PDA

View Full Version : С нея станахме най-добри приятели...



Най-добрия приятел
03-25-2007, 15:29
Здравейте, искам и аз да помоля за съвет! Значи много съм влюбен в едно момиче! Запознахме се с нея преди доста време, сближихме се изключително много, но... станахме най-добри приятели! Не че имам нещо против да сме много добри приятели, ама аз имам други много по силни чувства към нея! Сега с нея се супер близки споделяме си всичко - дори тя ми казва кога и е цикъла... За абсолютно всичко си говорим, забавляваме се чудесно, винаги имаме за какво да си говорим, правили сме десетки интересни неща заедно. Но аз се влюбвам в нея все повече! Сигурен съм, че и при нея има нещо, може да е супер малко, но има нещо повече от приятелските чувства. Но понеже аз съм малко от по срамежливите и от начало когато се запознахме не можах да покажа какво искам и станахме приятели... Тя самата ми е казвала, че досега не е срещала човек като мен, който да я разбира така както аз, с който да се забавлява както с мен и т.н. Веднага ще кажете говори с нея, нали за всичко си говорите, значи няма проблем! Вече сме говорили с нея по въпроса за мойте чувства към нея... Но понеже съм адски тъп не можах да уцеля момента - признах си за чувствата си към нея, когато тя си беше хванала гадже - беше несериозна връзка, ама в началото не се знаеше, че е такава и аз реших поне тя да знае... И тогава и казах и тя каза, че в момента е заета и как съм могъл да кажа или да си помисля такова нещо... Нямало шанс... Сега си няма гадже, а ние все още сме си най-добри приятели! Не знам какво да правя!!! Ако може някое мнение и съвет, ще съм ви много благодарен!!!

MalKa_BLuDnica
03-25-2007, 15:39
pi4..dosta gadna situaciq..no 6tom ti e kazala 4e nqma 6ans 6to si misli 4e ima ne6to kum teb :smt012 neznam..tva mi e dosta stranno vupreki 4e mn moi priqteli sa se vliubvali s nai-dobrite si fr..opitai se da razbere6 dali tova ti vle4enie ne e prosto rezultat ot tova 4e ste postqnno zaedno :smt017

sexy_momi4e
03-25-2007, 15:40
ami probvai pak,6tom si nqma gadje bi trqbvalo da se suglasi,ako izpitva su6tite 4uvstva kato tvoite,ako ne pone 6te znae6.Uspeh!

bawdy talk
03-25-2007, 15:51
Според мен ако те харесваше много още при първия опит щеше да тръгне с теб,но зада не се измъчваш предложи и пак и ще видиш резултата.Успех! :)

sherry
03-25-2007, 15:58
И аз си мисля, че няма да се получат нещата, ако искаше да сте повече от приятели, щеше да тръгне с теб още отначалото...Сега е без гадже и не е повдигала въпроса пак за това, че я харесваш, нали :roll:

Навярно те възприема само за приятел, дай й малко време, ако я притискаш, може да я загубиш и като приятелка.

dushku
03-25-2007, 16:28
ако тръгнете всичко ще се развали.Помисли първо кое предпочиташ да сте си приятели или да имате супер кратка и непълноценна връзка.Пък и ако я познаваш достатъчно добре знаеш какво и харесва и се опитай да я спечелиш :D ае Гуд Лък :-D

koalka
03-25-2007, 17:55
От ясно по-ясно е, че когато момиче и момче са толкова добри приятели и си споделят всичко, то се появяват чувства рано или късно.Ако имаш съмнения, че тя има чувства и ако си готов да рискуваш и имаш много силни чувства, кажи й.

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-25-2007, 18:22
Еми може да й намекнеш някак си ама не и го казвай така директно или просто й кажи че искаш да си останете приятели ако тя не искса да сте нещо повече от това...но според мен тя просто те чувства като приятел,защото ако те харесваше едва ли щеше да споделя с теб такива интимни подробности за себе си...

