PDA

View Full Version : Дали не му е скучно с мен?



Ани
03-25-2007, 13:24
Хддя с едно момче от 7 месеца, но напоследък имим чувството, че не му се излиза с мен. Излизаме само когато аз го потърся, в повечето случаи не сме само двамата, а с неговата компания (ако знаете колко е "яко" да си в заведение с 8 момчета, които говорят за напивания и компютърни игри!). Освен това се сприятели с брат ми, който е 2 години по-малък от мен, и като дойде у дома с него играят на компютъра, ходят двамата на билярд. Когато му пиша в скайп, все нещо е зает, ве ми отговаря през 10 минути с по 3 думи, а като се разбира с брат ми да ходят на билярд не е така! Питала съм го дали му е скучно с мен, той казва, че не, че ме обича. Склонна съм да му вярвам. Все пак не знам какво да правя. Искам да го виждам по-често, да ми обръща повече внимание! Веднъж като говорихме ми беше обещал, че ще се виждаме по-често, първата седмица-две си удържа на думата, и после пак всичко по старому. Какво мислите, че трябва да направя?

vikipf
03-25-2007, 13:29
КОФТИИИИ.... Ти поне ходиш с него от 7 месеца.. А моят ИдЕот ходим от 2 седмици и имам чувството че вече му омръзнах... Тва е друга тема... ТАка...
Ми опитай се да освежиш връзката ви... Имаше много теми с такива съвети поразрови се... Пробваи с тва да се държиш студено и виж кво ще се получи... Или се питаш дали изобщо ще усети с тва неговото държание... Ми нищо не губиш да опиташ ;)

[Fr33land3R]
03-25-2007, 13:29
Разнообразете се, правете нещо което не сте правили до сега, отидете някъде, където не сте били и няма да му е скучно. Успех

ivelin9021
03-25-2007, 13:30
ij sega i s moita priatelk e taka v smisal ponqkoga vvaob6te ne mi e do neq i tq misle6e 4e mi e omruznalo i nali az se osaznah i i obru6tam pove4ko vnimanie ve4e i si4ko se opravi moq savet e da sedne6 i da pogovori6 s nego ako ne dai mi skypa mu az da pogovora ako iska6 de ;)

Ани
03-25-2007, 13:33
ij sega i s moita priatelk e taka v smisal ponqkoga vvaob6te ne mi e do neq i tq misle6e 4e mi e omruznalo i nali az se osaznah i i obru6tam pove4ko vnimanie ve4e i si4ko se opravi moq savet e da sedne6 i da pogovori6 s nego ako ne dai mi skypa mu az da pogovora ako iska6 de ;)
Говорила съм с него... Бях му предложила временно да се разделим, а той ми каза "последното ми гадже ме заряза така". Но може би пак ще опитам да поговорим. Какво ти каза твоето момиче, че те накара да се осъзнаеш?

dete_na_prostora
03-25-2007, 13:44
хах ми помъкни го пък ти с твойта компания, и си говорете само за момичешки неща, да се постави малку и той на тфое място :twisted:

IKisseDAGirL
03-25-2007, 14:17
Направи така, че всеки път като сте се уговорили да се видите, да изниква уж нещо и да нямаш време. Запилей се някъде, постоянно излизай с твоите приятелки, забравяй за него, спри да му обръщаш внимание :roll: да се надяваме, че ще се усети

SaYoNaRa
03-25-2007, 14:35
Както казаха кофти тръпка

sexy_momi4e
03-25-2007, 16:19
ami kaji mi kak se 4uvstva6 otnovo i 4e ne ti e priqtno taka

koalka
03-25-2007, 17:57
Говори много сериозно с него.На мен ми се струва лееко невъзможно да те обича истински и да не те търси, да не ти обръща внимание, да излиза само с брат ти.

FiRe_LaDy
03-25-2007, 17:59
ami govori pak s nego i mu kaji tova,keoto kaza na nas.MOje neshtata da se opravqt ...

канарката
03-25-2007, 18:15
Тествай го.Не го тъси примерно 1 седмица и ако той не те потърси през това време,ясно е че не му е направило дори впечатление,че не е говорил с теб.Ако е така-зарежи го и не му мисли много много. :wink:

03-25-2007, 19:01
Тествай го.Не го тъси примерно 1 седмица и ако той не те потърси през това време,ясно е че не му е направило дори впечатление,че не е говорил с теб.Ако е така-зарежи го и не му мисли много много. :wink:
Мда, и това съм си го мислила - да го зарежа. Не е толкова лошо като идея, но проблема е, че го обичам. Но наистина ще го тествам. След това ще говоря с него и ако нищо не стане, най-вероятно ще го зарежа. Наистина не ме устройва такава връзка - носи ми повече тъга, отколкото щастие.

vivian
03-25-2007, 19:18
da i spored men tr d ago testva6.ne mu se obajdai ne mu obra6tai vnimanie neka toi da te potarsi.ako ne go napravi naistina go zareji.qvno si e takav 6tom predi pak mu se e slu4valo...

