PDA

View Full Version : Проверки в дискотека



03-26-2007, 11:36
Сори че пиша като гост, но нешто не мога да си вляза в профила.Та ето и за какво искам да ви питам.Змачи вчера бях в една дискотека.По едно време дойдеха полицай с няква жена на проверка.Поискаха ми лична карта и аз им я дадох.Да уточня че нямам 18 години.И като им я дадох ми записаха името в един тефтер.Незнам защо ми го записаха като аз бях с брта и той ми беше придружител.И друг път са ми го записвали, но тогава съм бил сам.Та въпроса ми е така като ме записват няколко пъти ще ми направят ли нещо-ще ме глобят или и нещо подобно и що ме записват като имам придружител.
мерси предварително !!!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

kati_0513
03-26-2007, 15:18
В късна дискотека ли си била? Вероятно те записват като проверена, за да не станат някакви други обърквания. Не вярвам да те глобят, аз съм на 16 и веднъж ме провериха в дискотека и бях без документи- нищо не ми казаха...
Та вероятно за това, за да не те объркатс някой друг без документи...
:-k

03-26-2007, 17:08
axa. v kusna bqh.kum 2 4asa nqkude.

kati_0513
03-26-2007, 18:44
Брат ти на колко години е? Възможно е и да правят провярка на точно определени хора и затова да са записали името ти, ако брат ти не е достатъчно голям не може да се яввява като твой настойник и може да станат някакви усложнения... :-k

Slave4You
03-26-2007, 19:04
ти се радвай че само са ти записали името:) една фр като беше на 17 беше на нощна дискотека и полицията минала на проверка и прибрала цялата компания в затвора и родителите им трябвало да ходят посред нощ да ги вземат :lol:

_[LiFe-StiLe]_F
03-26-2007, 23:03
ти се радвай че само са ти записали името:) една фр като беше на 17 беше на нощна дискотека и полицията минала на проверка и прибрала цялата компания в затвора и родителите им трябвало да ходят посред нощ да ги вземат :lol:

логично е! подкрепям тези действия. все пак трябва да има ред в тая държава, както казва баща ми ;) не може аз да ида на дискотека и след 12 да ми се мотаят в краката някакви 14-15 годишни дрисли, които ходят с по-къси поли от моите, държат в едната ръка цигара, а в другата някоя водка :? и какво?! мислят се за много интересни?! или може би за вече пораснали?! :-s на такива дечица мястото им по онова време на денонощието е по леглата ;)

HopeLesss
03-26-2007, 23:06
_F]
ти се радвай че само са ти записали името:) една фр като беше на 17 беше на нощна дискотека и полицията минала на проверка и прибрала цялата компания в затвора и родителите им трябвало да ходят посред нощ да ги вземат :lol:

логично е! подкрепям тези действия. все пак трябва да има ред в тая държава, както казва баща ми ;) не може аз да ида на дискотека и след 12 да ми се мотаят в краката някакви 14-15 годишни дрисли, които ходят с по-къси поли от моите, държат в едната ръка цигара, а в другата някоя водка :? и какво?! мислят се за много интересни?! или може би за вече пораснали?! :-s на такива дечица мястото им по онова време на денонощието е по леглата ;)

=D> =D> =D>

Kianna
03-26-2007, 23:12
_F]
ти се радвай че само са ти записали името:) една фр като беше на 17 беше на нощна дискотека и полицията минала на проверка и прибрала цялата компания в затвора и родителите им трябвало да ходят посред нощ да ги вземат :lol:

логично е! подкрепям тези действия. все пак трябва да има ред в тая държава, както казва баща ми ;) не може аз да ида на дискотека и след 12 да ми се мотаят в краката някакви 14-15 годишни дрисли, които ходят с по-къси поли от моите, държат в едната ръка цигара, а в другата някоя водка :? и какво?! мислят се за много интересни?! или може би за вече пораснали?! :-s на такива дечица мястото им по онова време на денонощието е по леглата ;)


=D> :smt023

Psycho Realm
03-27-2007, 10:09
Този тефтер, в който са те записали, не представлява нищо особено. За да си вземе заплатата, Ушев трябва да представи на шефа въпросното книжле с имената на проверените, за да покаже, че е "свършил" нещо.

експлойтед...
03-27-2007, 11:05
Този тефтер, в който са те записали, не представлява нищо особено. За да си вземе заплатата, Ушев трябва да представи на шефа въпросното книжле с имената на проверените, за да покаже, че е "свършил" нещо.

