PDA

View Full Version : Дойде и моя ред да си излея душата.Моля за съвет



03-25-2007, 12:25
Здравейте на всички
Такам и аз реших д аси излея душата тук.Да кажа какво ми е на сърцето и колко ми е тежко.
Такам от около 4 месеца харесвам едно мом4е адски много(той е в съседниа клас)Не съм мислила че мога да харесвам толкова много някой,но не знайно как той ме промени.Караме да се заглеждам в себе си.Той не знае че аз се промених заради него,той не знае че той ме накара да направя това.Аз съм много добре материално осигурена,но винаги съм се обличала като пънкарка или по размакната не съм се вглеждал в себе си.чесно казано не ми пукаше.Но откакто харесва М. започнах да се променям.Няма я откачалката(хмм така ми казват в даскало-не се обижадам от това.Даже ме кефи)Започнах да се обличам много по красиво от преди да нося поли,да се вглеждам в себе си,да бъда по красива.Само заради него.
Да за тези 4 месеца, в който харесвам М. аз се промених външно,може би и малко вътрешно(от което наще са много щастливи.Защото и 2мата са бинзнес хора и са с маниери и са красиви-а аз бях тяхната издънка.А на мене не ми пукаше за това,а сега изглеждам много по добре от преди няма го разхвърлияният ми вид и мам много ми се кефи сега,когато съм нейното момиче)
Но са тези 4 месеца аз нямам сили да зоговоря М. Ем почти всяко междучасие съм в неговата класна стая и там ако си говорим в компания-но на съме никога.Ходим в една и съща дискотека.Например този петък танцувах на даскига а там има прави маси и дойде до масите кадето бях аз.Аз го поздравих и тои мене(той е твърде срамежлив с чужди хора),после седна на стола пред,които аз танцувах и ме гледаше(а той знае че го харесвам поне така мисля)По принцип той много ме гледа и аз него,но никога думичка не си казваме.Ходи ми си по един и същ път САМИ и не си говорим.Изпитвам ужас ако го заговоря че ще ме сметне за каква ли не са идиотка или нещо отсорта.Не знам как ще реагира.Гадно ми е още че не знам какво мисли за тва че по у-ще се лигиосвам и съм кат пълна откачалка и кво ли не съм правила,но понякога е виждал и добрата ми срана.Но на мене ми се иска 5 мин, розговор с него на саме и той ще рабере каква съм,много по различна от от това което мислят другите.Но не знам как да го заговоря,за какво да заговоря и каква тема да подхвана.А мисля и че той не е безраличен кам мене,но просто се срамува.Той постоянно ме гледа усмихва ми се,но стане ли нещо дума за разговор само в компания говори.А аз вече не издържам и искам да си поговорим скойно,но не знам как той ше реагира.
Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете,защото вече самата аз не издаржам психически и предъртам като го видя и не знам какво да правя, а аз искам разговор и може по натам нещо повече м/у нас.
Моля ви дайте ми съвет :smt010 :smt010

03-25-2007, 12:32
Здравей!
Защо не пробваш с онези клишета от рода на 'извинявай колко е часът?' или пък нещо от рода на 'какъв час имаш сега'?!?След това,вече е лесно просто продължи разговора в насоката в която ти искаш да се води. :wink:

Valar
03-25-2007, 12:45
Как едно малко нещо(срамът) може да те промени коренно!
Да и аз съм бил така и то не един или два пъти наистина е жестоко( е чак облеклото и мисленето не съм променял) и гадно.Но трябва да се бориш с него веднъж стане ли всичко е екстра!
Трябва да пробваш по един от многото начини дали клишета дали друго абе много са начините обаче срамът ти е най-лошия враг!
Къде би се скрил най-коравия съперник там където човек не гледа а именно вътрешния ти глас, който те спира поставя ти съвсем различни цели.Това е трябва да се пребориш с него и всичко ще е ок
Желая ти успех! :wink:

