PDA

View Full Version : Eксхибиционализъм по домовете,моля!



RAWRRR
03-25-2007, 18:43
Не знам как,ала действам привличащо на хора с различни сексуални прищявки.Случвало ми се е и преди да попадна на ексхибиционалист в градската градина в 4 посред нощ.Попадала съм на педофили,разгонени чичковци,ала това не ми се беше случвало.

Както си седя и си играя спокойно worms на компютъра и се звъни.През шпионката-непознат мъж-не спазих правилото на мама и тате,да не говоря с непознати.Отключих.В това време срещу мен напира да влезне мъж около 30 години с откопчан цип и показващ характерните особености на пола си.

Чудех се,дали това е болест или ако не е какво подтиква хората да се правят на велики и да показват сексуалността си по този жалък начин?

Cheesy
03-25-2007, 18:49
Мале мале до къде стигна света?!?!Според мен тва определено е болест-не е нормално!Виждала съм ги такива по улиците и са мн зле..

kat4enceto
03-25-2007, 18:50
малеееееее на ти завиждам!!!!

Mimka_sweet
03-25-2007, 18:51
Защо ли не се учудих......всякакви ги има днешно време ](*,)

rosskata
03-25-2007, 18:57
Не се ли казва "ексхибиционизъм" и "ексхибиционист" :roll: Може и аз да бъркам, но така си мисля, чев беше...

Вече не ми правят никакво впечатление. За сефте попаднах на такъв като бях втори клас... Шашнах се, а една приятелка, която беше първи, каза "ХЪ, ексхибиционист... Споко, те само лаят, но не хапят" :smt005

Оттогава- или нула внимание, или гавра с тях до дупка... Един го гонихме с фотоапарат, много забавно беше... Да знаеш каК БЪРЗО СИ ОБУ ГАЩИТЕ... :lol:

Иначе- всеки си има някакви сексуални странности... Е, при тези верно е малко прекалено, но спокойно могат да бъдат игнорирани...

Mooo6nooo
03-25-2007, 18:57
Бахти изруда. Друг коментар не бих дал. Лошо е ако е още по-луд и ся вземе да те преследва.


Защо ли не се учудих......всякакви ги има днешно време ](*,)
Винаги ги е имало всякакви. Само дето сега разбираш за тях, а преди не сe резбирало.



[b]Не се ли казва "ексхибиционизъм" и "ексхибиционист" :roll: Може и аз да бъркам, но така си мисля, чев беше...
Ексцибионист и националист = ексцибинационалист. Те имат много общи неща...

malka_sladuranka
03-25-2007, 19:02
Отвратително, а лошото е, че може и да са опасни. :smt013

olive_oil
03-25-2007, 19:02
тва е! Да не си спокоен дори когато си си у дома

quench
03-25-2007, 19:07
kewl

rosskata
03-25-2007, 19:09
Отвратително, а лошото е, че може и да са опасни. :smt013

Не са опасни... [-X
Ексхибиционизмът е сексуално отклонение, изразяващо се в желание за показване на части от тялото (гърди, пенис, задни части). И нищо друго. Най- често ексхибиционистите се показват (или маструбират), и след това бягат.
Не отричам възможността да има и ексхибиционисти-изнасилвачи, но вероятността е както при всички останали мъже някой от тях да е изнасилвач, не по-голяма...

В общия случай са абсол'тно безвредни. Ако се развикаш , бягат...





