PDA

View Full Version : Изпотяване



03-26-2007, 12:52
Здравейте, имам проблем с изпотяването. Момиче съм на 20 години. От преди около 7-8години започна проблема ми. Постоянно се изпотявам под мишниците, дланите, стъпалата. Отвратително е. Не мога да си облека някаква нормална блуза, защото стават огромни мокри петна, дори и зимата - студено ми е, треса се от студ, но в същия момент се потя. :cry: Ходих на лекар, правиха ми изследвания и ми казаха, че нищо ми няма. Не мога повече да продължавам така, това ми се е правърнало в най-големия комплекс. Иначе къпя се всеки ден, това няма нищо общо с хигиената, дори по 2-3пъти на ден се къпя и след като излезна от банята пак започва изпоряването. Може би, пак ще отида да ми направят някакви изследвания, но на друго място, но незнам дали ще има ефект.
Въпросът ми е някой има ли такъв проблем и ако знае какво е решението ще го помоля да ми каже, да ми каже някакво лекарство или някакво средство за да го спра, с дезодорант не става....
Предварително Благодаря.

03-26-2007, 13:06
az sam mom4e i imam apsolutno sa6tiq problem
hodix na lekar i mi kazaxa 4e ni6to mi nqma 4e sam dobre i nqmam nikakvo zabolqvane.
nz ot kvo e tova na naistina e mn nepriqtno taka sam po4ti 1 godina
za da izbegna tova polzvam vsqkakvi ne6ta protiv izpotqvane.
mn mi gadno prez zimata ne se obli4am mn za da ne se izpotq treperq ot stud i se izpotqvam.
nz kakvo da pravq nqma smisal da hodq na izsledvaniq 6tot sigorno pak 6te mi kajat 4e mi nqma ni6to...

batkodoki
03-26-2007, 18:53
първото и важно нещо, което следва да ИСКАТЕ от ОПЛ в тези случай е да ви консултира с ендокринолог който да ви пусне изследвания на хормоните на щитовидната жлеза и един на хипофизата - T4, T3, TSH. касата ги поема, т.е за вас са безплатни. поколението родено по време и малко след Чернобилската авария дава изключително честа симптоматика в ранна възраст сврзана с хиперфункция на щит жлеза, която често за мн дълго време клинично се изявява само с повишена потливост и моменти на психическа напрегнатост и/или безпокойство.

всичко написано в старите учебници /от преди Чернобил/ касаещо ендокринологичните проблеми при щитовидната жлеза - днес е безнадеждно остаряло и невярно. руската и американската школи вече го отчитат и ревизират представите си. у нас това ще се случи след години....

ultra
03-27-2007, 00:38
първото и важно нещо, което следва да ИСКАТЕ от ОПЛ в тези случай е да ви консултира с ендокринолог който да ви пусне изследвания на хормоните на щитовидната жлеза и един на хипофизата - T4, T3, TSH. касата ги поема, т.е за вас са безплатни. поколението родено по време и малко след Чернобилската авария дава изключително честа симптоматика в ранна възраст сврзана с хиперфункция на щит жлеза, която често за мн дълго време клинично се изявява само с повишена потливост и моменти на психическа напрегнатост и/или безпокойство.

всичко написано в старите учебници /от преди Чернобил/ касаещо ендокринологичните проблеми при щитовидната жлеза - днес е безнадеждно остаряло и невярно. руската и американската школи вече го отчитат и ревизират представите си. у нас това ще се случи след години....

И аз имам същия проблем. #-o
83-ти набор съм.Ходила съм на лекар и ми казаха,че съм имала чувствителна нервна система.По принцип майка ми и тя има такъв проблем,но при нея не е така силно потенето,докато при мен даже и сега ми се потят ръцете и стъпалата.Явно при мен е повече генетично.Предписаха ми някакви хапчета,ама никаква файда.А и по принцип щитовидната ми не бачка правилно :smt013 и от там още проблеми.
Има едни спрейчета.ОДОРЕКС се казват,има за стъпала,длани и мишници.Все се каня да си ги купя,ама забравям.Като ги пробвам ще пиша за резултата.

