PDA

View Full Version : Защо няма резултат?



Lorraine
03-25-2007, 15:41
Така..начи на диета съм от почти 1 месец,а няма резултат.Преди да почна диетата заковавах кантара на 50кг,преди 3 дни бях 49,а вчера дори 48..но майка ми понеже почиваше и ме натъпка с месо-ПЪРЖЕНО :smt013 и то мноого голямо количество,а аз попринцип си карах на 1 кафе,салата/+- 1 яйце.Днес пак съм 50! :smt011 А и външно не съм мръднала..гледам да се движа повече,прая си упражнения всеки ден(е има леки изключения ама се пак в границите на нормалното)..искам да се стопя външно,мене килограмите не ме бъркат толкова много ама..нз почвам да се отчайвам :smt010

Mimka_sweet
03-25-2007, 15:58
Ти си луда!Като си 50 кила колко искаш да отслабваш повече?!?!Я кажи колко си висока?

BroKeN^DreAmZ`f
03-25-2007, 16:02
еми по слабите хора попринцип отслабжат доста по-трудно :wink: а и като си 50 кила верно ли ти тряа да отслабваш......особено ако си височка :wink:

03-25-2007, 16:07
абе верно не си добре, щом не те бъркали килограмите къф е проблема?!
не можеш да свалиш бързо и лесно, точно щото няма какво да сваляш.
с каква цел пускаш тая тема, при наличието на десетки подобни точно в този форум. комплименти от наша страна ли искаш или някой да каже "много си си добре така"..
верно важно е и колко си висока, също и годините...
мисля добре ще е да се посъветваш с лекар... все по-вече зачестяват случаите на анорексия и в България и изобщо.

Ниго
03-25-2007, 16:18
Теглото може да варира до 3 килограма в рамките на 24 часа. Изобщо теглото не е показател за здраве и прочее (естествено не говорим за случайте 150+). Ако ще говорим за тегло, нека да е за активно. Тоест мускулна маса, кости, органи. Мазнините и задържаната в организма вода не ги бройм. Например човек с тегло 90 кг и 20% подкожни мазнини има същото активно тегло като някой, който тежи 80 кг и има 10% подкожни мазнини.

А аз искам да ги докарам до 5%, но време има.


Lorraine, като вчера си била 48 това може да е било в леко обезводнено състояние и сутрин на гладно е нормално, особено след кафето, което има дехидратиращ ефект.

Lorraine
03-25-2007, 16:29
абе верно не си добре, щом не те бъркали килограмите къф е проблема?!
не можеш да свалиш бързо и лесно, точно щото няма какво да сваляш.
с каква цел пускаш тая тема, при наличието на десетки подобни точно в този форум. комплименти от наша страна ли искаш или някой да каже "много си си добре така"..
верно важно е и колко си висока, също и годините...
мисля добре ще е да се посъветваш с лекар... все по-вече зачестяват случаите на анорексия и в България и изобщо.еми мисля,че написах,че искам да се стопя външно(макар че това не може да стане без да смъкна някой др и килограм-искам да съм 45 примерно и без да качвам загубените килограми след няколко дена,било то и месец дори) !Не съм пускала темата за да ми казват,че съм си много добре,понеже по мое мнение не съм! :smt011 Просто искам резултати,а такива няма :smt013 ..Mimka_sweet ,165 съм висока.

Mimka_sweet
03-25-2007, 16:34
Абе дите (въпреки че май си по-голяма :lol: ) живей си живота.Както е с 5 кила повече,така е и с 5 кила по-малко ........споко :wink:

Lorraine
03-25-2007, 16:45
Ухх ми..нз до всички клечки в даскало се чувствам като..ай да не казвам кфо.Правя всичко както трябва(освен ако някой не ми попречи :smt012 ),хляб не съм яла от нз колко време,нито сладко,нито газирано.Пия бая вода,карам на зеленчуци,спазвам си диетата,правя упражненията но пак никъф резултат и просто се чудя защо при мен нищо не става и дали трябва да мине повече време докато се забележи тфа отслабване.. :-s

dinosaur
03-25-2007, 16:49
Ухх ми..нз до всички клечки в даскало се чувствам като..ай да не казвам кфо.Правя всичко както трябва(освен ако някой не ми попречи :smt012 ),хляб не съм яла от нз колко време,нито сладко,нито газирано.Пия бая вода,карам на зеленчуци,спазвам си диетата,правя упражненията но пак никъф резултат и просто се чудя защо при мен нищо не става и дали трябва да мине повече време докато се забележи тфа отслабване.. :-s
и ти кво .. като тия клечки ли искаш да станеш ? :shock: + това 50 кг са си нормални... нз кво искаш да сваляш... :-k

03-25-2007, 17:08
ем ти кфо искаш да станеш няква клечка ли според мене да си 165 висока и да си 50 кила си е много добре

възмутена
03-25-2007, 18:53
Така..начи на диета съм от почти 1 месец,а няма резултат.Преди да почна диетата заковавах кантара на 50кг,преди 3 дни бях 49,а вчера дори 48..но майка ми понеже почиваше и ме натъпка с месо-ПЪРЖЕНО :smt013 и то мноого голямо количество,а аз попринцип си карах на 1 кафе,салата/+- 1 яйце.Днес пак съм 50! :smt011 А и външно не съм мръднала..гледам да се движа повече,прая си упражнения всеки ден(е има леки изключения ама се пак в границите на нормалното)..искам да се стопя външно,мене килограмите не ме бъркат толкова много ама..нз почвам да се отчайвам :smt010

Всичко друго разбрах и ти влязох в положението, но само не ми стана ясно как точно те е натъпкала майка ти... :roll: Изглежда те е вързала на един стол и е започнала да ти бута в устата пърженото месо, което сигурно с килограми е било.Няма да се учудя ако кажеш после,че и мазнината в кято го е пържила ти е дала да изпиеш...Майко милаааааааа да ти имам проблемите пуберче комплексирано!!!Не можа ли да кажеш "Мамо,аз се нахраних,благодаря за вкусната храна" или не може би проблема е в майка ти, тя не е достатъчно добър родител и иска да отрови детето си от храна.
Абе, пикло недорасла, следващия път просто стани от масата след като си се заситила и не обвинявай майка си за собствената си лакомия, чу ли ме добре?
А!!!И още нещо...хората умират от глад а ти се оплакваш че вкъщи майка ти ти е сготвила да ядеш!!! Чукни се в тъпата си кратуна и помисли кое е по-добре? ](*,) ](*,) ](*,) :smt019 :smt018

sweet_escape_fff
03-25-2007, 19:23
Здрасти мацко.Аз съм висока същото колкото теб-1.65 и тежа между 52-максимум 53 килограма.И на мен ми се иска подчертавам не да отслабвам а да ми се стегне и поуформи малко телцето.На 15 години скъм момиче от Софиа а ти от къде си.Аре заедно но фитнесче. :D

koalka
03-25-2007, 19:55
Как можеш да се комплексираш от някакви кльощи?Ти да не гладуваш?