мдам... това е за отчет..

ABSOLUTme
03-27-2007, 11:07
в затвора малко трудно.. :lol:
иначе в районното ги карат..
мен 2 пъти са ме вадили от там преди 2-3години,и 2та пъти бащата на приятеля ми дойде да ни забере :-D 8-[
първия път,защото бяхме без документи(и под 18 ) + това бяхме на бар,а втория път,понеже счупих един нос на един купон в един приятел през една есенна вечер :lol:
ееех,спомени,спомени... :-D
нищо няма да ти направят с това тефтерче,най-много да глобят ваште,ама не мисля,че ще се стигне до такива ексцесии

03-27-2007, 12:54
еее брат ми е на 19.Не мисля че ще ги глобят,все пак аз съм с придрижител!!!!!!!!!!!!

експлойтед...
03-27-2007, 13:00
еее брат ми е на 19.Не мисля че ще ги глобят,все пак аз съм с придрижител!!!!!!!!!!!!

споко, няма да те глобят на базата на запис в една мазна тетрадка... ако ще глобяват се издава акт, който се подписва от и брат ти в момента на проверката...

записали са те, защото трябва да правят отчет на проверените лица и нищо повече, ако е трябвало да ви се наложи някаква санкция са щели да я наложат тогава (писане на акт, задържане и т.н.)

bulgarche
03-27-2007, 14:31
Щом е минало не го мислиш. Или ако мислиш като един мой съученик да си плащаш акт от сто лева, който е стигнал някак си до баща ти и ти тогава тепърва да видиш...защото някой си полицай някога те бил видял че караш мотор и знаел че нямаш книжка...
И мен честичко ме пишат, ама за щастие нищо не са искали след това

03-27-2007, 14:49
axa ok thank you of all

quench
03-27-2007, 14:52
само да кажа,че за придружител се издава специална бележка - устни доказателства от типа на "аз съм с този батко/как" не вървят
полицията е длъжна да ви запише за изясняване на фактите,ако се случи някоя беля :)

ABSOLUTme
03-27-2007, 16:00
само да кажа,че за придружител се издава специална бележка - устни доказателства от типа на "аз съм с този батко/как" не вървят
полицията е длъжна да ви запише за изясняване на фактите,ако се случи някоя беля :)
е кво бележки ще си носи-те са били с документи,а придружител е бил брат и.за по-голяма достоверност от съвпадение на имената и акт за раждане ли си носят? :-s

quench
03-27-2007, 16:07
не
дори да си с роднина,трябва да имаш съответния документ

rubi
03-27-2007, 16:22
_F]
ти се радвай че само са ти записали името:) една фр като беше на 17 беше на нощна дискотека и полицията минала на проверка и прибрала цялата компания в затвора и родителите им трябвало да ходят посред нощ да ги вземат :lol:

логично е! подкрепям тези действия. все пак трябва да има ред в тая държава, както казва баща ми ;) не може аз да ида на дискотека и след 12 да ми се мотаят в краката някакви 14-15 годишни дрисли, които ходят с по-къси поли от моите, държат в едната ръка цигара, а в другата някоя водка :? и какво?! мислят се за много интересни?! или може би за вече пораснали?! :-s на такива дечица мястото им по онова време на денонощието е по леглата ;)
ТУК СИ МНОГО ПРАВА!! =D> =D> =D>

ABSOLUTme
03-27-2007, 16:25
не
дори да си с роднина,трябва да имаш съответния документ
Да,и той се нарича лична карта.Брат и не и се води настойник,че да и трябва нотариално заверен документ.Трябва просто да докаже,че са от едно семейство и че придружителят е пълнолетен!

quench
03-27-2007, 16:35
в закона не пише така,както и в Правилника на МВР :)

ABSOLUTme
03-27-2007, 16:39
в закона не пише така,както и в Правилника на МВР :)
Е е знам,ама го пише на 5те лева,които подаваш с личните карти :lol:

AliceSw
03-27-2007, 16:57
това, че са ти написали името няма никакво значение, от около половин година в някои от големите градове искат 16, за да влезеш в дискотеката, а и май и по закон е вече така, 16 са за да влезеш, 18 за да употребяваш алкохол, а тези под 16 ги водят в районното :wink:

quench
03-27-2007, 17:06
както и трябва

1921
03-28-2007, 12:29
Аре бе кво сте се разхленчили за 14-15 годишните... бас ловя че ви дразнат, защото вие когато сте били на тези години не са ви пускали по такива веселии... 14-15 годишна, нито е по-ниска, нищо, кво толкова са запречили...взимат батковците, а? :---)

