PDA

View Full Version : ОФФ МАЙКА МИ.....МНОООО Е ЗЛЕ



аззззззззз
03-25-2007, 15:15
амм....значи имам един проблем.....и то голям.....Изобщо не се разбирам с майка ми :cry: офф как да започна..... :? Значи аз съм добра ученичка смисъл не изкарвам 2-3-4 добре съм......Обаче майка ми е някфа шибана максималистка и иска да съм като нея..... Леле пребивала ме е от бой заради некфи оценки ](*,) Офф начи когато искам да излезна някъде с приятели винаги ми прави проблеми че не съм си научила и почва да се кара с мене нарочно за да се скраме и да не мога да излезна никъде ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) незнам тфа не е нормално не ме пуска никъде сама "Маменце, много се притеснявам за тебе" блаблалбла може ли такова нещо тя нормална ли е та аз си имам собствен живот......
:smt072 :smt072 Всеки месец е в даскло.......за да види как съм в училище....и естествено винаги в нас като се прибера почва да ми вика и да ме бие А ТОВА С ШАМАРИТЕ И ДР...ОЛЕ ТФА МЕ ПОДЛУДЯВА АЗ СЪМ 9 КЛАС ТЯ ШЕ МЕ УДРЯ!??!?!?!!?? :-# ! Значи имам си една много много много добра френдка от даскалу и майка ми я МРАЗИ.....защото...защото и аз незнам..."Зашотоми била пречила да се уча добре" оффф да бе оффф много ме нерви тая жена, та аз си имам собствен живот 8-[ тя винаги ми се меси в отношенията с момичета и момчеата.........
:idea: Ся та нали се "притеснява" за мене и не ми дава никъде да ходя и аз ся я лъжа за сичко......смисъл ако свършиме по рано даскалу нали ше хоиме някъде ....не й казвам..... ААААА :arrow: :arrow: ваще майки четат ли ви смс-ите шото на мене да смисъл по тоя начин горе долу разбира за живота ми!!!! Винаго гледа кфо сме писали с фр....офф :smt010 много ми шибана работата....... :cry: Аз нищо не й споделям .....нищичко.

Аз искам да си имам собствен живот......оффф кажете ми как да я накарам да ми дава да излизам повече та аз не съм никфа двойкарка.........Искам да излизам повече с приятели а тя....е ебаси пачата...сичките ги мрази......... :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 Кажете към кой да се обърна дайте някъф съвет моля напраооооо понякога ми се иска да умра........ :shock:

{girl_love}
03-25-2007, 15:28
ot tva koeto pro4etoh izliza 4e maika ti e zle,no kvo da se prai tva e polojenieto.znam 4e vuprosa nqma da se re6i kato si zamal4i6,no moje bi 6te moje6 da razgovarq6 s neq kaji i 4e tva e nekak si neponosimo ve4e i t.n. puk dano te razbere to i az sum taka (e ne to4no) no maikami i ba6ta mi postoqnno mi kazvat 4e s edi koq si fr ne e dobre da izlizam i t.n. e uspeh s maika ti dano te rabere,i da opita se postavi na tvoe mqsto ta ti ne si 3 god. abe opitai se da ne i obru6ta6 mn mn vnimanie i taka.

ProstoAz
03-25-2007, 16:23
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=85733