deem(unregistered)
03-27-2007, 12:00
Здравейте, имам проблем с изпотяването. Момиче съм на 20 години. От преди около 7-8години започна проблема ми. Постоянно се изпотявам под мишниците, дланите, стъпалата. Отвратително е. Не мога да си облека някаква нормална блуза, защото стават огромни мокри петна, дори и зимата - студено ми е, треса се от студ, но в същия момент се потя. :cry: Ходих на лекар, правиха ми изследвания и ми казаха, че нищо ми няма. Не мога повече да продължавам така, това ми се е правърнало в най-големия комплекс. Иначе къпя се всеки ден, това няма нищо общо с хигиената, дори по 2-3пъти на ден се къпя и след като излезна от банята пак започва изпоряването. Може би, пак ще отида да ми направят някакви изследвания, но на друго място, но незнам дали ще има ефект.
Въпросът ми е някой има ли такъв проблем и ако знае какво е решението ще го помоля да ми каже, да ми каже някакво лекарство или някакво средство за да го спра, с дезодорант не става....
Предварително Благодаря.

Здрасти,
Вече ти писах в Дира( Дир.бг). Ако имаш червено петно на тила, пиши 'Егология' в някоя интерент търсачка и виж какво ще ти излезе.

Вики
03-27-2007, 16:09
И аз имах същия проблем в продължение на няколко години. Скоро разбрах за Одорекс Део, помислих си, че е поредната реклама, но реших да го пробвам...и даде резултат, при това перфектен. Особено в комбинация с една Рексона, проблема е 100% решен. Продава се в аптеките и струва към 6.50 лв.

Jackie
03-27-2007, 16:12
Просто са ти много по-развити потните жлези. Гадно е, но какво да се прави. Няма лек. :(

temito
03-28-2007, 08:25
ODOR EX
kupi si tova \:D/
imah sashtiq problem i mene mi praiha izsledvaniq i nishto,ama nishto ne mi pomagashe i az po 2-3 pati v banqta na den i pak sashtoto,zimata pak taka,abe ujas,znachi tva e edno malko shishence bqlo,s chervena kapachka kato dezedorant s talk e obache mirishe dosta gadno,znachi praskash po malko vecher predi lqgane sled kato si se izkapala razbirase i zaspivash,to ostava kato pudra,sutrinta se izmivash,principno v listovkata pishe da se praskash 3 vecheri i psole 10 dni ne se potish,no az se praskam 3-4 vecheri i posle prez den,parvata sedmica nqmashe efekt i dosta se bqh otchaqla,no posle se poluchi sega moga da si nosq vsqkakvi dreshki bez da se pritesnqvam,aa da ti kaja striva okolo 10lv zavisi v koq apteka si go kupish
aide uspeh i da pishesh :wink:

SwEeT_pAiN_F
03-28-2007, 13:23
Добре, а този одорекс не вреди ли... все пак нали спира изпотяването.. по този начин потните жлези се запушват. А бе рисковано си е... Както някой от д-рите тук беше написал, отивай на ендокринолог, и поискай изследвания.

авторката
03-28-2007, 17:04
Благодаря за мненията ви.

А и както вече казах съм се консултирала с лекар. Е, убедих се, че повечето са "ветеринари"(не само за случая ми с изпотяването), за това прибегнах до форумите. В тях получих доста полезна информация, отколкото от някой "специалист".
Още веднъж благодаря.

djil
03-29-2007, 23:54
zdraveite slu4aino popadnax na tozi forym zaintrigyva me za6toto az sam sas sa6tite problemi obilno izpotjvane pod mi6nitsite izrazjva6to ce v ogromni mokri petna po4ti vinagi bez mirima no vlagata e e yjasna ne nosj nikakvi pamy4ni materii ili svetli tsvetve kakto sami se dose6tate kypyvam si drexi spored tova dali 6te se izpotj o666te pove4eee ot kolko se izpotjvam koeto nikak ne e malko.Ot tam ljtoto prez 5min si mij krakaTA ot potta kojto te4e po tjx probvax kakvo li ne kypix si osem 4ifta 4exli razli4ni sprei protiv izpotjvane 2m go polzvax s njkakvi nadejdi no bezrezyltatno ZA ratsete {dlanite}si nosj neprekasnato karpi4ki i po sa6tij na4in bar6a izbiva6tite kakpki pot slu4valo mi se e da se sti4at ot ratsete mi vsjka6 izlizam ot moreto yjassssssssss i az kakvo li ne probvax zimata izpotjvaneto e kakto pri vsi4ki ostanali trese me ot styd a ogromnite leketa na litse Posetix li4nij mi lekar po povod profilakti4en pregled m/y dr popitax i za problemat si i mi kazaxa 4e se dalji na NERVNA PO4VA no cpored men problema moje da bade OT 6TITOVIDNATA jleza kakto i ot mogo dr faktori no vse o6te ne sam si napraVILA i tezi izsledvanij az sa6to znam za odreks duo no o6te ne sam go probvala vaznamerjvam da si go kupj prepora4i mi go prijtelkata mi na kojto maIKA i e aptekarka

деем
03-30-2007, 16:19
zdraveite slu4aino popadnax na tozi forym zaintrigyva me za6toto az sam sas sa6tite problemi obilno izpotjvane pod mi6nitsite izrazjva6to ce v ogromni mokri petna po4ti vinagi bez mirima no vlagata e e yjasna ne nosj nikakvi pamy4ni materii ili svetli tsvetve kakto sami se dose6tate kypyvam si drexi spored tova dali 6te se izpotj o666te pove4eee ot kolko se izpotjvam koeto nikak ne e malko.Ot tam ljtoto prez 5min si mij krakaTA ot potta kojto te4e po tjx probvax kakvo li ne kypix si osem 4ifta 4exli razli4ni sprei protiv izpotjvane 2m go polzvax s njkakvi nadejdi no bezrezyltatno ZA ratsete {dlanite}si nosj neprekasnato karpi4ki i po sa6tij na4in bar6a izbiva6tite kakpki pot slu4valo mi se e da se sti4at ot ratsete mi vsjka6 izlizam ot moreto yjassssssssss i az kakvo li ne probvax zimata izpotjvaneto e kakto pri vsi4ki ostanali trese me ot styd a ogromnite leketa na litse Posetix li4nij mi lekar po povod profilakti4en pregled m/y dr popitax i za problemat si i mi kazaxa 4e se dalji na NERVNA PO4VA no cpored men problema moje da bade OT 6TITOVIDNATA jleza kakto i ot mogo dr faktori no vse o6te ne sam si napraVILA i tezi izsledvanij az sa6to znam za odreks duo no o6te ne sam go probvala vaznamerjvam da si go kupj prepora4i mi go prijtelkata mi na kojto maIKA i e aptekarka

Нищо сложно няма -хормоналния дисбаланс на 'нервна почва' е в много случаи причинен от СЕС. Външноизразеният му белег е червено петно на тила. Ако го имате Егологията може да ви помогне със съпътстващия проблем. За повече инфромация вижте темата 'За депресираните' в клуб 'У дома'.

djil
03-30-2007, 23:21
По мои наблюдения този проблем възникна след опртация на апендикса ми в периоди в които не съм притеснена и не се нервирам за нищо изпотяването не е в по-малки количества отколкото обикновенно.Що се отнася до петна по коцжата никога не сам имала такива каквито и да било.Причината може да бъде всякаква а защо не и генетично.Почти никой не шуми около темата

03-30-2007, 23:31
причината със сигорност не е депресия проблема ми е нон стоп без изклу4ение от 8год благодаря за съвета все пак :D

deem(unregistered)
03-31-2007, 11:02
Явно не можахте да ме разберете :(

Lolla
03-31-2007, 21:27
Men neprekusnato mi e studeno!Nqma zna4enie po koe vreme na godinata :( neprekusnato se navli4am , no ne ponmaga...zapo4vam da se potq...A nai- gadno e kato mi se potqt rusete (vse pak kato si hodq s gadjerto primerno :-k )UJAS!sPORED MEN TVA SE DULJI NA PROBLEM S OBMQNA NA VE6TESTVATA...Ama naistina kajete s kakvo da si maja rusete ili nekvi hap4eta da piq...nz [-(

