PDA

View Full Version : Mejdu dvama!?!



bently_girl
03-25-2007, 14:40
Kakvo e da bade6 postavena mejdu dve mom4eta?Tova e naistina mnogo,mnogo trudno,osobeno ako i kam dvamata 4uvstva6 po4ti edno i sa6to ne6to.Za men tova e po gadno i ot nespodelenata lubov,za6toto postoqnno se izma4va6 koi da izbere6,a nemoje6 da ostavi6 drugiq,postoqnno se nalaga da laje6,makar da ne iska6,no drug na4in nqma.
Tova e i moqt golqm problem.Vlubena sam v dve mom4eta,mnogo razli4ni edin ot drug.S ediniq se poznavam ot mnogo odavna,parvo bqhme samo priqteli,no posle ne6to se promeni i az se vlubih v nego.Po kasno razbrah 4e i toi sa6to e vluben v men,nqkolko pati se sre6tahme i re6ihme da tragnem.Predi da stane vsi4ko tova,se bqh zapoznala s drugiq,s koito po4ti vseki den se vijdahme,ei taka slu4aino,gledahme se,usmihvahme se,po kasno toi zapo4na da mi pra6ta lubovni sms i razbrah 4e me haresva.Az sa6to mnogo go haresvam i zapo4nahme da izlizame,no vsa6tnost toi ne znae,4e az hodq s drugo mom4e.
Nai lo6oto v slu4aq,4e i dvamata sa ot moq kvartal i imat mnogo ob6ti poznati,makar te da ne se poznavat li4no.
Za sega uspqvam da se spravq sas situaciqta,da izlizam i s dvamata,no ako skoro ne napravq ne6to,vsi4ko 6te se razbere i 6te stane ujasno.
Neznam kakvo da pravq,vlubena sam i v dvamata,a sa6to znam 4e i te imat mnogo iskreni i silni 4uvstva kam men,no nemoga i da prodaljavam taka.[/b]

03-25-2007, 14:47
Kakvo e da bade6 postavena mejdu dve mom4eta?Tova e naistina mnogo,mnogo trudno,osobeno ako i kam dvamata 4uvstva6 po4ti edno i sa6to ne6to.Za men tova e po gadno i ot nespodelenata lubov,za6toto postoqnno se izma4va6 koi da izbere6,a nemoje6 da ostavi6 drugiq,postoqnno se nalaga da laje6,makar da ne iska6,no drug na4in nqma.
Tova e i moqt golqm problem.Vlubena sam v dve mom4eta,mnogo razli4ni edin ot drug.S ediniq se poznavam ot mnogo odavna,parvo bqhme samo priqteli,no posle ne6to se promeni i az se vlubih v nego.Po kasno razbrah 4e i toi sa6to e vluben v men,nqkolko pati se sre6tahme i re6ihme da tragnem.Predi da stane vsi4ko tova,se bqh zapoznala s drugiq,s koito po4ti vseki den se vijdahme,ei taka slu4aino,gledahme se,usmihvahme se,po kasno toi zapo4na da mi pra6ta lubovni sms i razbrah 4e me haresva.Az sa6to mnogo go haresvam i zapo4nahme da izlizame,no vsa6tnost toi ne znae,4e az hodq s drugo mom4e.
Nai lo6oto v slu4aq,4e i dvamata sa ot moq kvartal i imat mnogo ob6ti poznati,makar te da ne se poznavat li4no.
Za sega uspqvam da se spravq sas situaciqta,da izlizam i s dvamata,no ako skoro ne napravq ne6to,vsi4ko 6te se razbere i 6te stane ujasno.
Neznam kakvo da pravq,vlubena sam i v dvamata,a sa6to znam 4e i te imat mnogo iskreni i silni 4uvstva kam men,no nemoga i da prodaljavam taka.[/b]
Тъпо е да разиграваш двамата пичове така,все единия трябва да ти харесва повече,замисли се,кой се държи по-добре с теб,кой е по-мил и т.н,ако трябва дори кой е по-хубав,ще си отговориш на тея въпорси,но дотогава внимавай.

Octofunk
03-25-2007, 15:08
От 2 стола на земята, реши се и избери единия...

ivelin9021
03-25-2007, 15:10
A TI AKO MI PADNE6 NEKOI DEN 6E TE NAU4A AZ TEBE KAK DA SE OTNASQ6 S TO4NITE MAJE....daebi she razigrava pi4ovete taka kato hoi6 s 1 za kfo ne kae6 na dr 4e si zaeta a ne i s nego da trugva6 daebi.......AKO MI PADNE6 NEKOI DEN 6E VIDI6...

sexy_momi4e
03-25-2007, 16:00
Tova sa kyrvenskite nomera ili ediniq ili drugiq :smt011
Suvetut mi e da im kaje6 istinata,taka ili ina4e vse nqkoga 6te q nau4at

Allthatshewant
03-25-2007, 16:02
истината излиза винаги на яве скрито покрито няма никога [-X

koalka
03-25-2007, 18:23
Според мен е невъзможно са си ВЛЮБЕНА в двама души.

DeSiTo0o
03-25-2007, 18:35
Една моя приятелка преди така ходеше с две момчета едновременно,но само за 3 дни.После избра единия и си остана само с него.
Така че май ще е най-добре да направиш и ти твоя избор.Гадно е така да лъжеш и двамата.Или избираш единия или и от двамата се откажи.Защото така поне ще можеш да останеш приятелка с единия и с другия да си ходиш...пък иначе от два стола-ще паднеш на земята и ще си сама.

Iv4eTy
03-25-2007, 18:46
От 2 стола на земята, реши се и избери единия...

точно тва, вземи се замисли кой харесваш повече,защото иначе ще останеш сама!

jus7_a_boy
03-25-2007, 19:23
Осъзнай се..така ще загубиш и двамата и ти пак ще останеш сама накрая. Избери един, или ако не искаш да ги нараниш, пожертвай себе си и просто се отдръпни и от двамата, защото това което правиш наистина е грозно и когато разберат ще ги боли и тях, ще те боли и теб, просто сама си спести малко болка и направи избор.

JoeBanana
03-25-2007, 19:35
като си м/у двама - станете един сандвич със сливка и салам :mrgreen:

AnElIiKa
03-25-2007, 19:49
Ne mislq che moje da se vliubish v dvama ! Zablujdavash se za edin ot dvamata ! Spored mene tozi koito poznavash po-dobre e po razumniq izbor ..... nz

BAYO
03-25-2007, 22:12
Според мен е невъзможно са си ВЛЮБЕНА в двама души.

Не си ли чувала? На тоя свят НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА.

Kianna
03-25-2007, 23:21
От 2 стола на земята, реши се и избери единия...

:smt023

BAYO
03-25-2007, 23:25
От 2 стола на земята, реши се и избери единия...

:smt023

По-добре с никой от двамата, че да си останат френдс.

Пък от друга страна може и да се намразят щот ще обвиняват другия , че въпросната лейди не е избрала него, а не мен. Може единия да намрази другия защото тва лейди е тръгнала с единия от двамата, така че с който и да тръгне нещата пак ще се завъртят и ще има грозни сцени. Чукай се по главата ся кви си ги забъркала ](*,) Тва ми прилича на Лабиринт без изход. :::

ANGEL4E
03-26-2007, 07:48
kolkoto po barzo re6i6 s koi iska6 da si tolkova po dobre za teb za6toto 100% predpo4ita6 da si ostane6 s edin ot kolkoto bez nito edin...pomisli s koi ti e po dobre i togava zareji drugiq no kolkoto po skoro tolkova po dobre :wink: