PDA

View Full Version : А ако гаджето не харесва приятелите?



????????
03-25-2007, 15:40
Видях, че има подобна тема за гаждето или приятелите, но моят въпрос е малко по-различен... Ако гаджето ви каже, че не харесва някой от вашите приятели, какво правите? Примерно каже: не харесвам тези двамата и ако искаш да си с мен, повече няма да ги познаваш!!! Ако продъдължиш да общуваш с тях, няма да ме видиш повече!!! Какво бихте направили в тази ситуация?

iNl0Ve_wItX_liFe
03-25-2007, 15:46
Видях, че има подобна тема за гаждето или приятелите, но моят въпрос е малко по-различен... Ако гаджето ви каже, че не харесва някой от вашите приятели, какво правите? Примерно каже: не харесвам тези двамата и ако искаш да си с мен, повече няма да ги познаваш!!! Ако продъдължиш да общуваш с тях, няма да ме видиш повече!!! Какво бихте направили в тази ситуация?ще го зарежа! няма право да се държи така! нито да ми се бърка

hollaback_girl
03-25-2007, 15:47
Видях, че има подобна тема за гаждето или приятелите, но моят въпрос е малко по-различен... Ако гаджето ви каже, че не харесва някой от вашите приятели, какво правите? Примерно каже: не харесвам тези двамата и ако искаш да си с мен, повече няма да ги познаваш!!! Ако продъдължиш да общуваш с тях, няма да ме видиш повече!!! Какво бихте направили в тази ситуация?ще го зарежа! няма право да се държи така! нито да ми се бърка

IKisseDAGirL
03-25-2007, 15:51
Ще му кажа: "А ти ако наистина толкова искаш да си с мен, ще уважиш избора ми на приятели и заради мен ще се научиш да ги приемаш. Не го ли направиш, явно не знача достатъчно много за теб и си свободен."
Хайде де, ултиматоми ще ти поставя :lol: Тва че той вижда дадени хора по определен начин, не означава, че те наистина са такива и няма право да ти налага мнението си :?

MalKa_BLuDnica
03-25-2007, 16:29
popitai go purvo za6to ne gi haresva..i ako nqma osnovatlna pri4ina...go zareji za6toto utre she sre6tne6 drug..ama priqtelite nqma kak da gi vurne6 [-X

dete_na_prostora
03-25-2007, 16:34
с една моя френдка имаше подобна ситуацийка само дето приятелите не й харесаха гаджето.... :smt012 мнозинството прави силата :lol:

bawdy talk
03-25-2007, 16:34
Той няма право да ти казва ти с кого ще се срещаш и с кого не!Ти не трябва да го задължаваш да идва в компания която той не харесва.Затова ако тези твои приятелки не са ти от най големите приятелки тогава започни да се срещаш с тях само когато си без гаджето си.Ако той не се съгласи така тогаво незнам по добре го зарежи,защото така той ще ти поставя постояно ограничения в живота ти с него.

Armeika
03-25-2007, 16:45
popitai go purvo za6to ne gi haresva..i ako nqma osnovatlna pri4ina...go zareji za6toto utre she sre6tne6 drug..ama priqtelite nqma kak da gi vurne6 [-X
=D>

white_chik
03-25-2007, 17:07
Еми бих му казала "майната ти",защото той е част от живота ми,но не е господар.Мойто гадже не харесва няколко приятели,но никога не ми е казвал "няма да движш с тях" или нещо подобно.

frosince
03-25-2007, 17:12
zavisi kvi sa priqtelite ti moje da iska da te predpazi naprimer...

koalka
03-25-2007, 17:15
Ужасно егоистично е да поставиш човека до теб пред такъв избор.Това означава, че не изпитваш истинска любов към него, защото ако обичаш някой няма да го ограничаваш по този начин-да не е с хора, които са му истински приятели.Не е казано, че всеки с всеки трябва да се харесва, но все пак просто няма да се виждат и това е.

Iv4eTy
03-25-2007, 17:34
Това е супер егоистично. Няма право на това. Все пак ходи с мен не с приятелите ми. Всеки си има право на мнение и неможе да харесваме всеки, но пък това че той не ги харесва не означава, че аз ще ги за**а. Просто ако не му изнася има мн пътища.

`Death`Whore`
03-25-2007, 17:38
Има право да не ги харесва, но не и да ти забранява. Въпросният човек не е убиец или изнасилвач, нали?

nasty_f
03-25-2007, 17:41
Никой няма право да ти забранява какво да правиш и какво да мечтаеш!
По-скоро в такава ситуация бих оставила гаджето си,от колкото приятелите си.Все пак те са за цял живот,дори да са 2-ма,а гаджета колкото щеш :wink:

frosince
03-25-2007, 20:42
az imam presen primer:na edna priqtelka gadjeto ne i dava6e da se vijda s edna neina priqtelka po prostata pri4ina 4e tq be6e kurva ... v toq slu4ai spored men do nqkade se opravdava negovoto mnenie.. drug e vaprosa dali 6te se polu4i :wink:

IGNGN
03-25-2007, 20:48
Приятели>Гаджета
nuff said

03-25-2007, 21:06
Az imah podoben slu4ai i mu kazah,4e ne az a toi ako iska da bude s mene 6te uvajava priqtelite mi ako ne prav mu pat i ot togva toi zapo4na da gi haresva i sega sa mnogo dobri priqteli :P taka 4e spored men ako imash mnogo dobra pr-ka ne pravi greshakata da si zarejesh pr-ka zaradi gadjeto! 6toto pr-ka moje da imash edna a gadjeta mnogo :P

BAYO
03-25-2007, 21:08
Тва е най-лесния избор бе , естествено че винаги приятелите пред гаджетата, но истинските приятели, не тия дет хойш от време на време с тях да се напиеш кат свиня!

MoHuTo
03-25-2007, 22:42
popitai go purvo za6to ne gi haresva..i ako nqma osnovatlna pri4ina...go zareji za6toto utre she sre6tne6 drug..ama priqtelite nqma kak da gi vurne6 [-X

BAYO
03-25-2007, 23:17
popitai go purvo za6to ne gi haresva..i ako nqma osnovatlna pri4ina...go zareji za6toto utre she sre6tne6 drug..ama priqtelite nqma kak da gi vurne6 [-X

Абе стиа с тия "ЗАРЕЖИ ГО" ! Не винаги тва е най-лесното. А и защо винаги тряя да се измъквате с най-лесното. Защо не си напрегнете малко главите и не измислите нещо умно и практически изпълнимо ? ](*,)

ANGEL4E
03-26-2007, 08:13
ще го питам дали тои наистина иска да баде с мен и ако е да няма да ми поставя такива условия :smt016

BloodraiN_M
03-26-2007, 08:19
ще го питам дали тои наистина иска да баде с мен и ако е да няма да ми поставя такива условия :smt016
точно така :D ако става дума за много добри приятели неможе да ми забрани да се срештам с тях

bqsna_teenagerka
03-26-2007, 08:21
ще му кажа да си гледа работата....ао ме харесва наистина няма да ми държи сметка за нищо камо ли за приятелите...!!! :smt014 да си гледа работата ако ми каже нещо такова

in__love
03-27-2007, 20:36
da i az 6te go zareja za6to 6te mi kazva s koi da ob6tuvam?

BAYO
03-27-2007, 20:41
Е да прави сте. Мое пък да каже " Така и така тия твоите приятели не ме кефят особено" ма чак забрана... апфффф баси глупостите. То и гаджето ми не се кефи на някои от приятелите ми, даже се мразят с един ма тфа не и пречи да излиза с мен като ми е на гости. Последния път даже кат се събрахме и той като дойде и вика: "Пффф пак ли тоя лилипут бе не искам да го виждам оффф!" Но не каза "Айде да си тръгваме щот не моа го гледам тоя!" Има разлика, така че зависи кой кфо казва, кога го казва и зашо го казва. Аз също не харесвам някои от неините приятелки ма съм спокоен ш'тот неа поне да ми налитат хахаха :P

Jackie
03-27-2007, 20:46
В такава ситуация бих й казал да духа супата. ;)