batkodoki
04-01-2007, 00:20
zdraveite slu4aino popadnax na tozi forym zaintrigyva me za6toto az sam sas sa6tite problemi obilno izpotjvane pod mi6nitsite izrazjva6to ce v ogromni mokri petna po4ti vinagi bez mirima no vlagata e e yjasna ne nosj nikakvi pamy4ni materii ili svetli tsvetve kakto sami se dose6tate kypyvam si drexi spored tova dali 6te se izpotj o666te pove4eee ot kolko se izpotjvam koeto nikak ne e malko.Ot tam ljtoto prez 5min si mij krakaTA ot potta kojto te4e po tjx probvax kakvo li ne kypix si osem 4ifta 4exli razli4ni sprei protiv izpotjvane 2m go polzvax s njkakvi nadejdi no bezrezyltatno ZA ratsete {dlanite}si nosj neprekasnato karpi4ki i po sa6tij na4in bar6a izbiva6tite kakpki pot slu4valo mi se e da se sti4at ot ratsete mi vsjka6 izlizam ot moreto yjassssssssss i az kakvo li ne probvax zimata izpotjvaneto e kakto pri vsi4ki ostanali trese me ot styd a ogromnite leketa na litse Posetix li4nij mi lekar po povod profilakti4en pregled m/y dr popitax i za problemat si i mi kazaxa 4e se dalji na NERVNA PO4VA no cpored men problema moje da bade OT 6TITOVIDNATA jleza kakto i ot mogo dr faktori no vse o6te ne sam si napraVILA i tezi izsledvanij az sa6to znam za odreks duo no o6te ne sam go probvala vaznamerjvam da si go kupj prepora4i mi go prijtelkata mi na kojto maIKA i e aptekarka

Нищо сложно няма -хормоналния дисбаланс на 'нервна почва' е в много случаи причинен от СЕС. Външноизразеният му белег е червено петно на тила. Ако го имате Егологията може да ви помогне със съпътстващия проблем. За повече инфромация вижте темата 'За депресираните' в клуб 'У дома'.

na мига забравете за ШАРЛАТАНИЯТА наречена гръмко "егология" и прибягайте до първата лаборатория /има ги вече прекалено даже много/ да си проверите нивата на Т4 и TSH при излишък на още 8лв и на Т3.

а за тоз мошеник с "егологията" - просто попитайте големия му син след втората водка. ще ви светне как се правят палати в сф и колко са "тъпи" клиентките на таткото...

deem
04-01-2007, 09:09
Ако все пак искаш да се аргументираш заповядай:

1. Колко пари ти искат?
2. Къде е голямата уловка в Егологията?
3. Защо хората ходят години наред в кабинета?Може би има причина. не мислиш ли?
4. Какво получаваш за парите,които даваш?
5 Твоят личен опит с Егологията- ползвал ли си тестове или посещавал ли си директно кабинета на Димитър Захариев? Ако да , кажи от какво не си доволен.

6. Ти изобщо запознат ли си с материята Егология?

7. Вземи ти да ни светнеш как се правят палати в София.Добре е тук да дадеш и името на сина му,както и годините(явно добре го познаваш). Искам също цвят на косата.

8. Имаш ли някаква реална представа какво Точно правиш? Ако имаше не би го правил.

deem(unregistered)
04-02-2007, 18:25
Настоявам да отговориш веднага. Ако не , нека всички да те считат за клеветник и лъжец.

malka_sladuranka
04-02-2007, 23:14
И аз не вярвам на това. [-X
Особено след като видях сайта.... :smt012

авторката
04-03-2007, 10:49
Здравейте, послушах съветите ви и си купих Odor Ex вчера. Още не съм почнала да го ползвам. Искам да попитам хората които казаха, че са го използвали, как по-точно са го използвали. През колко дена(както на опътването ли)? Само вечер ли? Или всеки път след като се изкъпете(аз се къпя през деня и за това питам и тогава ли да го слагам или само вечер)? Знам, че има опътване и така нататък, но друго е като обясни някой който го е ползвал и му е помогнало. Другото което искам да попитам е след колко време даде резутат, ясно е, че няма да е веднага де... И още нещо не ми е много ясно, ако даде резутат, траен ли е? В смисъл постоянно ли трябва да се пръскам с него, за да няма изпотяване или след известно време отстранява трайно проблема?
Благодаря.