Barbie
03-28-2007, 20:24
Принципно брат/сестра не се водят за придружител. Родителят/ настойникът трябва да ги "опълномощи" (как става туй не ме питайте, понеже не знам... )
И, аве, как ви се случва да попадате на проверки...аз вярно че съм над 18, но никога през живота ми не са ми искали личната карта където и да съм ходила. Попадала съм на дискотеки с проверка на входа, усмихвала съм се на охраната и съм си минавала безпроблемно (а на ум се възмущавах как може да ме пускат като нямам 18 и се дразнех, че не си изпълняват задълженията...). Хъх...чудно. :roll:


Аре бе кво сте се разхленчили за 14-15 годишните... бас ловя че ви дразнат, защото вие когато сте били на тези години не са ви пускали по такива веселии... 14-15 годишна, нито е по-ниска, нищо, кво толкова са запречили...взимат батковците, а? :---)

:-s Пускали са ме, ходила съм понякога (по мой спомен на 13-14 се готвех за изпити и това ми беше приоритет...), но за щастие още тогава имах известно количество акъл и не съм се озовавала мъртво пияна в кенефа на някоя дискотека с някой полуидиот на 16 със свалени гащи... (за разлика от някои от младите дами, публикуващи теми "Помагайте! Май забременях от свирка!"). Можех сама да си поставям граници и да преценявам кои забавления са подходящи за възрастта ми и кои не :-) По мой наблюдения това качество е присъщо на твърде малък процент от 15 годишните госпожици - видни любителки на нощния живот и любовната игра - и за туй се налага като не могат да мислят самички, някой да мисли вместо тях. :-)

rosskata
03-28-2007, 21:40
_F]логично е! подкрепям тези действия. все пак трябва да има ред в тая държава, както казва баща ми ;) не може аз да ида на дискотека и след 12 да ми се мотаят в краката някакви 14-15 годишни дрисли, които ходят с по-къси поли от моите, държат в едната ръка цигара, а в другата някоя водка :? и какво?! мислят се за много интересни?! или може би за вече пораснали?! :-s на такива дечица мястото им по онова време на денонощието е по леглата ;)

:smt005 15 - годшни "дрисли" видиш ли... :lol: Ти да не си на 30 случайно?
"Дечица"... Ще кажеш си някоя баба на 100 години, клатеща неодобрително глава...
КОгато бях "детенце" на 15 , бях с водка и цигара в дискотеката. Нито защото съм порастнала, нито за да съм важна... Просто ми беше добре да го правя, прекарвах си чудесно и имам незабравими спомени от излизания по дискотеките с приятели...
Ти като си на 18-19, и киснеш с цигара и водка в дискотеката, не си нищо повече от така наречените "дрисли". Те са там, за да се забавляват, ти също. Не знам къде виждаш проблема...
:roll:

quench
03-28-2007, 21:44
поздравлявам ве с
The Horrorist - One Night in New York City
това е свързано с точно 15 годишните пикли по дискотеките :)

Barbie
03-28-2007, 22:17
поздравлявам ве с
The Horrorist - One Night in New York City
това е свързано с точно 15 годишните пикли по дискотеките :)

:-D Мерсим!

Ех, птички и пчеличкииии....

rosskata
03-28-2007, 22:23
поздравлявам ве с
The Horrorist - One Night in New York City
това е свързано с точно 15 годишните пикли по дискотеките :)
Мерси за поздрава. Яка пеничка.


п.с. Е,и?
Зле ли и е било на момичето... Хич даже. :roll:
След като е отишла с него, е искала да я чука цяла нощ...

quench
03-29-2007, 10:01
зависи как я е чукал.... :twisted:

rosskata
03-29-2007, 21:05
зависи как я е чукал.... :twisted:

Това не се споменава...
Освен това ако смяташ, че послание от типа "Мили 15-годишни пикли, не ходете в дискотеки, защото там разни супер симпатични младежи раздават безплатно екс и после ви чукат по цяла нощ" звучи назидателно... :smt005

Нараво си е като реклама за дискотека...

FZ
03-30-2007, 21:39
Много пъти са идвали проверки, но никой път не са ми поискали документи за проверка....то искат само на по дребните...ама тука от ч година някаде е нямало проверки в моя град в тая дискотека където ходя аз...не че ме бърка ако има..щото аз отдавна навърших 16...