03-25-2007, 19:23
Хддя с едно момче от 7 месеца, но напоследък имим чувството, че не му се излиза с мен. Излизаме само когато аз го потърся, в повечето случаи не сме само двамата, а с неговата компания (ако знаете колко е "яко" да си в заведение с 8 момчета, които говорят за напивания и компютърни игри!). Освен това се сприятели с брат ми, който е 2 години по-малък от мен, и като дойде у дома с него играят на компютъра, ходят двамата на билярд. Когато му пиша в скайп, все нещо е зает, ве ми отговаря през 10 минути с по 3 думи, а като се разбира с брат ми да ходят на билярд не е така! Питала съм го дали му е скучно с мен, той казва, че не, че ме обича. Склонна съм да му вярвам. Все пак не знам какво да правя. Искам да го виждам по-често, да ми обръща повече внимание! Веднъж като говорихме ми беше обещал, че ще се виждаме по-често, първата седмица-две си удържа на думата, и после пак всичко по старому. Какво мислите, че трябва да направя?

Ако не те обичаше и не му хареваше да е с теб нямаше да се опитва да се старае.
НО Е ФАКТ, че да - вече не си му толкова интересна.

Помня когато при... се получи така и... и де а знам - просто нямаше връщане на зад.

Ако при вас ще има такова... Трябва да нарпавиш следното(КОЛКОТО И ИЗТЪРКАНО ДА ЗВУЧИ, ПРОСТО НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ КАКВА ИСТИНА Е) - Непрекъснато си наирай извинения И НЕ ИЗЛИЗАЙ С НЕГО, имай по-важни неща и когато започне да ти се оплаква му кажи, че когато е готов да ти ходи по свиркат аи ти ще ходиш по неговата.

Успех ти желая, щом ти го обичаш и искаш да си с него!

PankO
03-25-2007, 19:27
Хддя с едно момче от 7 месеца, но напоследък имим чувството, че не му се излиза с мен. Излизаме само когато аз го потърся, в повечето случаи не сме само двамата, а с неговата компания (ако знаете колко е "яко" да си в заведение с 8 момчета, които говорят за напивания и компютърни игри!). Освен това се сприятели с брат ми, който е 2 години по-малък от мен, и като дойде у дома с него играят на компютъра, ходят двамата на билярд. Когато му пиша в скайп, все нещо е зает, ве ми отговаря през 10 минути с по 3 думи, а като се разбира с брат ми да ходят на билярд не е така! Питала съм го дали му е скучно с мен, той казва, че не, че ме обича. Склонна съм да му вярвам. Все пак не знам какво да правя. Искам да го виждам по-често, да ми обръща повече внимание! Веднъж като говорихме ми беше обещал, че ще се виждаме по-често, първата седмица-две си удържа на думата, и после пак всичко по старому. Какво мислите, че трябва да направя?

Ако не те обичаше и не му хареваше да е с теб нямаше да се опитва да се старае.
НО Е ФАКТ, че да - вече не си му толкова интересна.

Помня когато при... се получи така и... и де а знам - просто нямаше връщане на зад.

Ако при вас ще има такова... Трябва да нарпавиш следното(КОЛКОТО И ИЗТЪРКАНО ДА ЗВУЧИ, ПРОСТО НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ КАКВА ИСТИНА Е) - Непрекъснато си наирай извинения И НЕ ИЗЛИЗАЙ С НЕГО, имай по-важни неща и когато започне да ти се оплаква му кажи, че когато е готов да ти ходи по свиркат аи ти ще ходиш по неговата.

Успех ти желая, щом ти го обичаш и искаш да си с него!

Мразя, когато тъпия форум не влиза в профила ми автоматично.

JoeBanana
03-25-2007, 19:48
мнооо са ми съмнителни с брат ти :mrgreen:
игрички, билярд и докато се усетят вече си бутат щеките по дупарите :mrgreen: брат ти щастлив ли се прибира ? :mrgreen:

Ани
03-26-2007, 10:49
мнооо са ми съмнителни с брат ти :mrgreen:
игрички, билярд и докато се усетят вече си бутат щеките по дупарите :mrgreen: брат ти щастлив ли се прибира ? :mrgreen:
Пич, имаш ли едно сериозно мнение в този форум? Нямам нищо против теб, просто ми е интересно - аз до сега не съм срещала такова.

JoeBanana
03-27-2007, 20:33
мнооо са ми съмнителни с брат ти :mrgreen:
игрички, билярд и докато се усетят вече си бутат щеките по дупарите :mrgreen: брат ти щастлив ли се прибира ? :mrgreen:
Пич, имаш ли едно сериозно мнение в този форум? Нямам нищо против теб, просто ми е интересно - аз до сега не съм срещала такова.
оу, свинявай, че не съм сухар, който пише някакви клиширани мнения, ставащи само за евтини фолк балади :mrgreen:
за протокола - всъщност имам едно-две +/- едно две :mrgreen:

BAYO
03-27-2007, 20:36
оу, свинявай, че не съм сухар, който пише някакви клиширани мнения, ставащи само за евтини фолк балади :mrgreen:
за протокола - всъщност имам едно-две +/- едно две :mrgreen:


Хахахахах за пореден път се убеждавам, че си по-зле и от тоя на картинката ти :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D