PDA

View Full Version : ODOREX срещу изпотяване :)



03-26-2007, 07:40
Кой е ползвал ODOREX срещу изпотяване? И има ли ефект? :)

T.7 moderated by hottie

MonitOoOo
03-26-2007, 08:49
az izpolzvam Odorex.mi...dobar e...probvai i nqma da sajelqva6 :wink: samo 4e ima mn po-golqm efekt(pone pri men) ako dokato go polzva6 namali6 i sladkoto :wink:

Glezanka
03-26-2007, 11:32
az izpolzvam Odorex.mi...dobar e...probvai i nqma da sajelqva6 :wink: samo 4e ima mn po-golqm efekt(pone pri men) ako dokato go polzva6 namali6 i sladkoto :wink:

Priblizitelnata cena kakwa e?I pod formata na stik li e?

SpAcE_LaDy
03-26-2007, 13:41
lelee, horaaa, tva e super vredno! 4rez potnite jlezi tqloto se ohlajda, a kato gi zapu6ite tiq jlezi s odorex-a samo si vredite.. kak 6te se ohlajda tqloto vi? lqtoto osobeno e mn opasno, 6ansa da polu4i6 toplinen udar e ogromen taka kato si zapu6vate potnite jlezi.. verno e grozno kato sme izpoteni, ama po-dobre li e da polu4avame toplinni udari? koe predpo4itate? az li4no predpo4itam da obleka primerno 4eren potnik i da se izpotq.. pone n 4erno ne li4i tolkova..

MonitOoOo
03-26-2007, 16:22
az izpolzvam Odorex.mi...dobar e...probvai i nqma da sajelqva6 :wink: samo 4e ima mn po-golqm efekt(pone pri men) ako dokato go polzva6 namali6 i sladkoto :wink:

Priblizitelnata cena kakwa e?I pod formata na stik li e?
emi mislq 4e struva6e nqkade kam 6 lv.emi zna4i toi e pod formata na sprei i se praska6 3 ve4eri podred,a na sutrinta se izmiva6 i taka 6te te predpazi ot izpotqvane za okolo sedmica.vseki razli4no i ve4e kato useti6 4e po4va6 da se izpotqva6 i pak taka edna ve4er se praska6,a na sutrinta se mie6 i gotovo.i taka :P mn gotino sprei4e :wink:

MonitOoOo
03-26-2007, 16:25
lelee, horaaa, tva e super vredno! 4rez potnite jlezi tqloto se ohlajda, a kato gi zapu6ite tiq jlezi s odorex-a samo si vredite.. kak 6te se ohlajda tqloto vi? lqtoto osobeno e mn opasno, 6ansa da polu4i6 toplinen udar e ogromen taka kato si zapu6vate potnite jlezi.. verno e grozno kato sme izpoteni, ama po-dobre li e da polu4avame toplinni udari? koe predpo4itate? az li4no predpo4itam da obleka primerno 4eren potnik i da se izpotq.. pone n 4erno ne li4i tolkova..
em...donqkade si prava,ama sega o6te ne e lqto,tai 4e 6te si karam s Ododrex,a pak kato doide lqtoto togava 6te mu mislq :wink: a i to e zarli4no...6toto sega se izpotqvam i kato nosq bluzki po men mn se vijda,a lqtoto s potni4eta edno drugo...abe ima razlika...i vse pak vseki sam si re6ava :wink:

Glezanka
03-26-2007, 16:51
Mersi za razqsnenieto :)

ultra
03-27-2007, 01:01
lelee, horaaa, tva e super vredno! 4rez potnite jlezi tqloto se ohlajda, a kato gi zapu6ite tiq jlezi s odorex-a samo si vredite.. kak 6te se ohlajda tqloto vi? lqtoto osobeno e mn opasno, 6ansa da polu4i6 toplinen udar e ogromen taka kato si zapu6vate potnite jlezi.. verno e grozno kato sme izpoteni, ama po-dobre li e da polu4avame toplinni udari? koe predpo4itate? az li4no predpo4itam da obleka primerno 4eren potnik i da se izpotq.. pone n 4erno ne li4i tolkova..

Вредно,щото не знаеш какво е да се потиш-да държиш слушалката на телефона и вода да се стича от дланите ти.Да лежиш на леглото и по чаршафа да има следи от мокри стъпки.Да не можеш да носиш лятото какви да е обувки,защото се хлъзгаш като на пързалка,защото пак ти се потят стъпалата.Като носиш летни чехли и от прахоляка по улиците крачетата ти да стават кални и целите мръсни.Като пишеш и листите да са омокрени.Като барнеш вестник с мокрите си длани и след това да станат черни от полепналото мастило.Да носиш чорапи (памучни,които все по-рядко се намират) даже и лятото в къщи,защото по стъпалата ти се лепи всичко.ОЩЕ?
Който не се е сблъскал,той не е разбрал колко всъщност безобидното и "полезно"потене ти затруднява на пръв поглед такива елементарни неща от живота.
Предпочитам топлинния удар пред това цял живот да се потя (което ще си е така де,до край...).А и тялото ми достатъчно се охлажда (все е студено зиме или лете,представете си влажни ръце и крака при минусови температури имат ли изсъхване?)....

03-27-2007, 16:20
lelee, horaaa, tva e super vredno! 4rez potnite jlezi tqloto se ohlajda, a kato gi zapu6ite tiq jlezi s odorex-a samo si vredite.. kak 6te se ohlajda tqloto vi? lqtoto osobeno e mn opasno, 6ansa da polu4i6 toplinen udar e ogromen taka kato si zapu6vate potnite jlezi.. verno e grozno kato sme izpoteni, ama po-dobre li e da polu4avame toplinni udari? koe predpo4itate? az li4no predpo4itam da obleka primerno 4eren potnik i da se izpotq.. pone n 4erno ne li4i tolkova..
E da de neka si hodqt s OGROMNI mokri kragove pod mi6nicite dosta esteti4no i higieni4no 6te e :smt005 I 4ernoto privli4a slanceto i togava sa6to ima opasnost ot toplinen udar!

jahkaaaaa
04-04-2007, 12:38
SpAcE_LaDy ti luda li si ve !?hxahxa iskama da kaja na vsi4ki koito imat problemi s izpotqvaneto 4e re6enieto e - upotrebata na odorex... az li4no go izpolzvam ot ve4e stana dosta vreme i sam mn dovolna kato se ima v predvit 4e predi staradah ot dosta obilno izpotqvane:}probvala sam kakvo li ne no samo tova ima efekt ... neznam dali e vredno ne mislq 4e moje da dovede do udari ili kakvoto i da bilo ... no nqmam namerenieto da nosq samo 4erni potnici i da se potq kato por : :smt019

MonitOoOo
04-04-2007, 16:05
lelee, horaaa, tva e super vredno! 4rez potnite jlezi tqloto se ohlajda, a kato gi zapu6ite tiq jlezi s odorex-a samo si vredite.. kak 6te se ohlajda tqloto vi? lqtoto osobeno e mn opasno, 6ansa da polu4i6 toplinen udar e ogromen taka kato si zapu6vate potnite jlezi.. verno e grozno kato sme izpoteni, ama po-dobre li e da polu4avame toplinni udari? koe predpo4itate? az li4no predpo4itam da obleka primerno 4eren potnik i da se izpotq.. pone n 4erno ne li4i tolkova..

Вредно,щото не знаеш какво е да се потиш-да държиш слушалката на телефона и вода да се стича от дланите ти.Да лежиш на леглото и по чаршафа да има следи от мокри стъпки.Да не можеш да носиш лятото какви да е обувки,защото се хлъзгаш като на пързалка,защото пак ти се потят стъпалата.Като носиш летни чехли и от прахоляка по улиците крачетата ти да стават кални и целите мръсни.Като пишеш и листите да са омокрени.Като барнеш вестник с мокрите си длани и след това да станат черни от полепналото мастило.Да носиш чорапи (памучни,които все по-рядко се намират) даже и лятото в къщи,защото по стъпалата ти се лепи всичко.ОЩЕ?
Който не се е сблъскал,той не е разбрал колко всъщност безобидното и "полезно"потене ти затруднява на пръв поглед такива елементарни неща от живота.
Предпочитам топлинния удар пред това цял живот да се потя (което ще си е така де,до край...).А и тялото ми достатъчно се охлажда (все е студено зиме или лете,представете си влажни ръце и крака при минусови температури имат ли изсъхване?)....
to4no taka =D> dokato ne ti doide do glavat,ne znai6 kvo e.lele dobre 4e go ima toq sprei,4e ina4e nz kvo 6tqxme da praim \:D/

05-03-2007, 14:05
От аптеките ли го купувате?

malka_sladuranka
05-03-2007, 14:34
От аптеките ли го купувате? От аптеките. И аз го имам стува около 8лева.

05-03-2007, 15:49
A na men mi se poqvi kato obriv ot nego... :(

ultra
05-04-2007, 00:03
Сега ползвам и двата вида и за крака и за ръце.Честно казано разликата е почти минимална при мен.При хора,които изпотяването не е чак толкова проблемно със сигурност ще има по-добри резултати,ама при мен.. :smt013 сега ще го тествам в големите жеги да видим...

MonitOoOo
05-04-2007, 08:18
Сега ползвам и двата вида и за крака и за ръце.Честно казано разликата е почти минимална при мен.При хора,които изпотяването не е чак толкова проблемно със сигурност ще има по-добри резултати,ама при мен.. :smt013 сега ще го тествам в големите жеги да видим...
emi mili4ka,taka kakto si go opisala,ti se izpotqva6 i to mnogo t.e. kato men si :wink: ot tozi sprei nqma da spre6 da se poti6 napalno,prosto 6te e zna4itelno po-mslko :wink: i imai tarpenie :wink: aide dano da ti pomogne sprei4eto

ultra
05-05-2007, 09:01
Сега ползвам и двата вида и за крака и за ръце.Честно казано разликата е почти минимална при мен.При хора,които изпотяването не е чак толкова проблемно със сигурност ще има по-добри резултати,ама при мен.. :smt013 сега ще го тествам в големите жеги да видим...
emi mili4ka,taka kakto si go opisala,ti se izpotqva6 i to mnogo t.e. kato men si :wink: ot tozi sprei nqma da spre6 da se poti6 napalno,prosto 6te e zna4itelno po-mslko :wink: i imai tarpenie :wink: aide dano da ti pomogne sprei4eto
Ахам,така си е.
Това ми е последната надежда :cry: .
Интересното е,че като е сухо и прохладно времето не се изпотявам изобщо,а като почнат лудите жеги и тогава е ужас.Хубаво,че не мирише потта иначе тогава наистина щеше да е кошмар.
Бях гледала по едно предаване как на една жена и правят операция някъде малко под мишниците.Явно има някакви не знам "рецептори" които отговарят за изпотяването по дланите и когато се прекъснат изкуствено,се спира изпотяването там.Било действало,ама си е хирургическа интеревенция все пак... :roll: мисля,че искам и аз.. 8-[

mid_get
05-05-2007, 09:32
Веднъж гледах "Пълна промяна" и една от участничките имаше проблем с изпотяването. Спомням си, че й направиха някакви инжекции, с цел да се спре изпотяването(но мисля, че казаха, че действа за определено време, след което трябва да се прави отново :( ) Освен това казаха, че такива инжекции си правят звездите в Холивуд, когато са по разни церемонии :) Та тези инжекции имали способността да спират дейността на потните жлези, но аз лично мисля, че това не е много полезно [-X Щом има такива жлези, значи трябва да си извършват функциите...не знам :-k Нали по този начин тялото се охлажда и се изхвърлят токсините :?: :!: :arrow: Но наистина не е приятно да изглеждаш така, все едно току-що си излязъл от банята...ужасна гледка е(особено за момиче)

lips of an angel_F
06-27-2008, 13:38
odorex pomaga i to mnogo predi sikupuvax samo 4erni drexi za da ne se li4i kogato se izpotq a sega nosq vsqkakvio cvetove :)

Wrathchild
06-27-2008, 14:32
mid_get, 'ми не е полезно... но понякога наистина е наложително ако изпотяването е ПРЕКАЛЕНО...

your_secret
06-27-2008, 14:37
lelee, horaaa, tva e super vredno! 4rez potnite jlezi tqloto se ohlajda, a kato gi zapu6ite tiq jlezi s odorex-a samo si vredite.. kak 6te se ohlajda tqloto vi? lqtoto osobeno e mn opasno, 6ansa da polu4i6 toplinen udar e ogromen taka kato si zapu6vate potnite jlezi.. verno e grozno kato sme izpoteni, ama po-dobre li e da polu4avame toplinni udari? koe predpo4itate? az li4no predpo4itam da obleka primerno 4eren potnik i da se izpotq.. pone n 4erno ne li4i tolkova..

