PDA

View Full Version : Za6to boli tolkova mnogo v liubovta



razbito`surce
03-25-2007, 17:13
size=18]здравеите на всички
Ето че доиде и моя ред да си излея мъката.Преди около 8 месеца срещнах бившия си жече приятел Колио.Той е много умен интелигентен и красив младеж и бог ми е свидетел обичам го с цялото си сърце.Връзката ни вървеше много добре преди моята природа да ме победи и да погуби лиубовта ми.Изневерих му ацки много пъти, но той ме обичаше и ми проштаваше.Прекалих много със търпението му.Ужасно много прекалих.Никой на негово място не би ме издържал(не че тои успя де).Знам че съм виновна знам че сгреших но моля ви посъветваите ме какво да правя.Имам чувството че ще умра без него.Ужасно ми липсва.Кълна се няма да повторя грешките си ако си го върна.Обещавам да приема всички критики и съвети.Благодаря ви предварително.[/size]

koalka
03-25-2007, 17:18
Понякога хората разбират какво са имали чак, когато са го изгубили.Природата не е никакво оправдание и недей да го използваш.Аз съм почти година и половина само с едно момче и не съм пожелала друг, а камо ли да изневеря.Смешно е да го кажеш.Не мисля, че нещата може да се оправят.Човека не е бил длъжен да те търпи, то и наистина кой би го изтърпял, а и надала ще има и вече доверие в теб.

MiRaCuLiXbb
03-25-2007, 17:19
Хаха, няма да ги повториш друг път. Виж се, изневеряваш "ацки" много пъти, нараняваш любимия/уж/ човек, после мрънкаш. Човек не може да се промени, дори да си го върнеш с куп извинения и обещания отново ще го нараниш. Затова ако го обичаш не го карай да е с човек като теб.

JuSt_A_vErMiN
03-25-2007, 17:22
да беше мислила преди да правиш простотии.Според мен няма как да си го върнеш,ще трябва да се примириш,да го забравиш.Има безброй много момчета.Знам че ти е трудно,но си адски виновна,трябваше да мислиш скъпа...той не е длъжен да те търпи...така че се примирявай с обстоятелствата...

reni.misskiss
03-25-2007, 17:41
Смятам, че няма смисъл да се бориш, защото и да си го върнеш - ти не заслужаваш любовта му. Това, което си направила е непростимо. Вярно, аз простих изневярата на моя любим, но тя беше само една и сега сме заедно. Повярвай ми, трудно му вярвам и то като ми е изневерил само веднъж, а какво ли щеше да е, ако го беше правил адски много пъти. Хората казват "направиш ли нещо веднъж или пък два пъти, то може никога да не го повториш пак, но направиш ли го три или повече пъти, то това е обречено да се повтаря до края на дните ти". Сама си вади изводи. Той може и да ти прости, но ти сама знаеш, че пак ще го направиш и така само го нараняваш още повече. Според мен трябва да го оставиш и то не заради себе си, а заради него. Все пак това е само едно мнение, аз не съм компетентна, просто това мисля. Успех ти пожелавам и МИСЛИ ПРЕДИ ДА ДЕЙСТВАШ! :!: :!: :!:

CrazyWitch
03-25-2007, 17:51
Щом би издържала всякакви критики.. бих казала, че си куха като гъба.

Трябваше да го изгубиш, че да разбереш какво имаш?!?
Амм дам.. Ние хората сме така. Така е трябвало да стане, така е станало.
Сама си си го направила.
Не бива да ни обясняваш на нас.. Да се кълнеш на нас.. и да обещаваш на нас. Направи го на него, но си мисля, че дори няма да те изслуша, а ако го направи, ще те отхвърли, а ако не те отхвърли НИЩО няма да е същото.