PDA

View Full Version : Imam nujda ot saveti



anonimk0
03-26-2007, 10:57
Та значи какво да ви кажа момичета и момчета.. момче съм и съм на 16 след няколко месеца ставам на 17.Проблема при мене е, че съм девствен а не съм оттези дето не комуникират с момичета или пък са от яко базиканите дето чак на 30 години се сещат къде са... Както и дае бихте ли дали някакви съвети какво да правя(повечето от момичетата които познавам си имат авери, или не им се занимава да са с авери).По принцип това нещо ми се струва ненормално да не мога още да ...

n1ght_shadow
03-26-2007, 11:04
ae poredniq devstvenqk..... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
lek za kade si se razbarzal e .... ima tolkos mnogo vreme pred tebe... 6e doide i tvoq moment.... i as sam devstven ama pone ne sam sednal da whine postoqnnoi daje vaob6te ne mi puka

n1ght_shadow
03-26-2007, 11:06
ako pak si super zagorql 4e ne moje6 da izdarji6 si zemi 1 k**va i si naprai sefteto makar 4e tova e super tapo 1viq put da ti e s k**va

sladur4eto_f
03-26-2007, 21:42
e kakav e problema?prosto go napravi s nqkoq i tva e :D \:D/

03-27-2007, 06:42
ako tolko si se pristesnil, zemi 50 leva i hodi na prostitutka... nqma nishto sramno.. povtori pak za da si po ubeden v znaniqta si i posle ruti kakichki :smt005

`Death`Whore`
03-27-2007, 06:52
1. Спри да използваш думата "авер" - селска е.
2. Когато търсиш, нищо не се получава. Не е нужно да сканираш всичките си познати и да ги разпитваш дали си имат гаджета и ако нямат - дали искат такива.
3. Няма положение "не ми се занимава". Любовта идва и те връхлита и ако наистина имаш чувства към някого, не пита.

HagpycaH
03-27-2007, 07:40
Еми вземи са в раце стегниса почни да комуникираш с нежния пол излизай по дискотеки кафенета зарибяфки а у сичко ще се промени аи късмет да направиш сефтягата.

temito
03-27-2007, 09:01
mi da ti kaja na men po dumite ti mi izglejda,che ti ne si mnogo siguren,che iskash da go napravish,a i nqma smisal tolkova da se naprqgash,to taka i taka shte se sluchi,nz za majete,no spored mene parviqt pat e vajen.....ne bi trqbvalo da e s prostitutka ili nqkoq ,koqto nqma da poglednesh posle....