deem(unregistered)
04-03-2007, 13:12
И аз не вярвам на това. [-X
Особено след като видях сайта.... :smt012

Разбира се, имаш право на решение. Това е съвсем нормално.
НО когато някой преднамерено и целенасочено ЛЪЖЕ аз не мога да не реагирам, не мога да си затворя очите. Все пак посещавам кабинета от около 2 години и 8 месеца.

Бъдете разумни и не говорете за неща,които не познавате все едно ги познавате. По този начин изричате лъжа и заблуждавате други хора.
Няма нищо по-чисто и свято от Истината.

malka_sladuranka
04-03-2007, 13:33
И аз не вярвам на това. [-X
Особено след като видях сайта.... :smt012

Разбира се, имаш право на решение. Това е съвсем нормално.
НО когато някой преднамерено и целенасочено ЛЪЖЕ аз не мога да не реагирам, не мога да си затворя очите. Все пак посещавам кабинета от около 2 години и 8 месеца.

Бъдете разумни и не говорете за неща,които не познавате все едно ги познавате. По този начин изричате лъжа и заблуждавате други хора.
Няма нищо по-чисто и свято от Истината. Хората които пишат тук имат проблеми, които ги тормозят, а тази агитация е пошла... :evil:

04-04-2007, 12:34
Здравейте, послушах съветите ви и си купих Odor Ex вчера. Още не съм почнала да го ползвам. Искам да попитам хората които казаха, че са го използвали, как по-точно са го използвали. През колко дена(както на опътването ли)? Само вечер ли? Или всеки път след като се изкъпете(аз се къпя през деня и за това питам и тогава ли да го слагам или само вечер)? Знам, че има опътване и така нататък, но друго е като обясни някой който го е ползвал и му е помогнало. Другото което искам да попитам е след колко време даде резутат, ясно е, че няма да е веднага де... И още нещо не ми е много ясно, ако даде резутат, траен ли е? В смисъл постоянно ли трябва да се пръскам с него, за да няма изпотяване или след известно време отстранява трайно проблема?
Благодаря. И на мен ми е интересно да разбера как по-точно действа, защото и аз си взех след като прочетох за него.

moya
04-06-2007, 14:53
здравеите и от мен,аз имам сащия проблем направо ми се плаче.незнам по колко пати на ден се брасна и се кьпа и пак се потя отново и от ново.какво ли не сам ползвала reksoni,dove,oriflame,avon... и нз си още какво и няма никакав ефект.четох ваще саобщения и мисля да си взема и аз от тва одорекс део.дано поне тва да има ефект!целувки на всички

batkodoki
04-06-2007, 16:31
оо каква грешка?! оооо...

как така не си се обърнал/а към егологаджията - Велик жътвар на женскато лековерие, Превелик Прибирач на паричките на Нищите / понеже само веднъж се беше пробвал и с "хората с възможности" но пук те не му разбраха "науката" и му направиха търкала :lol:

та в резюме: ако за 6.50лв ще се обезмирисваш - хич не си в таргета на еголога, за тая работа трябват като база поне 300лв, + по 20/за пипване по главичката ако си хубава/ три пъти седмично поне + сметките за телефонче - понеже гуруто комуникира с простосмъртните патки-платци сал по високи технологии, дето дорде се върти брояча - великия прозорливец, върти очи, клати бузи, харчи време и отсъжда - ще да се обезпотиш когато.......................дадеш още някой лев да ТЕ пипна по главата..или...другаде..........

после....

