PDA

View Full Version : ОФФ МАЙКА МИ.....МНОООО Е ЗЛЕ



аззззззззз
03-25-2007, 15:16
амм....значи имам един проблем.....и то голям.....Изобщо не се разбирам с майка ми :cry: офф как да започна..... :? Значи аз съм добра ученичка смисъл не изкарвам 2-3-4 добре съм...... :smt014 Обаче майка ми е някфа шибана максималистка и иска да съм като нея..... Леле пребивала ме е от бой заради некфи оценки ](*,) Офф начи когато искам да излезна някъде с приятели винаги ми прави проблеми че не съм си научила и почва да се кара с мене нарочно за да се скраме и да не мога да излезна никъде ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) незнам тфа не е нормално не ме пуска никъде сама "Маменце, много се притеснявам за тебе" блаблалбла може ли такова нещо тя нормална ли е та аз си имам собствен живот......
:smt072 :smt072 Всеки месец е в даскло.......за да види как съм в училище....и естествено винаги в нас като се прибера почва да ми вика и да ме бие А ТОВА С ШАМАРИТЕ И ДР...ОЛЕ ТФА МЕ ПОДЛУДЯВА АЗ СЪМ 9 КЛАС ТЯ ШЕ МЕ УДРЯ!??!?!?!!?? :-# ! Значи имам си една много много много добра френдка от даскалу и майка ми я МРАЗИ.....защото...защото и аз незнам..."Зашотоми била пречила да се уча добре" оффф да бе оффф много ме нерви тая жена, та аз си имам собствен живот 8-[ тя винаги ми се меси в отношенията с момичета и момчеата.........
:idea: Ся та нали се "притеснява" за мене и не ми дава никъде да ходя и аз ся я лъжа за сичко......смисъл ако свършиме по рано даскалу нали ше хоиме някъде ....не й казвам..... ААААА :arrow: :arrow: ваще майки четат ли ви смс-ите шото на мене да смисъл по тоя начин горе долу разбира за живота ми!!!! Винаго гледа кфо сме писали с фр....офф :smt010 много ми шибана работата....... :cry: Аз нищо не й споделям .....нищичко.

Аз искам да си имам собствен живот...... :smt102 оффф кажете ми как да я накарам да ми дава да излизам повече та аз не съм никфа двойкарка......... :smt009 Искам да излизам повече с приятели а тя....е ебаси пачата...сичките ги мрази......... :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 Кажете към кой да се обърна дайте някъф съвет моля напраооооо понякога ми се иска да умра........ :shock:

LUDI4KA
03-25-2007, 15:37
of emi ostaviq da si govori p1k ti si prai kvoto iska6 taka 6te si izkubu6 priqtelite naprimer kato se prebere6 k1sno nqkolko p1ti ve4e 6te si si iskarala super 6te si piqna i tq 6te ti vika vika i na teb nqma da ti puka i nai nakraq 6te i pisne da ti vika i 6te te ostava

03-25-2007, 15:42
ami tq i moita maika be6e taka dokato az vednaj ne otidoh an rd i se varnah sled 1 den,za da q stresna malko i posle kato se varnah i kazah 4e mi e pisnalo ot tova tq postoqqno da me sledi i ot togava si4ko se promeni.probvai go ima efekt :wink:

Lorraine
03-25-2007, 17:25
Така мила,като за начало си в много гадно положение.Моята майка е същата,чете ми sms-ите,чатовете,през 10мин ме пита с кой и какво си пиша и т.н. така че споко не си единствена.И мен не ме пуска да излизам,освен ако не е с нея а аз..не искам,просто не съм на 5г за да се движа с нея ама няма кой да разбере.И на мен ми се караше за оценки,но ся като и донеса 5 хич не й прави впечатление,а като е някфа двойка или тройка просто си знае,че по тоя предмет не ме бива и така.Мисля,че е най-добре да поговориш с нея открито и да се изясните,поне да поотхлаби примката.Все пак ние рано или късно трябва да станем самостоятелни и сами да се оправяме,но за всичко има време..+това не е лошо да имаш родител,който да се грижи толкова много за теб(леко е прекалено ама..гледай положително на нещата),защото не на всички деца/тийнчета родителите им обръщат внимание ,а те биха дали всичко за поне маалко заинтересованост от тяхна страна..айде успехче :wink:

theEXPLOITED
03-25-2007, 21:45
8) BASI T'VA E MNOO GADNO NEMOGA DA SI PREDSTAVQ DAJE KAK IZDARJA6?!AMI MOQ SAVET E DA SI SABIRA6 BAGAJA I DA SE MAHA6 TO TAKA NEMOJE DA SE JIVEE.IDI U NQKOQ TVOQ PRIQTELKA I KATO PO4NE DA TE MOLI DA SE PRIBERE6 -TOGAVA TI 6TE POSTAVQ6 USLOVIQTA 8)

Ellie
03-26-2007, 11:26
В девети клас си достатъчно голяма, поне за да излизаш, било то и с вечерен час.Това което беше казано малко по-горе, че е хубаво да имаш родител, който да се грижи за теб, било то й прекалено, аз ще се възпротивя малко.Тя може да се грижи за нея, да я храни, да й дава пари, да й купува неща, но поне малко не мисли за развлечението на дъщеря си.Мисли само какво ще стане с даскало, какви са й оценките.Момичето има право на личен живот, поне една приятелка!Аз останах с това впечатление, за другите не знам. :?

PaRkInSoN
03-26-2007, 14:51
Просто не и споделяте това е проблема твърде отдалечени сте от нея и не коментирате за нищо с нея за нещата които са ви се случили !
Просто споделйте някои неща за да нямате проблеми те като на това момиче! ;)

DevilWish
03-26-2007, 15:21
Ми ти сама го каза - не и споделяш.Споделяй й повече и тя ще има по-голямо доверие в теб и ще ти позволява повече.

InviSibLe`SuN`__
03-26-2007, 17:47
Това ми е до болка познато. #-o
Трябва да й кажеш в лицето какво мислиш,не си длъжна да търпиш този затвор :wink: Не й крещи, седни с нея,поговори спокойно,обясни й.Аз мисля,че тя просто се притеснява за теб,но това е прекалено.Опитайте се да поговорите. \:D/

alexaaa
03-26-2007, 19:27
Такам.... имам съ6тия проблем хиляди пъти сам си мислела да си замина от нас и секи път си казвам аре следва6тия път и така е ве4е 3 години.....ето то4но преди малко доиде сметката за телефона - 85 лв от които 25 са нета 20 са таксата и ддс кат слойи6 излиза 15 лв макс.........и естествено ве4е сам накзана без излизане и простотии поне ми остаи нета до 10.30 :|
Аз с мойта немога да се разправям наистина при мен няма на4ин като и при теб е подобно :( Достатъ4но голяма си определено.....айде за караниците немога да ти помогна ве4е е мнинал момента в които 6те исгражда6 доверие.... уви тя ве4е ти няма :(
Оба4е за боя...... мен ме биеха...и са си позволяват но не 4есто
Когато маика ми ме удря аз по принцип нали се закривам с ръце и се пазя..... и един ден тя поне4е да ме удари и и хванах ръката и и казах 4е пове4е няма да ме бие... направо и го казах ( смао да под4ертая 4е сам 1.80 см по висока сма от майка ми и ако искам мога да я смажа от бой но не съм си го помисляла)
О4аквах да се ядоса и да продължи...но се о4удих тя спря и по4на да говори с по нормален тон...пробвай успех :wink:
След няколко години ако продължава се пробваи да и обясни6...но трябва да има6 някакв аторитет де да знам да си малко по голяма
:?

piska_
03-29-2007, 14:51
Съчувствам ти, мен па ми викат за всяко нещо :evil:

UnsTToPPaBBle
03-30-2007, 06:52
Awe ei ti glupava li si ili ko imala si li4en jivot a ako ne be6e tq i jivot nqq6e ima6 uvajavai roditelite si za da te uvajavat vsi4ki ti za men si utrepka tozi 4ovek koito ti e dal jivot i te e hranil oblekal te e ima6 komp net gsm kwo da kaja pa 4e i e zagrijena za ocenkite ti maikami mi 4ete skype gsm nqmam 1 put kazah na ba6ta mi 4e e zle i 6te6e me izrita na vunka kato mrusno kote taka 4e ne se samosajalqqi i misli kakvi roditeli ima6 RAZBRA LI SQ ?????????????????????????

