PDA

View Full Version : кола маска на триъгълника в домашни условия



спиралка
03-25-2007, 18:36
моля ви кажете как си правите кола маска на триъгълника вкъщи.каква точно кола маска използвате?как правите самата процедура и т.н.?
благодаря предварително мацки

kat4enceto
03-25-2007, 18:43
ами аз до момента не съм си правила,но мисля 4е пордават някакви ленти в аптеките,но не съм 100% сигурна

Just Me
03-25-2007, 19:14
Тъкмо щях да пускам такава тема.
Аз нямам възможност да ходя често на козметик....а с ножчетата е гадно.
ТА кажете дали лентичките са по-ефекасни от течната кола маска... и дали са мн по-скъпи.Колко траен е ефекта спрямо депилатоара и бръсненето.
Мн въппроси ама мерси :oops:

iLoveChocolate
03-25-2007, 19:30
я ми разкажете и на мен за течната кола маска, щото лентички не искам

SuN4o_F
03-25-2007, 19:42
emi az polzvam topla :) i kak slagam v/u lenti4kite koito sa si ot samata kola maska ...lepq i darpam :) ne e slojno ...samo po-leko 4e ostavat i sinini i e qko shit :) az tova go pravq kogato nqmam vreme da hodq na kozmetik...ina4e na kozmetik si e mn po-dobre :) aide deistvaite

648541
03-26-2007, 10:43
emi gledaite sega...az vinagi sum si q pravela sama i v doma6ni usloviq...zna4i otivate v nqkoq parfumeriq i si kupuvate lenti za kola maska,ima nai-razli4ni...samo ne zimaite edni zeleni i julti za6toto sa super lepkavi i mn trudno se miqt....ima edni prozra4ni mn sa dobri i hva6tat po nqkolko puti....a za da vi e po lesno razrqznaite gi na po malki lenti4ki za da ne se omazvate a predi da si gi slojite trqbva da si q stisnete m/u rucete za da se stopli malko...aide uspeh i dano da stane :wink: :wink:

гостенка
03-26-2007, 18:30
Значи има 2 вида- дето се маже и дето е на лентички....а тази дето се маже какви лентички пробвате

648541
03-26-2007, 19:49
Значи има 2 вида- дето се маже и дето е на лентички....а тази дето се маже какви лентички пробвате
zna4i taq kudeto se maje si se prodava vutre s lenti4ka no tq nikoga ne stiga,taq kola maska struva 1-2 lv...oba4e mn se omazva6 s neq..preporu4vam ti da probva6 s lenti4kite po dobre e :wink:

ultra
03-27-2007, 00:47
Точно по моята тема.2 пъти вече използвам лентичките на STREP.Една голяма лента ми стига за два пъти.Точно както по-горе са описали си ги нарязвам на по-малки лентички и така по лесно боравя по интимните части.
Обаче следващите 3,4 дена кожата ми се лющи много.Веднага след колата маска се намазвам с мазен крем,както и следващите дни.Искам да попитам и при вас ли е така?И то само там,където съм ползвала колата маска.Имам чувството,че си отлепям горния слой на нежната кожа и затова така се получава.Дайте мнение.Плс. ](*,)
А за техниката :-D в банята,на тоалетната чиния с разкрачени крака.Залепвам,стискам зъби у дърпам рязко.Малко помощ идва и от огледалото в ръка. :-D

648541
03-29-2007, 12:46
[quote="ultra"]
Обаче следващите 3,4 дена кожата ми се лющи много.Веднага след колата маска се намазвам с мазен крем,както и следващите дни.Искам да попитам и при вас ли е така?И то само там,където съм ползвала колата маска.Имам чувството,че си отлепям горния слой на нежната кожа и затова така се получава.Дайте мнение.Плс. ](*,)


emi pri mene nqma takuv problem kato lu6teneto...prosto produljavai da se maje6 s krem4e i tva e..

iLoveChocolate
04-29-2007, 10:25
тия на Вийт лентички са егати боклука :smt011 :smt012 :smt011 :smt012
най-добре си е с топла кола маска според мен

AliceSw
04-29-2007, 12:13
специално на Вийт лентите съкс тотално

вчера си правих студена кола маска на триъгълника, болеше по-малко от топлата, нооооооооооооо много се омазах

и моята кожа понякога се бели, така и не разбирам защо само понякога :-s

05-05-2007, 19:57
az si gi maham s depilatoara na elea

05-05-2007, 19:59
mn e hybav probvaite go nqma da s1jalqvate

seventh_sense
05-05-2007, 22:35
dam i az se zamsilih za6to taka mi se lu6ti :oops: to4no kato otidoh na kola maska pri kozmetik i na sledva6tiq den taka mi stana posledva6tiq su6to kato se namazah s ovlajnqva6t krem est 4e stava po dobre :P

[m!s$_k@pr!$]
05-06-2007, 19:45
Мамка му, много искам да отида на козметик а ме е АДСКИ срам (*,) плс обяснете по-точно като отида и какво трябва да кажа и какво трябва да направя ] [-o< ](*,)

ultra
05-06-2007, 20:03
Мамка му, много искам да отида на козметик а ме е АДСКИ срам (*,) плс обяснете по-точно като отида и какво трябва да кажа и какво трябва да направя ] [-o< ](*,)
Отиваш и и казваш,че никога не си ходила.Няма нищо срамно.Казваш и че искаш цялата дуда и така.Лягаш,разкрачваш се и се почва.. :-D

onlygiirl
06-01-2012, 13:31
Значи аз досега не съм пробвала с кола-маска и от много форуми разбирам,че много боли.Много искам да отида на козметик,но както всички ме е срам.Та ако първо пробвам с депелтоар,а после с кола-маска,няма ли да боли по-малко :)

xveniit0x
06-11-2012, 00:35
Не се глези ще ти излезе същото както и при козметик с тази разлика,че там ще ти я направят както трябва

:D Права е! По-добре стисни зъби, отиди на козметик и да не ти пука. Аз ходя при същата, която ми почиства лицето от 4 години и станахме много добри приятелки (освен, че е приятелка на баба ми). На тези хора това им е работата и по цял ден това правят. Няма какво да се срамуваш... Все едно да отидеш на лекар. Имаш проблем и само тя може да ти го реши ;)