FiRe_LaDy
03-25-2007, 18:48
AMi shtom ti kazala,che nqma shans i posle ne e povdigala vyprosa - qvno nqma smisal da govorish s neq za tova,zashtoto sigurno ima samo priqtelski chuvstva.A ti moje da si mislish che i neinite chuvstva s aneshto poveche,zashtoto ti q haresvash i ponqkoga si vyobrazqvash kakvo li ne .. pri vsichki e taka.I spored men nqma smisal da razvalqsh edno takova golqmo priqtelsvto,sled kato e pochti qsno,che nqma da si s neq(pone taka mi izglejda na men po tova,koeto si pisal).

helen4ee
03-25-2007, 18:54
AMi shtom ti kazala,che nqma shans i posle ne e povdigala vyprosa - qvno nqma smisal da govorish s neq za tova,zashtoto sigurno ima samo priqtelski chuvstva.A ti moje da si mislish che i neinite chuvstva s aneshto poveche,zashtoto ti q haresvash i ponqkoga si vyobrazqvash kakvo li ne .. pri vsichki e taka.I spored men nqma smisal da razvalqsh edno takova golqmo priqtelsvto,sled kato e pochti qsno,che nqma da si s neq(pone taka mi izglejda na men po tova,koeto si pisal).

suglasna sum
no bih dopulnila: ako iska6 da vidi6 dali tq ima nqkakvi 4ustva kum teb hvani si gadje be pi4, vij dali revnuva ili lobee ako non stop i govori6 za drugo momi4e, budete po hitri be mom4eta, ti v momenta si se otdal izcqlo na neq i tq ima 100% vnimanie, jenite ne obi4at taka, obi4at da im e gadno v smisul da ne pokazva6 non stop 4ustvata soi a i da se po4udi lele ami toi dali naistina me haresva, mai ve4 ene me obi4a ujas! nekvi takiva ne6ta :)

03-25-2007, 21:18
Emi ostanete si samo priqteli tova e spored,trqbvashe o6te po rano da i kajesh 4e e haresvash :roll: i mojeshe pak da ste mn dobri pr i gadjeta :P ako ne stane ne6to s neq si potursi drugo momi4e :P

BAYO
03-25-2007, 21:37
suglasna sum
no bih dopulnila: ako iska6 da vidi6 dali tq ima nqkakvi 4ustva kum teb hvani si gadje be pi4, vij dali revnuva ili lobee ako non stop i govori6 za drugo momi4e, budete po hitri be mom4eta, ti v momenta si se otdal izcqlo na neq i tq ima 100% vnimanie, jenite ne obi4at taka, obi4at da im e gadno v smisul da ne pokazva6 non stop 4ustvata soi a i da se po4udi lele ami toi dali naistina me haresva, mai ve4 ene me obi4a ujas! nekvi takiva ne6ta :)

Да, има няк'ва истина в това! :wink:

MoHuTo
03-25-2007, 22:32
Ако тя те харесваше щеше да направи нещо по въпроса, щом не го прави :arrow: може би не те харесва.Така че според мен не прави нищо, а си останете просто приятели.Иначе рискуваш да загубиш дори и приятелството й. :wink:

Г0ст
03-26-2007, 18:43
Или рискуваш и излизаш на сцената или цял живот оставаш зад кулисите.Решавай бързо и действай , защото да седиш така и да се чуди "Ма тя харесва ли ме , дали ще..........." - само зе измъчваш.Или стават нещата или не.Та така.И всепак личното ми мнение е че ще те отреже.Незнам , просто вътрешно чувство.Но няма как да разбереш докато не провериш.И не забравяй , че живота си тече и не чака никого ! Успех !

DreBuS
03-26-2007, 18:52
Ем то и моята приятелка беше заета, ама тръгна с най-добрия си приятел. :D

Винаги съм бил на мнение, че не трябва да оставяме недовършени дела и недоизказани думи. По-добре да съжаляваш за нещо, което си направил (доколко би съжалявал изобщо), отколкото за нещо, което не си! :wink: Успех и, ако ти е трудно да говориш, пробвай да действаш. 8)