techCandy
03-31-2007, 21:35
Струва ми се, че всички нещо прекалено на сериозно се приемате.
Някакви хора на по....колко 15? си мислите, че имате собствен личен живот? Отделен е въпроса, че майка ти верно се престарава....Както и да е, вкаравате излишна мелодрама в цялата ситуация. Освен това, да ти кажа, след като имаш хубаво иценки, защо аджеба си награмотна? Някога да си се замисняла, че е хубаво понякога човек да се вглежда и в себе си?....

theEXPLOITED
04-01-2007, 07:14
Струва ми се, че всички нещо прекалено на сериозно се приемате.
Някакви хора на по....колко 15? си мислите, че имате собствен личен живот? Отделен е въпроса, че майка ти верно се престарава....Както и да е, вкаравате излишна мелодрама в цялата ситуация. Освен това, да ти кажа, след като имаш хубаво иценки, защо аджеба си награмотна? Някога да си се замисняла, че е хубаво понякога човек да се вглежда и в себе си?....
sama kaza 4e stava vapros za hora na okolo 15 ne misli6 li 4e e rano da se vglejda v sebe si?I TOVA VREME 6TE DOIDE AMA NE SEGA MILA...

<black soul>
04-01-2007, 10:25
В девети клас си достатъчно голяма, поне за да излизаш, било то и с вечерен час.Това което беше казано малко по-горе, че е хубаво да имаш родител, който да се грижи за теб, било то й прекалено, аз ще се възпротивя малко.Тя може да се грижи за нея, да я храни, да й дава пари, да й купува неща, но поне малко не мисли за развлечението на дъщеря си.Мисли само какво ще стане с даскало, какви са й оценките.Момичето има право на личен живот, поне една приятелка!Аз останах с това впечатление, за другите не знам. :?
точно така! родителите трябва да се грижат за децата си и да следят за това с какви хора се събират и дали си учат, но това са направо крайности, прекалено големи крайности!
мойта майка..тя винаги се е притеснявала за мен, имам си вечерен час, обажда ми се през 1-2 часа само да ме чуе, но все пак не ми чете СМС-ите, не ме разпитва с кой ходя, щото знае че дори и с наркомани да се сприятелявам (казвам го само като пример! нея много я е страх от подобни неща!) аз няма да стана такава , радва се много на 6 и 5 в даскало и ако имам 4 (най-ниската ми оценка :P ) ми казва да си уча и да наблегна на този предмет! баща ми пък е велик човек- за него почивката е много важна и помага на ученето (което си е така!) ...
и такам...ако майка ти не ти позволи да излезеш...взимаш си ключовете и малко пари и беш навън! не се върни 1-2 дена и после ще видим как ще си замълчи и ще те гледа като малко кутре! ако ти чете СМС-ите, сложи си парола на съобщенията! ако искаш да си пишеш с някоя приятелка, затвори се в стаята си и заключи вратата! пиши докато поискаш и после истрий квото сте си писали да не го чете! учи както винаги, да покажеш че дори и да излизаш навън тва не ти пречи да учиш. тя някой ден ще го усазнае. ... ако пък ти удари шамар...удари й и ти!!! верно, малко е крайно ама и тя стига до крайности, нека види че може да си й дете, ама си голяма и няма право да те бие! :wink: :wink: пиши кво е станало! успех. :wink: :-)

04-01-2007, 10:56
еми , баща ми е почти същия , немога да кажа че съм добър ученик (преобlадават 5ci ...) , a той като че ли живее все още ж комунистическо време , като искаравам силни оценки за тях нищо не казва , а ми се кара за предишните , за които вече ми се е карал и т.н. .Съвета , който мога да ти дам е да кажеш на майка си какво мислиш и чувстваш , но не така почваш да и крещип и т.н. , а да подбереш думите си , така че да те разбере и ако не те разбере вече и аз нз :?

