PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е да бъдете сами?



anonimno11
03-26-2007, 11:31
Случвало ли ви се е да бъдете сами?

Да страдате по любим човек?

Едва ли има човек,който не е изпитал това, което аз!

Моята първа любов!

Без да навлизам в подробности...имахме невероятно чиста,нежна и красива любов.

Почти година всичко беше идеално докато не се появи тя-момичето,което ни раздели!

Мина време,докато свикна с мисълта,че той, моят ангел не е до мен. Но времето си летеше дойде лятото.

Той се раздели с момичето си, а аз си намерих друго момче, което така и не можа да го замести.

Моята първа любов се промени много.Вече не беше човека, който познавах аз.

Той вече беше поредния женкар, който търси само плът, но не и любов.

Болеше ме,боли ме и сега.

Моето момче, моята любов се промени.

И все пак знам че още някъде там в сърцето му има все още място за мен. И сега година след раздялата ни още мисля за него и страдам.

Никой не може да го замести.

Моля ако някой е бил в моето положение да ми пише и да ми каже има ли смисъл да се надявам че ще сме отново заедно.

Благодаря ви предварително!

mechtaq_za_teb
03-26-2007, 12:21
Az sam bila v sashtata situaciq i znam kolko e gadno da vijdash 4oveka s koito v4era si bil v pregradkite na druga. ;( I mnogo stradah,dokato ne se poqvi drug,koito da go zamesti.Togava osaznah 4e vremeto,koeto sam zagubila v salzi e nqmalo smisal.Moqt savet e da prodaljish napred,a ne da se vrashtash v nqkakvi spomeni,koito toi sigurno e zabravil.Minala e godina ot razdqlata i edva li veche imate nqkakav shans da ste zaedno.Kolkoto i da boli nqma smisal da stradash.Shte sreshtnesh nqkoi koito da go zamesti...

ThePainIsReaL
03-26-2007, 19:54
Била съм да ...
но съм се учила да се примирявам, че моето момче е мъртво .. че то няма да се върне :? или само някаква огромна сила може да ни събере .. :?
И бтв .. спокойно , няма да си сама , просто се учи да си самотна.
Аз поне никога не съм била сама, но самотна съм тооооооолкова дълго време, че почвам да не се понасям .. :?

IdiOtKa
03-26-2007, 20:03
Едва ли има човек,който не е изпитал това, което аз!

лъжиш се !

PeHauKaTa
03-26-2007, 20:07
Vsichki sme izpitvali bolkata i razocharovanieto ot parvata lubov.Tq vinagi shte ostane taka chista i neporochna.Vinagi shte q pomnish i mnogo dalgo vreme shte te boli...Znam,4e mnogo boli da gledash kak vsichko izchezva i minava prez prastite ti kato pqsak.Sled kato se razdelih s "pyrvata si lubov" si misleh,4e nikoga nqma da go prejiveq...No minaha ve4e 2 godini i moga da ti kaja,4e ve4e sam sreshtala lubovta i drudi ochi...Daje po krasiva i istinska ot parvata...Posledna obich nqma...:)

KoVaRnA
03-26-2007, 20:53
Ами със сигурност не си единствената в това положение.. аз съм в същото даже май е по-зле.. Моята първа любов.. бяхме заедно година и половина разделихме се преди година.. аз си имах други приятели той също ходеше с некви, но сега пак и двамата сме сами. аз бях решила че съм го преживяла,че вече нямам нищо към този човек.. докато той не ми звънна преди една седмица! Това ме обърна на 360 градуса бах изпаднала в много голяма паника и в същото време бях толкова щастлива,че единственото момче което съм обичала се сеща все още за мен, че има желание да ме види и да ме чуе как съм.. :) но в крайна сметка едвали ще се получи нещо пак между нас колкото и да го обичам .. :( и така... а отностно дали ще обичаш някой пак, както се казва "любовта остава само мъжете се сменят!" аиде късмет ;)

nencuHka
03-26-2007, 21:13
Всеки рано или късно преживява през този период...Лично аз много трудно извървях пътя на "илизане от Ада" , в който бях с първата си истинска любов.Казвам Ад...защото може да съм го обичала много силно,но от негова страна имаше адски болезнени сигнали ,с които бавно ме отблъскваше. След него имах 1-2 момчета,за които мислих,че ще успеят да го заместят..Уви! Грешката ми бе голяма и така и така не успявам до сега да намеря прегръдките и целувките му в друг!

BAYO
03-26-2007, 22:29
Едва ли има човек,който не е изпитал това, което аз!

лъжиш се !

О Да! Определено е в грешка мацката :wink:

MoHuTo
03-26-2007, 22:40
Почти всеки е изживял болката от първата истинска любов..дори и аз..и още не съм я преживяла, така че мацка не си само ти, има много още като теб, ако искаш да си поговорим пиши ми на ЛС да се разберем за Скайп може би :wink: