PDA

View Full Version : Нарязване



Xaralambi
03-25-2007, 21:26
Добър ден!
Проблемът е следният:
Вчера седях в един долнопробен бар и си пиех сладко биричка.
В унеса си не съм забелязъл, че чашата е счупена.
Одрасках си устната.
Медиите добре се справят с това да ти плашат със заушки и подобни щуротии.
Има ли смисъл да се притеснявам?
Какви зарази могат да се предадат по този начин?

XePouH`
03-26-2007, 16:25
ако не мият чашите има от какво да се притесняваш,но ако не е дълбока раната няма нищо сериозно според мен

VortexSuperV
03-26-2007, 16:56
За всеки случай отиди на лекар.

batkodoki
03-26-2007, 17:23
Добър ден!
Проблемът е следният:
Вчера седях в един долнопробен бар и си пиех сладко биричка.
В унеса си не съм забелязъл, че чашата е счупена.
Одрасках си устната.
Медиите добре се справят с това да ти плашат със заушки и подобни щуротии.
Има ли смисъл да се притеснявам?
Какви зарази могат да се предадат по този начин?

е зарази на теория по този начин могат да се предават всякакви. но това е вероятност само, не се стресирай :)
в бъдеще време спазвай "докторския" принцип: бирата се пие от бутилката, без значение как изглежда това на околните, кафето - в пласмасова или хартиена еднократна чашка. твърдия алкохол не е проблем да се консумира от чашите в заведенията.

проблемът е, че наистина в заведенията чашите само се заплакват без да се измиват а камо ли дезинфекцират. това всички го знаете и виждате...

03-29-2007, 23:21
zdravei ima opastnost da se razbolee6 ot kakvo li ne parvoto za koeto moje6 da se seti6 e gripa i nai izvesten ot tam natatak s reditsa dr zaboljvanij no ne se pla6i ne se panikiosvai 6tom njma simptomi na litse zasega badi spokoen prosto se starai da se nablydava6 v bade6tij period njkolko mes dori elementarni ne6ta kato tsveta na kojata naprimer neobi4aen sarbe6 v y6ite i taka nat ne mislj 4e ima mnogo mnjsto za pritesnenij ne vsi4ki barmanki sa bezsavestni az sam takava mnogo sam pedanti4na spetsialno za tova i zdraveto li4no az mij 4a6ite perfektno i se karam s kolegite mi sled koito nai tredovno namiram 4ervilo i to neednokratno za edna smjna a li4no az ako ima vazmojnost da izbegna polzvaneto na 4a6a vinagi go ravj to4no poradi sa6tata pri4ina vapreki 4e e grozno momi4e da pie voda ot bytilkata no xorskite pogledi ne me pritesnjvat tolkova kolkoto moje da se pritesnj ot zaboljvane yspex nadjvam se vsi4ko da e nared ;-)

SwEeT_pAiN_F
03-30-2007, 15:09
zdravei mojesh da se zarazish s mnogo bolesti po tozi nachin. na pyrvo mqsto e gripa kakto nqkoi pisa, no absoliutno vsichko, koeto se predava po vyzdushnokapkov pyt i po kryven... sledvatelno.. i SPIN ama... trqqq da e po-dylboka ranata... taka che e hubavo da otidesh na lekra ako e po-dylboka ranata.