човек,аз съм учила за бърза помощ!топлинен удар се получава при топло и мн задушно място,например докато сте в някой автобус без климатик!слънчевият е от слънцето!но топлинния не се получава при това!по скоро да се обринеш на подмишниците.който ти го е казал те е излъгал :?

miminkaa
06-27-2008, 15:35
Не съм го използвала , но знам че е много вредно..

pasii_sladuranata
06-27-2008, 19:45
:? :? VREDNOO E :x :x

yolito89
03-27-2009, 15:21
и аз имам проблем с изпотяването и сам използвала много стикове и нищо не помага.Раджам се поне че не мирише,обаче мисля да го пробвам.Адски е кофти да не можеш да облечеш някоя цжетна блузка :(

Converse333
03-27-2009, 16:44
Аз в момента използвам дезодорант Дав и съм много доволна.Аз по принцип не се потя много,но е неприятно цял ден по улиците и все пак...

yolito89
03-31-2009, 12:49
абе хора,нормално ли е Odorex да не ми помогне първите 2 дни,щото не виждам разлика :( изпълнявам каквото пише-вечер го пръскам,а на сутринта го сливам :( вече и аз нз какво да правя :(

yolito89
03-31-2009, 12:52
забравих да питам-да не би да трябва като се пръсне вечерта(и така 3 вечери)на последната да се мие,щото аз вечер го слагам и на сутринта го махам и така 3 пъти :) кажете pls :(

LipSoFAnAnGel
04-09-2009, 18:24
забравих да питам-да не би да трябва като се пръсне вечерта(и така 3 вечери)на последната да се мие,щото аз вечер го слагам и на сутринта го махам и така 3 пъти :) кажете pls :( не всяка сутрин се измива :) така пише

Adwokat
04-10-2009, 10:51
и ко 3 дена не се къпите ? :-o :-o :D :D

LipSoFAnAnGel
04-11-2009, 08:08
и ко 3 дена не се къпите ? :-o :-o :D :Dчети хубаво преди да задаваш тъпи въпроси :-x

Adwokat
04-11-2009, 09:35
и ко 3 дена не се къпите ? :-o :-o :D :Dчети хубаво преди да задаваш тъпи въпроси :-x

Я не ми са карай 8-)

Joro951
04-11-2009, 11:49
Взех си го вчера.За 9лв.Снощи се напръсках ии още не мога да кажа дали има ефект.Ще видим след 2 дни 8-)

Adwokat
04-11-2009, 12:22
Успех :)

LipSoFAnAnGel
04-13-2009, 10:13
Взех си го вчера.За 9лв.Снощи се напръсках ии още не мога да кажа дали има ефект.Ще видим след 2 дни 8-) бая скъпичко са ти го продали..аз си го взех оня ден за 7 лв

LipSoFAnAnGel
04-13-2009, 10:14
и ко 3 дена не се къпите ? :-o :-o :D :Dчети хубаво преди да задаваш тъпи въпроси :-x

Я не ми са карай 8-) :P

Gunnercho0
04-14-2009, 18:07
И аз си купих Одорекс днес... Ще пръсна преди лягане и след 3 дни ще кажа резултате :grin: :D :D :D

Joro951
04-20-2009, 08:25
Действа определено!
Знам, доста скъпо ми го продадоха ама в моя шибан град всичко е с адски надути цени..
А иначе на мен ми действа перфектно.Доволен съм.Купувайте си го без да съжалявате! :)

mima6a
05-02-2009, 20:48
И за мен изпотяването е голям проблем. Прочетох темата и стигнах до извода, че Одорекса е най-ефективното средство. Разбирам, че повечето от използвалите го за изпотяване под мишниците са доволни. А някой ползвал ли го е против изпотяване на длани и крака? И има ли ефект?

TheBeliever
05-02-2009, 20:51
И за мен изпотяването е голям проблем. Прочетох темата и стигнах до извода, че Одорекса е най-ефективното средство. Разбирам, че повечето от използвалите го за изпотяване под мишниците са доволни. А някой ползвал ли го е против изпотяване на длани и крака? И има ли ефект?

Това, което за под мишници е и за длани. Всъщност то се води за тяло общо. А има едно със синя капачка - то е за крака. Не ми се е налагало и не съм го ползвала, но предполгам, че върши работа.

ILY
05-03-2009, 19:04
хмм .. мисля и аз да си купя ... доста се потя и никак не ми е приятно .. дано подейства че ми писна да си купувам кви ли не дезодоранти, стикове и рол-ончета деето имат нулев ефект :)

heiress
05-04-2009, 08:52
Това е едно от най- ефикасните средства срещу изпотяване според мен.. На мен много ми помага. Много съм доволна.

SaDDy
06-05-2009, 16:35
щом казвате, помага.ще го пробвам и ...дано подейства :) защото наистина
не е приятно и комфортно! :( :x

_sladyrche_
06-06-2009, 06:34
Odorex ne e samo za kraka na opytvaneto pone taka pishe :oops: :-o

joannalof
06-06-2009, 10:54
Искам да попитам колко време ви държи ефекта?
Аз имам Одорекс от 3 седмици и след 3 пъти пръскате ми държи МАХ 5 дни :-o

SaDDy
06-10-2009, 14:29
оолллеее супер е одорекса. както пи6е там -пръсках го 3 ве4ери и сутрин мия.първите 2 дена по4ти няма6е ефект но след третата ве4ер
.... супер! :D :) днес беше СТРАШНА жега и ако не бях го ползвала сигурно
щях да се прибера можете да си представите как... :x .. оба4е го ползвах и по4ти не бях се изпотила! тва е нещо върховно! :grin:
....

weezybaby
06-10-2009, 17:17
Ползвам Одорекса вече половин месец...действа ми,само че аз не го пръскам под режим :D Забравям...Чудесно средство според мен :)
А имам един въпрос..има ли нещо подобно като Одорекса,защото предполагам,че още максимум 1 месец и ще спре да ми действа..от това се опасявам най - много

EroSennin
06-10-2009, 17:34
Абе уникално прости сте, това е лекарство, по ваща логика следва дай да пием по 3 аналгина всеки ден за да не вземе да ни боли глава :@

betkata9514
02-08-2011, 21:21
Ще действа ли ако се пръска по лицето ?

motohead
03-28-2011, 18:18
И аз почнах мн да се потя.Макар да съм още на 13 преди 1 год навън беше мн голяма шега а аз нито се потя нито нищо,но сега от месец-два незнам от побертета ли е ген ли е почнах много да се потя под мишниците само когато съм в нас не се потя иначе да излезя от входната врата и почвам :( Пробвал съм с разпични стикове дизодорати и такива глупости

Fishko
04-24-2013, 15:01
Значи за непросветените, не се спира дейността на потните жлези, нито има рецептори против изпотяване. При звездите и такива операции порите се запушват с ботокс като това трае до максимум 1 месец като по този начин се удебелява епидермиса на местата, където се правят. Предполагам, че Одорекс действа на същия принцип с запушването на порите. А относно онзи коментар, дето се казва, че е вредно, защото тялото няма да може да се охлажда не мисля, че е така. Примерно аз ще го използвам на мишници и друго проблемно място, а не на 100% от тялото, така че като цяло пак ще си се охлажда. Има заболяване Хиперхидроза, което представлява хиперфункция на хипофизата и се изразява главно в повишен топлообмен, а от там и потене, но не е нищо сериозно, просто е неприятно...

Jijinkata
05-03-2014, 18:06
Zdraveite,ot Varna sym i mi kazaha che se prodaval v edna apteka pod Valentina,kato otidoh mi kazaha 15 lv.Spored vas ne e li mnogo,i nqkoi moje li da mi preporycha nqkoq druga apteka?