PDA

View Full Version : Българското копиране - доказателство



krisi_l@loka
03-25-2007, 10:04
http://i9.tinypic.com/2zpi6g8.jpg - Никол от Пусикетдолс

http://i3.tinypic.com/48dfhwo.jpg - Димана

И ще ми кажете, че българският поп-фолк не копира

03-25-2007, 10:06
ova e napalno ednakvohttp://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/ole.gif

ProstoAz
03-25-2007, 10:21
А на мене знаеш ли колко ми дреме? :lol:
Тамън сега слушах песничката на Димана от този клип, на който си дала снимка. :-D

...Някой друг по-горещо ме желаеее, някой друг по-красиви думи знаеее...само ти, само ти си единствен за мееен...Някой друг за сърцето ми се моли, някой друг ме обича, но защо ли искам теб всеки миг, всяка нощ всеки дееен... ::: ::: :::

Mooo6nooo
03-25-2007, 10:28
А защо да не ти дреме? Айде остави облеклото, то не е важно, но на мен не би ме станало приятно, ако слушам някой изпълнител и после разбера, че откраднал от някъде. Например сигнал ми паднаха сташно в очите след като разбрах, че са откраднали една песен от Uriah Heep и след като го разбрах тая песен не съм я слушал изобщо, слушах английският оригинал. Да крадеш чужди песни значи, че си абсолютен некадърник или е по-лесно да вземеш чеждото. Ако чуя открадната българска песен и ми хареса ще слушам оригинала.

Shadow_Walker
03-25-2007, 10:29
Че то е всеизвестно че копират...
а даже бях видял някакъв клип на някаква чалгарка, който беше досущ като на бритни- токсик...

ProstoAz
03-25-2007, 10:37
Може би защото облеклото, прическата, открадната мелодия и т.н. не променят песента. След като тя ми харесва, пробем няма. :-D

ErinEverly
03-25-2007, 10:41
Че то е всеизвестно че копират...
а даже бях видял някакъв клип на някаква чалгарка, който беше досущ като на бритни- токсик...

Има и някаква, дето копирала от клипа на Парис Хилтън (стария). Парис е тъпа, ама чалгарките са още повече.

miloto_girl_4e
03-25-2007, 10:55
Хах, казваш ни нещо, което се знае отдавна :P Всеки знае, че в България повечето парчета са копирани от другаде :wink: Както тук се вижда и стила на обличане вече се краде, но верно какво от това?
На някой като си му харесва песента на български, много пък ще му дреме, че не е оригинална .. :) Стига сте намирали кусури на хората, все пак те си печелят пари, нали? Било то честно или не :wink:

dete_na_prostora
03-25-2007, 11:07
ама на нашта кака ц*ците й са по - големи да гий яд американцитее :twisted:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-25-2007, 11:09
to se znae 4e kopirat.. 4algarkite vsi4kite sa takiva.. kopira4ki :!: :smt017 4udq se kakvo im haresvat :roll:

Mooo6nooo
03-25-2007, 12:14
Може би защото облеклото, прическата, открадната мелодия и т.н. не променят песента. След като тя ми харесва, пробем няма. :-D
Представи си, че си писателка и напишеш книга. Някой вземе да ти преведе книгата без да ти плаща нищо, а на всичкото отгоре се написва като автор на книгата и спечелва не малко пари на твой гръб. Дали ще ти е приятно. На мен лично ми е неприятно да слушам една песен след като знам, че оригиналът е направен от друг.

rosskata
03-25-2007, 14:44
Може би защото облеклото, прическата, открадната мелодия и т.н. не променят песента. След като тя ми харесва, пробем няма. :-D
Представи си, че си писателка и напишеш книга. Някой вземе да ти преведе книгата без да ти плаща нищо, а на всичкото отгоре се написва като автор на книгата и спечелва не малко пари на твой гръб. Дали ще ти е приятно. На мен лично ми е неприятно да слушам една песен след като знам, че оригиналът е направен от друг.

"Wicked Game" В изпълнение на ХИМ ме кефи повече отколкото оригинала, например... Има някои краден песни, които звучат по-добре в устата на крадеца... Така че не ме интересува откъде е крадена някоя песен или нечия визия, стига да ми харесва песента/изпълнителя.
Все пак ние отидохме с крадена песен и на Евровизия...
Какво ви пука.
А за това, че чалгарките нямат нито една оригинална песен... Добро утро!

Swinkenhoffer
03-25-2007, 14:48
то и пусикет са чалги... кво толкова? :)

Mooo6nooo
03-25-2007, 14:50
Има разлика между крадена песен и кавър. Иначе ми е супер интересно, защо някой страшно известни изпълнители като Металика или Алис Купър са "крали" песни на световно безизвестни групи. :lol:

Jeuelle
03-25-2007, 16:50
Ей ако можете дайте и други такива снимки :D

rosskata
03-25-2007, 19:42
Има разлика между крадена песен и кавър. Иначе ми е супер интересно, защо някой страшно известни изпълнители като Металика или Алис Купър са "крали" песни на световно безизвестни групи. :lol:

Знам, че има разлика... Но и да беше крадена, а не кавър, Уикед Гейм пак щеше да ми харесва повече в изпълнение на ХИМ.
Пък и предполагам, световно неизвестните групи, от които големите са крали... Едва ли техните версии ще ти харесат повече...

А и както каза пор... Между Пусикет Долс и нашите чалгарки разликата е само езика, на който пеят... :smt005

koalka
03-25-2007, 19:44
Е, тия певачки от чалгата всичко копират. :lol:

MoHuTo
03-25-2007, 23:04
То да бяха само чалга певиците тея дето копират, а то не са само те... :::

Mooo6nooo
03-26-2007, 05:33
[b]Пък и предполагам, световно неизвестните групи, от които големите са крали... Едва ли техните версии ще ти харесат повече...
Абе не видя ли кавичките "". Освен това те като я изпълняват песните упоменават кой е автора и това е по-скоро в негова услуга. Не вярвам автор да откаже на Металика. :lol:

gangbang
03-26-2007, 06:24
Повечето неща са copy-paste не само у чалгата 8)

Cheesy
04-30-2007, 11:41
Kакво намерих :arrow:
http://www.vbox7.com/play:00fd4e85
http://www.vbox7.com/play:789ed3cc?Gaddafi=FREEDOM_FOR_BULGARIAN_MEDICS
не са точно еднакви амаа..

krisi_l@loka
04-30-2007, 19:07
Е, подобни са.. То е ясно кво става в БГ Как може така да се краде незнам