PDA

View Full Version : da obi4a6 e nai slankata bolka



нежната
03-25-2007, 08:45
Здравейте мили читатели,моята история е прекалено дълга и ще се опитам да я съкратя възможно най-много.Беше лятото на 2005 година,когато се запознах с него.Тогава се запознахме,а и тогава тръгнахме.Мислех че ще е поредната лятна свалка , но се оказа че той стана човека който обичам.Бяхме заедно 7 месеца не много време но достатъчно.Връзката ни беше идеал за приятелите ни.Завиждаха ни за това между нас.Идеална любов-секс на необичайни места,романтика,любов,искр ност,доверие ,но и понякога безразличие.Така нашият романс завърши точно преди година .Той ми каза че се разделяме,защото беше малък за сериозността на връзката ни ...та ние говорихме за деца и за брак-сега ми звучи смешно ,но наистина беше така.И сега аз се опитвам да го забрава,защото осъзнах че той е щастлив и без мен ,сега си има другасериозна връзка коята много прилича на нашата.Искам само да ми помогнете да ми кажете всичко между нас дали е свършило дали беше лъжа това и дали мога да се надявам да е до мен отново!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!:(

03-25-2007, 09:00
mislq 4e ti na-dobre znae6 otgovora na vaprositeti :wink:

Octofunk
03-25-2007, 09:04
За толкова време което сте прекарали заедно мисля че си го опознала и знаеш дали имаш надежда или не! Лично според мен имаш шанс и ти препоръчвам да се бориш, не губиш нищо, само може да спечелиш :-)

bqsna_teenagerka
03-25-2007, 09:23
:smt009 :smt010 :smt010 :smt010 тов ае гати гадното...ималли сте супер вразка...такава каквато толкова хора искат да имат...и толкова гадно мистана като про4етох 4е сега имамл друга такава вразка :smt070 ако хвана кравато с която е ще я застрелям със снайпер :smt012 :? моят съвет е мацко не се предавай...вземи си го обратно!!!! мале много ще се изкефя ако си го върнеш...бори се мацко...ето ти и e-maila mi pishi mmi kvo stava i kak varvi aleks_files@abv.bg

Anf3tamin4o
03-25-2007, 09:24
Ми Дори и да имаш Шанс По добре си намери някойкойто да е по - сериозен и този се опитай да го забравиш вярно е че е трудно но по този начин като си мислиш за него щте те боли все :)

koalka
03-25-2007, 18:02
Надеждата умира последна, нали знаеш?Но все пак той не иска да се връща към миналото, недей да се връщаш и ти.Той си спомня и се радва за хубавите моменти, изживяни заедно...така трябва да направиш и ти.