все пак се пробвай със съветите ти дадени по-горе \:D/

03-27-2007, 20:11
PetQ:
..,но ако самия гений си е такъв колкото и да яде няма да надебелее....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

®©PeTq®©
03-28-2007, 12:14
PetQ:
..,но ако самия гений си е такъв колкото и да яде няма да надебелее....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ми да де... :lol: :lol: :lol: имам предвид,че някои хора не могат да надебеляват..пък други не могат да отслабват... :lol: :lol: :lol:

InviSibLe`SuN`__
03-28-2007, 16:14
Хмм..аз също съм доста слаба,но колкото и да ям,не пълнея.Ям повече от някой хора,които са по-пълни от мен,но нищо. :-k