ЕКСХИБИЦИОНИЗЪМ
Най-непретенциозното сексуално извращение, изискващо минимален бюджет и почти никаква предварителна подготовка. Това, което ти трябва - ако все пак държиш на традициите в жанра - е семпъл черен шлифер (или бял, ако кожата ти е черна, защото контрастът е по-важен, отколкото предполагаш), достатъчно добре залесен парк, в който минават достатъчно много хора, пред които да се показваш и, разбира се, свръхчовешката упоритост да се занимаваш именно с това, независимо от атмосферните условия.
Според психолозите ексхибиционистичният акт увеличава притока на адреналин и хормони в кръвта, и пристрастените към този биологичен ефект от определен момент нататък не могат да стигнат до оргазъм без тази малка (или не толкова малка) екстра.
Според същите ексхибиционистичното начало е заложено у теб, дори ако възможността да тичаш с развят шлифер след радващите се на ваканцията средношколци в момента не ти се струва привлекателна. Актовете в тоалетната на любимия ти клуб, офиса, полето и навсякъде, където вероятността да те видят е по-голяма от обичайната, не е нищо друго, освен проява на същия този притаен ексхибиционизъм. Погледнато в исторически план, ексхибиционизмът е добре документирано и разпространено занимание. Някъде до двайсетте години на ХХ в. в Северна Индия е бил жив обичаят служителите на Шива да обикалят чисто голи по улиците, приканвайки местните девойки да се кланят пред еректиралите им пениси (ритуал, който аз без особен успех се опитах да наложа в редакцията на това списание - Ред.). Някои южноамерикански и африкански племена пък и до ден-днешен показват гениталиите си като свидетелство за сексуална и обществена мощ.

RAWRRR
03-25-2007, 19:09
Не се ли казва "ексхибиционизъм" и "ексхибиционист" :roll: Може и аз да бъркам, но така си мисля, чев беше...

Вече не ми правят никакво впечатление. За сефте попаднах на такъв като бях втори клас... Шашнах се, а една приятелка, която беше първи, каза "ХЪ, ексхибиционист... Споко, те само лаят, но не хапят" :smt005

Оттогава- или нула внимание, или гавра с тях до дупка... Един го гонихме с фотоапарат, много забавно беше... Да знаеш каК БЪРЗО СИ ОБУ ГАЩИТЕ... :lol:

Иначе- всеки си има някакви сексуални странности... Е, при тези верно е малко прекалено, но спокойно могат да бъдат игнорирани...

Може да си права.Не зная-не ме интересува точно сега правописа
Не мисля,че този мъж който беше привидно на два пъти по-голям и на килограми и на възраст само се опитваше да ме сплаши. :roll:

Mimka_sweet
03-25-2007, 19:10
kewl Кво,кво? :lol:

rosskata
03-25-2007, 19:13
Може да си права.Не зная-не ме интересува точно сега правописа
Не мисля,че този мъж който беше привидно на два пъти по-голям и на килограми и на възраст само се опитваше да ме сплаши. :roll:

Той въобще не се е опитвал да те сплаши... Единственото, което е искал да направи е да цъфне в цялата си "мъжественост" пред теб...
Ексхибиционизмът не трябва да се бърка с изнасилвачество (баси думата дето вкарах :lol: ) или нещо такова. Това са две напълно различни сексуални отклонения и не са свързани по никакъв начин...

malka_sladuranka
03-25-2007, 19:16
Отвратително, а лошото е, че може и да са опасни. :smt013

Не са опасни... [-X
Ексхибиционизмът е сексуално отклонение, изразяващо се в желание за показване на части от тялото (гърди, пенис, задни части). И нищо друго. Най- често ексхибиционистите се показват (или маструбират), и след това бягат.
Не отричам възможността да има и ексхибиционисти-изнасилвачи, но вероятността е както при всички останали мъже някой от тях да е изнасилвач, не по-голяма...

В общия случай са абсол'тно безвредни. Ако се развикаш , бягат... Ти друсаш ли бе? Нали и аз това казвам, че може да бъдат опасни. Не всичко което хвърчи се яде.
Аман от рабирачи... :-s

koalka
03-25-2007, 19:19
Определено тва е гадно, където ти се е случило, но просто си имала лошия късмет все да попадаш на такива хора.На мен не ми се е случвало до сега такова нещо.

rosskata
03-25-2007, 19:26
Ти друсаш ли бе? Нали и аз това казвам, че може да бъдат опасни. Не всичко което хвърчи се яде.
Аман от рабирачи... :-s

Не знам каква беше нуждата да нападаш. :shock: Просто исках да отбележа, че вероятността да са опасни е минимална, и затова няма защо да се плашим от тях [-X
Същото би било да се плашим от всички мъже, защото може да са опасни... :lol:

Mooo6nooo
03-25-2007, 19:31
Аз много бих се накефил на някоя ексхибиционистка. :lol:

JoeBanana
03-25-2007, 19:32
ех, на мен мен да ми доди някоя кака да покаже туй-онуй.... :mrgreen: ше я черпам даже мляко с ориз, ама няма, не идва :mrgreen:
всеки ден чакам с надежда :mrgreen:

shadow4e
03-25-2007, 19:33
Хахахха като прочетох заглавието реших, че в някаква националистическа партия са се събрали масово ексхибиционисти, които тормозят хората по домовете, агитирайки ги така да гласуват за тях като се разсъбличат.
За мое нещастие аз имах сблъсък с такъв човек още, когато бях на 1 години и това ми повлия адски много на психиката. За сегашните 11- годишни това не би било такъв проблем, но тогава аз още играех на стражари и апаши и въобще такива неща не знаех и че съществуват. Помня, че тогава цяла вечер се упражнявах да кажа думата правилно. Онзи дядо все още го срещам понякога из НДК, но вече заглежда 4-5 годишни момиченца :evil: и мастурбира, гледайки ги.
Надявах се, че тогава, когато го задържаха за 24 часа, ще му държи влага, но явно нищо не се промени, освен, че повече не са върна в Градската градинка. Егида ни казаха да го съдим, защото той последният път искаше да ни изнасили, тоя дядка как бягаше... едвам му се изплъзнахме. То ЕГИДА го хванаха след 3 пресечки... И тааа наште отказаха да го съдим, защото даването на показателства е голямо психическо натоварване за едно 11 годишно дете. Надявам се, че някое друго дете не е имало нещастието да не усее да се измъкне.
След една година попаднах на друг... В рейса седеше срещу мен и лъскаше, гледайки ме, станах и се преместих.
Оххх, доста дълго стана. Едва ли някой ще го прочете цялото,но то няма и смисъл:)

olive_oil
03-25-2007, 19:34
Хахахха като прочетох заглавието реших, че в някаква националистическа партия са се събрали масово ексхибиционисти, които тормозят хората по домовете, агитирайки ги така да гласуват за тях като се разсъбличат.
За мое нещастие аз имах сблъсък с такъв човек още, когато бях на 1 години и това ми повлия адски много на психиката. За сегашните 11- годишни това не би било такъв проблем, но тогава аз още играех на стражари и апаши и въобще такива неща не знаех и че съществуват. Помня, че тогава цяла вечер се упражнявах да кажа думата правилно. Онзи дядо все още го срещам понякога из НДК, но вече заглежда 4-5 годишни момиченца :evil: и мастурбира, гледайки ги.
Надявах се, че тогава, когато го задържаха за 24 часа, ще му държи влага, но явно нищо не се промени, освен, че повече не са върна в Градската градинка. Егида ни казаха да го съдим, защото той последният път искаше да ни изнасили, тоя дядка как бягаше... едвам му се изплъзнахме. То ЕГИДА го хванаха след 3 пресечки... И тааа наште отказаха да го съдим, защото даването на показателства е голямо психическо натоварване за едно 11 годишно дете. Надявам се, че някое друго дете не е имало нещастието да не усее да се измъкне.
След една година попаднах на друг... В рейса седеше срещу мен и лъскаше, гледайки ме, станах и се преместих.
Оххх, доста дълго стана. Едва ли някой ще го прочете цялото,но то няма и смисъл:)ХАХАХ А АЗ СЕКТА :-D :-D :-D :-D :smt005 :smt005 :smt005

Momchence
03-25-2007, 19:34
Хахахаха ше те скъсам на Worms хаха
Инетересно ми е какво стана после с тоя младеж..как се развиха в последствие нещата...

rosskata
03-25-2007, 19:35
Аз много бих се накефил на някоя ексхибиционистка. :lol:

Е, най- после някой който да не се шашка толкова... :lol:

п.с Ти си говориш... И аз бих се изкефила много на някой ексхибиционист- двойник на Брад Пит... Ама няма...
Та, ако е някоя прилично дебела и увиснала, при това над 50така?
Едва ли ще и се зарадваш много... :smt005
Просто си те представям... :smt005

malka_sladuranka
03-25-2007, 19:42
Не знам каква беше нуждата да нападаш. :shock: Просто исках да отбележа, че вероятността да са опасни е минимална, и затова няма защо да се плашим от тях [-X
Същото би било да се плашим от всички мъже, защото може да са опасни... :lol: Ами нуждата беше заради това изказване:
Не са опасни... [-X
Първо казваш обратното на това което е казал някой, в случая аз, после блещиш нещо и накрая казваш същото на първоначално "обореното" с други думи. Явно това ти е практиката да изпъкнеш. :-s

olive_oil
03-25-2007, 19:45
стига сте се карали бе!!!!! Момичето се оплаква, за да я подкрепим и успокоим, а не за да си доказва гордостта и компетентността си!

RAWRRR
03-25-2007, 19:50
Хахахаха ше те скъсам на Worms хаха
Инетересно ми е какво стана после с тоя младеж..как се развиха в последствие нещата...

Аз съм още нууб на лормс :oops: :oops: .Но има време,аз съм схватлива :twisted: :twisted: .

Ами аз имам една дарба от природата-много много писклив глас.Взимам мнгоо високи тонове.Мога да кресна рязко и остро така че да ме умоляваш да престана.Използвах тези си умения и за една минута се появиха съседи..добре че бяха бързи,защото аз на канадска борба никой не съм била камоли да се преборя с възрастен мъж.Не че не си личеше слабото му място. :evil:

JoeBanana
03-25-2007, 19:50
сладуранке, много си лоша тия дни :mrgreen:
пмс ? :mrgreen:

malka_sladuranka
03-25-2007, 19:54
сладуранке, много си лоша тия дни :mrgreen:
пмс ? :mrgreen: Просто чак сега си показвам рогата. :twisted:

rosskata
03-25-2007, 20:11
Не знам каква беше нуждата да нападаш. :shock: Просто исках да отбележа, че вероятността да са опасни е минимална, и затова няма защо да се плашим от тях [-X
Същото би било да се плашим от всички мъже, защото може да са опасни... :lol: Ами нуждата беше заради това изказване:
Не са опасни... [-X
Първо казваш обратното на това което е казал някой, в случая аз, после блещиш нещо и накрая казваш същото на първоначално "обореното" с други думи. Явно това ти е практиката да изпъкнеш. :-s

Казвам обратното на теб, защото не съм съгласна с него.
Ти се дразниш, че не съм съгласна ( или просто търсиш с кого да се заядеш,не знам), и ме нападаш.
Аз обяснявам защо не съм съгласна... :smt009 Ексхибиционистите не са изнасилвачи и няма да те нападнат. Те се кефят просто да се покажат и толкова. Вероятността да те нападне някой от тях клони към 0,000000001. И в случая е по- правилно да се каже " Не са опасни", отколкото "Може да са опасни"...
Така може ли да се изкажа без да дразня нейно величество? Надявам се да си ме разбрала най- сетне...

п.с Според мен "бллещя се" означава "карам се, зверя се на някой"... А трова е, което правиш ти. Аз най- спокойно разяснявам какво имам предвид, без излишни емоции и обиди.
А целта ми е не да изпъкна, а да успокоя хората, най- вече авторката на темата и тези, които ще имат подобни преживявания.
Добре ще е и ти да пробваш да го направиш, вместо да ме цитираш и да се заяждаш.

Mooo6nooo
03-25-2007, 20:30
а, ако е някоя прилично дебела и увиснала, при това над 50така?
Едва ли ще и се зарадваш много... :smt005
Просто си те представям... :smt005 [/b]
Е стига...

а аз си представям някоя на 20-25 с перфектно тяло и много хубаво лице. Ще ми бъде приятно и да е и изнасилвачка и да ме изнасили. :mrgreen:

malka_sladuranka
03-25-2007, 20:32
А така, успокой ги ти, като видят екхибиционист ще си кажат " Ааа оназ невеста от форума каза, че тея не са опасни, че си седим и че си ги гледам, кво ми пука, нали нема ми напраат нищо.." Винаги трябва да се има едно на ум с откачалки.
И факт е, че ме префразира. :-k Не казвам, че е лошо, имаш си дар слово... 8)

n1ght_shadow
03-25-2007, 20:37
na men nqkoi takav izrud da mi napira na vhodnata vrata s svaleni ga6ti da vidi6 kak 6e go posre6tna sarde4no s 1 kolqno mejdu krakara :D

rosskata
03-25-2007, 20:39
а, ако е някоя прилично дебела и увиснала, при това над 50така?
Едва ли ще и се зарадваш много... :smt005
Просто си те представям... :smt005 [/b]
Е стига...

а аз си представям някоя на 20-25 с перфектно тяло и много хубаво лице. Ще ми бъде приятно и да е и изнасилвачка и да ме изнасили. :mrgreen:

Ти може много неща да си представяш, но жестоката реалност е друга... :smt005

Не съм казала да си казват хората "ексхибиционист, ебаси кефа". Но няма смисъл да се панираш и психираш за нещо, което всъщност не е опасно... Изкрещяваш веднъж, и бягат...
Срещала съм ги колкото искаш... Имам чувството че съм някакъв магнит за подобни хорица... :smt005

_donna_
03-25-2007, 20:39
ексхибиционизъм.

ABSOLUTme
03-25-2007, 20:46
За мое нещастие аз имах сблъсък с такъв човек още, когато бях на 1 години и това ми повлия адски много на психиката. За сегашните 11- годишни това не би било такъв проблем, но тогава аз още играех на стражари и апаши и въобще такива неща не знаех и че съществуват. Помня, че тогава цяла вечер се упражнявах да кажа думата правилно. Онзи дядо все още го срещам понякога из НДК, но вече заглежда 4-5 годишни момиченца :evil: и мастурбира, гледайки ги.
Надявах се, че тогава, когато го задържаха за 24 часа, ще му държи влага, но явно нищо не се промени, освен, че повече не са върна в Градската градинка. Егида ни казаха да го съдим, защото той последният път искаше да ни изнасили, тоя дядка как бягаше... едвам му се изплъзнахме. То ЕГИДА го хванаха след 3 пресечки...

shadow4e,тоя май го помня :lol:
иначе за първи път видях такова животно преди около 6-7-8 години.Майка ми работеше в транспортна болница и нещо отивах при нея..послед бял ден в трамвая,на някоя си там от последните спирки някув дъртак си извади пишока и почна да си го тресе..добре че се отвориха вратите,защото бая се изплаших(била сум на 11-12) и дим да ме няма,тичах до кабинета на майка ми.. :lol:
А иначе malka_sladuranka е права - тва са хора с ненормални сексуални желания :arrow: ненормалници

Momchence
03-25-2007, 23:14
Сега като се замсиля съм виждал такова нещо наживо..тамън се замислх защо само аз не съм виждал ексхибиционисти но уви виждал съм!
Веднъж кат бях в Монтана, беше лято и доста топличко. Та вървя си аз с Murderdoll надолу по една уличка и какво да видим...един чичко само по чорапи си притича покрай нас...От там и двамата ей така --> :shock:
Беше ебаси гледката... :lol:


Аз съм още нууб на лормс :oops: :oops: .Но има време,аз съм схватлива :twisted: :twisted: .
То аз съм позабравил доста неща но за теб специално ще си припомня ако се наложи :twisted:
Иии много як аватр :::

teenkopele
03-26-2007, 00:08
Мале мале до къде стигна света?!?!...

Една приятелка беше скивала някакъв да лъска в градския транспорт. :lol:

:arrow: Има ги всякакви. Каква е била причината- загорялост, най-вероятно.

shadow4e
03-26-2007, 11:37
Ами в моя случай /пак в градския транспорт/, не мисля, че беше защото е загорял. Той беше дядо на около 75 години, поне така ми изглеждаше. Носеше една кофа старичка пълна с вода и начупен вътре хляб. По дрехите му личеше, че определено е беден, та да има коя 20 годишна да се върти около него. Мисля си, че този дядо е забравил какво е секс... Изглеждаше и самотен.
А защо лъскаше, гледайки ме, не знам...може би отдавна не е успявал да му стане/ то и сега не беше напълно,де/. И аз не знам...

malka_sladuranka
03-26-2007, 11:38
А защо лъскаше, гледайки ме, не знам...може би отдавна не е успявал да му стане/ то и сега не беше напълно,де/. И аз не знам... Не ми казвай, че си му го огледала. :-s :smt005

n1ght_shadow
03-26-2007, 11:46
А защо лъскаше, гледайки ме, не знам...може би отдавна не е успявал да му стане/ то и сега не беше напълно,де/. И аз не знам... Не ми казвай, че си му го огледала. :-s :smt005
mai mai go e ogledala hubavi4ko :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Mooo6nooo
03-26-2007, 11:51
Срещала съм ги колкото искаш... Имам чувството че съм някакъв магнит за подобни хорица... :smt005 [/b]
Аз съм виждал само веднъж такъв. Някакъв го лъскаше насред една уличка до клас пиле дето е над катедралата. :lol:

shadow4e
03-26-2007, 12:13
Хахахахха не:) 2 сек ми бяха достатъчни, пък и той беше доста наблизко, добре че имаше още 2 човека в тролея, та се преместих при тях.

Alerta
03-26-2007, 12:34
Хах аз на 11 като бях и се връщах от Мария Луиза (басейна) и с една приятелка минаваме там през горичката и гледаме пред нас някъв нещо си оправя на ципа... и си викаме двете 'Е нещо му се е развалил.'. Мда ама повървяхме малко и го гледаме тоя извадил си инструмента и лъска. Беше си голям стрес за мене...

malka_sladuranka
03-26-2007, 12:43
Хах аз на 11 като бях и се връщах от Мария Луиза (басейна) и с една приятелка минаваме там през горичката и гледаме пред нас някъв нещо си оправя на ципа... и си викаме двете 'Е нещо му се е развалил.'. Мда ама повървяхме малко и го гледаме тоя извадил си инструмента и лъска. Беше си голям стрес за мене... Това ми напомни за един подобен случай в Южния парк. Бяхме с едно девойче и си седяхме на една пейка и ад едно дърво един лъскаше и явно си мислеше, че след като си е скрил главата се е скрил целия. Да, ама не. Само инструмента и ръката му се виждаха. :smt005 А това ОМГ стана на доста централно място в Южния, не някъде навътре... :-s

ABSOLUTme
03-26-2007, 13:24
ех,подсещате ме за едно лято преди 2-3 години,когато след даскало ходихме да пием двулитровки в Борисовата.след прекарани там 3-4h и изпити няколко бутилки общо,естествено природата почва да те зове.и тъй като около беседката нямаше кенеф,бяхме принудени да торим горичката и борчетата.. :lol: та една приятелка отива на поредния круиз и се връща пребледняла,ама се хили такова..'кво стана бе?' 'ами един ме сецна,доакто пишках' ' е как така,що не се развика?' 'ми бях си зад едно дърво със свалени гащи и чувам,че шумата припуква и както си подадох главата иззад дървото,а заедно с това ми се вижда и гъза,гледам някакъв младеж с оръдие в ръка и ми говори 'нищо няма да ти направя,само стои така да те погледам,бях в казармата и не съм бил с жена от много време'...и се му се развиках да се маха,щото пикая и че ше извикам конната полиция..и като свърших и си вдигнах гащите оня беше изчезнал..' :lol:
след това откровение не ходя никъде да пишкам сама,камо ли по паркове..

KoRn
03-26-2007, 14:19
ee ako be6e v nas 6tqh da mu s4upa pi6kata s palkata deto visi na zaka4alkata :smt026



:-s Ne iskam da si go predstavq