бе погледайте му лайфа и ако има мераклии - да отворят нова ТЕМА, не да лъжат ДЕЦАТА! а в хипотетичната тема бих могъл да предоставя фактология пред която Хичкок че ви се стори като "черената шапцица"...

malka_sladuranka
04-06-2007, 20:43
здравеите и от мен,аз имам сащия проблем направо ми се плаче.незнам по колко пати на ден се брасна и се кьпа и пак се потя отново и от ново.какво ли не сам ползвала reksoni,dove,oriflame,avon... и нз си още какво и няма никакав ефект.четох ваще саобщения и мисля да си взема и аз от тва одорекс део.дано поне тва да има ефект!целувки на всички Взимай Одор Екс!!! И аз го ползвам супер е. Не се чуди ами го взимай!! Има много добър ефект.

deem(unregistered)
04-07-2007, 09:09
оо каква грешка?! оооо...

как така не си се обърнал/а към егологаджията - Велик жътвар на женскато лековерие, Превелик Прибирач на паричките на Нищите / понеже само веднъж се беше пробвал и с "хората с възможности" но пук те не му разбраха "науката" и му направиха търкала :lol:

та в резюме: ако за 6.50лв ще се обезмирисваш - хич не си в таргета на еголога, за тая работа трябват като база поне 300лв, + по 20/за пипване по главичката ако си хубава/ три пъти седмично поне + сметките за телефонче - понеже гуруто комуникира с простосмъртните патки-платци сал по високи технологии, дето дорде се върти брояча - великия прозорливец, върти очи, клати бузи, харчи време и отсъжда - ще да се обезпотиш когато.......................дадеш още някой лев да ТЕ пипна по главата..или...другаде..........

после....

бе погледайте му лайфа и ако има мераклии - да отворят нова ТЕМА, не да лъжат ДЕЦАТА! а в хипотетичната тема бих могъл да предоставя фактология пред която Хичкок че ви се стори като "черената шапцица"...

ЛЪЖА след ЛЪЖА.
Един ден всички ще застанем пред лицето на Бога.

moya
04-07-2007, 11:27
malka_sladuranka shte go vezma v nai skoro vreme i kato go izpozvam shte pisha dali mi e pomognalo!celyvki

batkodoki
04-10-2007, 22:46
оо каква грешка?! оооо...

как така не си се обърнал/а към егологаджията - Велик жътвар на женскато лековерие, Превелик Прибирач на паричките на Нищите / понеже само веднъж се беше пробвал и с "хората с възможности" но пук те не му разбраха "науката" и му направиха търкала :lol:

та в резюме: ако за 6.50лв ще се обезмирисваш - хич не си в таргета на еголога, за тая работа трябват като база поне 300лв, + по 20/за пипване по главичката ако си хубава/ три пъти седмично поне + сметките за телефонче - понеже гуруто комуникира с простосмъртните патки-платци сал по високи технологии, дето дорде се върти брояча - великия прозорливец, върти очи, клати бузи, харчи време и отсъжда - ще да се обезпотиш когато.......................дадеш още някой лев да ТЕ пипна по главата..или...другаде..........

после....

бе погледайте му лайфа и ако има мераклии - да отворят нова ТЕМА, не да лъжат ДЕЦАТА! а в хипотетичната тема бих могъл да предоставя фактология пред която Хичкок че ви се стори като "черената шапцица"...

ЛЪЖА след ЛЪЖА.
Един ден всички ще застанем пред лицето на Бога.

всички СМЕ пред лицето на Бога.

само шарлатаните отлагат това свиждане с Твореца за неопределено бъдеще, понеже са слуги на Сатаната и се боят от Светлината Господня, Която е Живот!

деем
04-11-2007, 09:28
ОФ ТОПИК
Нещо все извърташ нещата. Според теб Димитър Захариев помага ли на хората или не- аз казвам,че помага. Извинявай, дори и да зачеркнем всичко останало, как е възможно за теб да се роди дете от стерилна двойка?С чия сила става това?Какви са тъмните образувания в неутрализаторите от кабинет Егология? Най-фрапиращият случай е жена на 48 години с 28 годишен стерилитет, която с няколко посещения и ползване на неутрализатор забременя( след измиването на пъпа и се появи тъмно петно).
Хайде вложи малко мисъл и се разбери със себе си кое какво е .

moya
04-12-2007, 15:54
dnes hodih v aptekata i si go vezh v edna plastmasova tubi4ka e sas sinq kapa4ka.oba4e me pritesnqva tva 4e ot zad pi6e 4e se izpolzva za krakata.dali ima opredelni odoreksi za kraka,podmi6nici i t.n ili se izpolzva za vsqkakav vid izpotqvane?molqvi pi6ete za da go izpolzvam v nai skoro vreme.

04-13-2007, 14:49
О.К. взели сте го, ползвали сте го известно време това Odorex. Обаче няма ли някакви странични въздействия, забелязали ли сте нещо такова?
Нека тези, които са го употребявали да споделят, дали пък няма да се влошат нещата, щото и аз имам същия проблем и малко да разпитам...
Действа ли при всички?

04-13-2007, 14:55
dnes hodih v aptekata i si go vezh v edna plastmasova tubi4ka e sas sinq kapa4ka.oba4e me pritesnqva tva 4e ot zad pi6e 4e se izpolzva za krakata.dali ima opredelni odoreksi za kraka,podmi6nici i t.n ili se izpolzva za vsqkakav vid izpotqvane?molqvi pi6ete za da go izpolzvam v nai skoro vreme



ima si otdelni odoreksi za kraka i za podmi6nici

04-13-2007, 18:36
И аз си го взех миналата седмица и започнах да го използвам както пише в опътването.Колкото и малко време да е минало ефекта е на лице,вчера например беше страшна жега тук и бях с доста неподходящо яке..вадички буквално се стичаха по гърбът ми,но под мишниците и аз и блузката ми бяхме сухички :) страшно съм довола и ви благодаря :)

04-13-2007, 20:48
za vsichki s problema s poteneto da si napravqt izsledvane na shtitovidnata jleza da vidite che vseki koito se poti kato krava ima problem s shtitovidnata jleza i osven tova e ot jenski pol poveche nqma da komentriam vijte rezultatite

05-26-2007, 18:30
и аз имам същия проблем помагаите

06-01-2007, 17:00
az se pritesnqvah 4e samo az imam takav problem izpotqvam se kogato mi e studeno i kogato sed ai si gledam naprimer TV zatova i nosq 4erno bluzi v celiqt mi garderob imam edn akafqva i edna siva :oops: mn e gadno nqkoi nqma li da mi kaje kakvo da napravq :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

отчаян
06-11-2007, 13:05
нямам никакав ефект от ODOREX кажете друго ефикасно лекарство или рол он !!!

Uptown_soldier
06-11-2007, 14:37
Здравейте, имам проблем с изпотяването. Момиче съм на 20 години. От преди около 7-8години започна проблема ми. Постоянно се изпотявам под мишниците, дланите, стъпалата. Отвратително е. Не мога да си облека някаква нормална блуза, защото стават огромни мокри петна, дори и зимата - студено ми е, треса се от студ, но в същия момент се потя. :cry: Ходих на лекар, правиха ми изследвания и ми казаха, че нищо ми няма. Не мога повече да продължавам така, това ми се е правърнало в най-големия комплекс. Иначе къпя се всеки ден, това няма нищо общо с хигиената, дори по 2-3пъти на ден се къпя и след като излезна от банята пак започва изпоряването. Може би, пак ще отида да ми направят някакви изследвания, но на друго място, но незнам дали ще има ефект.
Въпросът ми е някой има ли такъв проблем и ако знае какво е решението ще го помоля да ми каже, да ми каже някакво лекарство или някакво средство за да го спра, с дезодорант не става....
Предварително Благодаря.

Здрасти,
Вече ти писах в Дира( Дир.бг). Ако имаш червено петно на тила, пиши 'Егология' в някоя интерент търсачка и виж какво ще ти излезе.

Това е пълна глупост. Онзи, (не си спомням как се казваше, пък и няма смисъл) който ги говори е лъжец и единствената му цел е да прибере парите на наивни хора.

paf666
05-29-2008, 09:51
здравейте,аз съм момче и имам същия проблем,ходих на лекар и ми каза че това се дължало че постоянно съм бил нервен,КАЗАХА ЧЕ НЯМА ЛЕК и просто едвам се разплаках ,просто е нещо много гадно ;( съчувствам искрено на всички които страдат от това ;( ;(