PDA

View Full Version : za6to momi4eta vinagi n inaranqvat



:P
03-26-2007, 10:31
V men li e problema,ili v1v tqh?Za6to kogato s1m s nqkoe mom4e,kolkoto ivreme da e vinagi te me zarqzvat!Az s1m vseotdaina s1s tqh ,no mai moqta vseotddainost otiva k1m zadu6avane!Neznam za6to no ve4e 4etv1rto mom4e mi kazva krai bezda midade osnovatelna pri4ina ne moga da kaja 4e s1m grozna mom4etata me harevat ,mislq 4e s1m umna,a s1m i mn dobronamerena ta kakvo iskat te ot men ako ne razbirane seks i nastoqtelnost kakvo o6te

Kianna
03-26-2007, 10:35
Не те знам "умна" ли си,ама пишеш некадърно..
По темата: Момчетата не обичат да ги задушават (момичетата,също).Остави му малко свобода.Явно е,че това е проблема. :wink:

GeRgY
03-26-2007, 12:46
:smt012: а замисляла ли си се... ако някое Момиче зареже момче еи така... всякъкви хора има на тоя свят! :smt017 Вероятно си го разбрала.. :arrow: но проблема може да е и в тебе...

vivian
03-26-2007, 12:59
bez liubov,nqma jivot.a jivotat e jivot toi precakva vsi4ki.ne samo momi4etata.

darkdevil
03-26-2007, 13:06
живота е изпълнен с болка и страдание.
живота е една борба.
борба да намерим малко щастие в него. :-k

FiRe_LaDy
03-26-2007, 14:08
Ami moje prichinata da e v teb,a moje i da e v tqh.Moje da sa si haresali druga,moje chuvstvata im da s aizcheznali ili izobshto da e nqmalo takiva i da sa osyznali,che nqma da imat.Varianti mnogo ... no se pozamisli i ako prichinata e v teb se postarai da s epromenish i da popravish greshakta si.

DevilWish
03-26-2007, 14:10
Ми нормално ,като ги задушаваш с твоята любов и аз да съм и аз ще те зарежа.В смисъл и аз направих така с моя приятел.Никак не е приятно ;)

slan4evo_momi4e
03-26-2007, 16:05
може просто да не си попаднала на точния човек ...

PankO
03-26-2007, 16:08
V men li e problema,ili v1v tqh?Za6to kogato s1m s nqkoe mom4e,kolkoto ivreme da e vinagi te me zarqzvat!Az s1m vseotdaina s1s tqh ,no mai moqta vseotddainost otiva k1m zadu6avane!Neznam za6to no ve4e 4etv1rto mom4e mi kazva krai bezda midade osnovatelna pri4ina ne moga da kaja 4e s1m grozna mom4etata me harevat ,mislq 4e s1m umna,a s1m i mn dobronamerena ta kakvo iskat te ot men ako ne razbirane seks i nastoqtelnost kakvo o6te

За да не страдаш и да не се чувстваш зарязана - неща, които предполагам не ти харесват - просто трябва да се промениш.
Промени се.
Бъди различна. Не бъди себе си. На пук на всеки и на всичко.

Дори на пук на най-големия и страх - себе си ;-)

jus7_a_boy
03-26-2007, 16:12
V men li e problema,ili v1v tqh?Za6to kogato s1m s nqkoe mom4e,kolkoto ivreme da e vinagi te me zarqzvat!Az s1m vseotdaina s1s tqh ,no mai moqta vseotddainost otiva k1m zadu6avane!Neznam za6to no ve4e 4etv1rto mom4e mi kazva krai bezda midade osnovatelna pri4ina ne moga da kaja 4e s1m grozna mom4etata me harevat ,mislq 4e s1m umna,a s1m i mn dobronamerena ta kakvo iskat te ot men ako ne razbirane seks i nastoqtelnost kakvo o6te

За да не страдаш и да не се чувстваш зарязана - неща, които предполагам не ти харесват - просто трябва да се промениш.
Промени се.
Бъди различна. Не бъди себе си. На пук на всеки и на всичко.

Дори на пук на най-големия и страх - себе си ;-)


Има истина в поста ти, но това да не бъде себе си според мен не е така. Бъди точно себе си, и не позволявай да те манипулират, просто не се хвърляй надолу с главата във всяка връзка (каквато грешка правя и самият аз), но и аз като теб се опарих няколко пъти и просто ще променя това. Иначе бъди такава каквато си, не се променяй заради хората, а просто покажи малко по-твърд характер и не се отдавай сляпо преди да си поопознала човека достатъчно...успех!

koalka
03-26-2007, 17:23
Просто си попаднала на такива момчета.От твоя гледна точка е винаги по-добре да зарязваш, от колкото да те зарязват. :wink:

BloodraiN_M
03-26-2007, 17:27
да свободата е много важна а и щом те зарязват- зарязваи ги и ти :wink:

ThePainIsReaL
03-26-2007, 17:28
Еми такива са .. нараняват, без да им дреме