shemetaa
03-25-2007, 12:55
macka v gorniq post:''Как едно малко нещо(срамът) може да те промени коренно'' e mnogo dobar vapros...a 6tom si se promenila zaradi negy ne misli6 li 4e trqbva da promeni6 i srama si..ottarvi se ot negy nali sa ti vikali otka4alkata predi,az ne ponzvam sramejliva otka4alka,a i kato sudq po mene nqma takova ne6ty...otiva6 i prosto go zagovarq6 bez da my misli6 mn mn...prosto govorete za nqkfi obiknovenni ne6ta[za daskalo,daskali,frends.diskotekata deto hodite]i posle pom/y drygoto go pokani da izlezete ako do togava toi ne se e usmelil...idete se rahodete malko ili piiite po edno kafe i taka natatak....prosto deistvai ne misli!!!uspeh

SeXyTo_f
03-25-2007, 13:13
найстина пробвай нещо да го попиташ.... и после ако се заговорите бъди себе си... :) питай го кога пак ще ходите на дискотека.... Ако отидете пак на диско.... му кажи че това ти е любимата песен и го дръпни да танцувате.... да де знам.... няма смисъл да се притесняваш... 8-[ съвсем човешко нещо е...

vikipf
03-25-2007, 13:30
Хей Хей...
Леле колко ми приличаш на мен :D Само че при мен бяха две момчета, единия който ме накара да се променя външно ( ДА и аз преди бях ОТКАЧАЛКА или наркоманка... пънкАрка... всякаква... Е сега само по някой път :lol: ) и другия, пред който не се чувствах в кожата си... Та така... Искаш да говориш с тва момче... ми и аз исках ма нещо не се получи (с мен де), обаче пак ще си дам съвета... Поне знам кво е да те е срам...
1. Помисли че и него може да го е срам... Все пак и момчетата имат чувства (понякога :lol: )....
2. Бъди естествена... ЗАвържи разговор... Говори за интересите си... А ако той има точно обратните... Ми нали и противоположностите се приличат.. ;)
3. Не се дръж като к*рва... Да всички момчета ги обичат... Но... Едно момче не се влюбва в такова момиче...
И пак НАЙ-ВАЖНОТО: БЪДИ СЕБЕ СИ!!!

03-25-2007, 13:46
Хей Хей...

3. Не се дръж като к*рва... Да всички момчета ги обичат...
Моля, моля...само нахаканите малоумници по който повечето момичета си падат ги харесват.

sherry
03-25-2007, 13:52
Много интересно :)
Имам една идея! Някой ден, когато отиваш на училище и той върви пред теб, изтичай и го настигни. Усмихни му се и кажи "здрасти, как си? Не ми се вървеше сама към училище и викам да те настигна".

Ще си поговорите по пътя, а и няма да вървиш сама. Ти казваш, че е срамежлив и може би няма да посмее да направи първата крачка. Затова ти я направи....Успех!

vikipf
03-25-2007, 14:31
Хей Хей...

3. Не се дръж като к*рва... Да всички момчета ги обичат...
Моля, моля...само нахаканите малоумници по който повечето момичета си падат ги харесват.
МИ НЕ Е ТАКА... СМИСЪЛ всяко момче обича да гледа ПЛЪТ... Ама повечето пъти момче не може се влюби в такова момиче... Тва че всички момчета обичат ПЛЪТ беше важното... :?

koalka
03-25-2007, 19:19
Ми просто отиваш и се запознаваш с него, какво толкова?Все пак сте от съседни класове, това даже те улеснява.И така постепенно започнете да си говорите повече, да флиртувате.

DeSiTo0o
03-25-2007, 19:58
Еее щом като толкова те гледа и щом като е толкова срамежлив... мисля че няма да има проблем ако го заговориш...в даскало като го видиш му кажи охо здр как си :) или нещо такова.. няма да те изяде ебаси :wink: после като си ходите по един и същи път иди при него и му кажи да те изчака че да си ходете с него заедно ;) ако ти не направиш първата крачка едва ли той ще я направи :) така че действай ;)а и в дискотеката отиди при него и танцувай с него ;) айде и успех ;)