Arista
04-01-2007, 17:58
Стига бе хора..излезе се едно майка и е права :|
И кфо като и е дала живот и я е хранила....Майка и я е родила за да има дете и за6тото така е искала и дай са 6тото ме е хранила да съм и длъжна цял живот [-X ..... а не..определено майка ти не отнася с тебе много ло6о...но спокойно практика е сред ви4ки родители за жалост :|
Остава ти смао да 4ака6 деня в които 6те се махне6 от тях...уви и мен тази надежда ме крепи..... ина4е до тогава ще е терор...ло6о ама факт :(

04-01-2007, 19:31
off takiuva roditeli mn me draznqt vqrno 4e e normalno da se pritesnqva ama 4ak pak paranoq .... i da mi 4ete sms i da mi kazva 4e nqma da izlizam i da me bie neeeee ujas ne ti zavijdam vaob6te mn gadno ..... pri mene nqma kak da stane takova ne6to 6toto az nqma dapozvolq ostavqi q da govori kakvoto si iska izlizai si kogato si iskash ne i pozvolqvai da te udrq (be ti da q biesh ami prosto da ne i pozvloqvash) stanala si na 16 vse pak. Telefona si go zakliu4vai s parola ko ima takva vazmojnost .... kato i se ozabish nqkolko pati nasre6ta 6te razbere 4e ne6to stava

passion_kisssss
04-10-2007, 13:55
Ми ти сама го каза - не и споделяш.Споделяй й повече и тя ще има по-голямо доверие в теб и ще ти позволява повече.

i az taka mislq...hubavo 6te da e malko po malko da se nau4i6 da spodelq6 s maika si...... ;-)

04-10-2007, 14:08
8) BASI T'VA E MNOO GADNO NEMOGA DA SI PREDSTAVQ DAJE KAK IZDARJA6?!AMI MOQ SAVET E DA SI SABIRA6 BAGAJA I DA SE MAHA6 TO TAKA NEMOJE DA SE JIVEE.IDI U NQKOQ TVOQ PRIQTELKA I KATO PO4NE DA TE MOLI DA SE PRIBERE6 -TOGAVA TI 6TE POSTAVQ6 USLOVIQTA 8)

04-10-2007, 14:13
8) BASI T'VA E MNOO GADNO NEMOGA DA SI PREDSTAVQ DAJE KAK IZDARJA6?!AMI MOQ SAVET E DA SI SABIRA6 BAGAJA I DA SE MAHA6 TO TAKA NEMOJE DA SE JIVEE.IDI U NQKOQ TVOQ PRIQTELKA I KATO PO4NE DA TE MOLI DA SE PRIBERE6 -TOGAVA TI 6TE POSTAVQ6 USLOVIQTA 8)

А ако не искаш да се изнасяш просто ще правиш следното:
Когато ти вика въобще не я слушай, а например си отиди в стаята и си надуй музика. След това, ако дойде не и обръщай внимание. Просто не и се подчинявай - това си е жив фашизъм :roll:

04-10-2007, 14:14
8) BASI T'VA E MNOO GADNO NEMOGA DA SI PREDSTAVQ DAJE KAK IZDARJA6?!AMI MOQ SAVET E DA SI SABIRA6 BAGAJA I DA SE MAHA6 TO TAKA NEMOJE DA SE JIVEE.IDI U NQKOQ TVOQ PRIQTELKA I KATO PO4NE DA TE MOLI DA SE PRIBERE6 -TOGAVA TI 6TE POSTAVQ6 USLOVIQTA 8)

А ако не искаш да се изнасяш просто ще правиш следното:
Когато ти вика въобще не я слушай, а например си отиди в стаята и си надуй музика. След това, ако дойде не и обръщай внимание. Просто не и се подчинявай - това нейното си е жив фашизъм :roll:

Ellie
04-10-2007, 14:37
Не прави простотий и не й се подчинявай, защото станеш някаква разхайтена пикла ще си навредиш.Само не прекалявай.То си е казано и е моето мото:

Прави каквото трябва, да става каквото ще!

sweet_angel111
04-10-2007, 16:54
mn kofti e taka prosto pogovori s neq trii si sms ne i davai da te udrq i za da i dade6 urok ne u4i izkarai slabi ocenki i i natri nosa

KoRn
04-10-2007, 16:57
Да ви имам шибаните проблеми....

soldier_rdc
04-10-2007, 18:17
Ne i se pod4inqvai 6toto nai-mnogo da se skara6 s priqtelite si za tva 4e ne te puska edi kade si. 9 klas 6te te komandi blabla