PDA

View Full Version : Ima li pravo i 4esto li e spored vas ?



03-26-2007, 12:14
Dnes v 4asa po literatura imahme postavena zada4a da napi6em prikliu4eniqta na Don Kihot v osma glava.Taikato sega vzimame proizvedenieto nikoi ne be6e 4el knigata(samo da otbeleja 4e v kraq na minalata godina gospojata ne ni dade nikakvi knigi za 4etene prez lqtoto)i vsi4ki zapo4nahme da 4etem.Sled nqma i dve minuti g-jata me pita kakvo sam napisala i az i kazah 4e sega po4vam i tq bez da me pita kakvo sam razbrala ot pro4etenoto ili ne6to drumi mi napisa dvoika ](*,)
I sega sled dvete 6estici imam dvoika :smt013
Da ne govorim 4e vaprosnata daskalka absoliutno vseki 4as pi6e na nqkoi dvoika samo za6toto govorel.
Tova spored vas redno li e ?
I posledno - ot kade moga da vzema pravilnika za u4ili6teto

03-26-2007, 12:57
ne e 4esno est... pravilnika trqbva da go ima v dnevnika ;)

DevilWish
03-26-2007, 14:38
Оф боже тва са детски истории :smt012

koalka
03-26-2007, 18:22
Оплачете се на директорката, това не е нормално.

Kianna
03-26-2007, 23:16
Хаха...еееех,кога бяхме и ние млади.. :smt005

MoHuTo
03-27-2007, 07:42
Оплачете се на директорката, това не е нормално.

kat4enceto
03-27-2007, 14:37
същата ни е и г-жата ни по английски а и тя отгоре на това тя ни е класна и тжа о6те по-голям ужас!!!!

sherry
03-27-2007, 15:06
Едва ли ще ти смята тая двойка...Имате права, борете се за тях. Отидете при директора, това отношение не е нормално.

rubi
03-27-2007, 15:14
Оплачете се на директорката, това не е нормално.
И да се оплачат на директорката кфо?
И ние имахме такава госпожа оплакахме се на директорката и кфо....ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО.Даже стана по-лошо.Госпожата почна да ни се злоби и по висока оценка от 4 не написа....Така че не стъжнявайте живота.....ТРАЙТЕ СИ,УЧЕТЕ СИ И ПРОБЛЕМИ НЯМА ДА ИМАТЕ!!!

nencuHka
03-27-2007, 15:22
Що да не е нормално? И на нас даскалкта пише двойки за говорене в час без милост ,ама .. така е,Като не искаш двойки не говори. А и жестоко ме съмнява да ви е дала само 2 минути ... Ти преувеличаваш вече :!: :!:

03-27-2007, 19:34
Що да не е нормално? И на нас даскалкта пише двойки за говорене в час без милост ,ама .. така е,Като не искаш двойки не говори. А и жестоко ме съмнява да ви е дала само 2 минути ... Ти преувеличаваш вече :!: :!:

Ne ne preuveli4avam !Tva 4e na teb ne ti se vqrva da ima takiva iz4adiq ne ozna4ava 4e preuveli4avam i samo da dopalna kam po gorno iskazvane 4e 6te se s4ita kato normalna ocenka.

Pink`4e
03-27-2007, 20:45
Оплачете се на директорката, това не е нормално.
Това не е добра идея. И аз имам една подобна случка.Оплаквах се на директора и после оправих се двойката.Но годподинът всеки час за мен говореше пред класа и пред другите класове.Тогава много се срамувах.Винаги ме изпитваше и никога не съм получила при него 6 :smt013

Моят съвет е винаги да ходиш подготвена на нейните часове. :wink:

Forslor
03-27-2007, 21:20
За един средно статистически учител е напълно нормално това поведение.
То всеки един от нас да работи под такова напрежение(толкова години) и да се занимава всеки час с все по лигавите,безкрупулни,арога нтни малки лайнца и да им вкарва акъл в тиквите прости ще придобие някакви псхически или друг вид отклонения. Така ,че тук невиждам проблем . Прочети си литературното произведение, стани да те изпита и това е.

ей ей
03-28-2007, 08:14
Оплачете се на директорката, това не е нормално.
Това не е добра идея. И аз имам една подобна случка.Оплаквах се на директора и после оправих се двойката.Но годподинът всеки час за мен говореше пред класа и пред другите класове.Тогава много се срамувах.Винаги ме изпитваше и никога не съм получила при него 6 :smt013

Моят съвет е винаги да ходиш подготвена на нейните часове. :wink:

Браво за това, че си казала на директорката. Поздравявам те за смелостта! И въпреки че после си понесла последиците, все пак ти се възхищавам, че си се борила за правото ти да бъдеш справедливо оценена. Трябва да има повече такива като теб, за да има някаква хубава промяна. Не трябва да се срамуваш да излезеш крачка пред строя и да отстояваш изискванията си. Ти имаш задължения, но и права. Така че аз си ходя подготвена на училище и ако някой ден се сблъскам с подобен проблем, също бих отишла да търся справедливост от когото трябва и то до дупка. Иначе ще си мрънкаме по форуми докато станем на 30 и после ще мрънкаме пък на всички около нас. Всички ни е страх да бъдем различни, защото ще ни се подиграват. А когато стадото е тръгнало към примирение с всичко, що пък да не се отклониш. То не е срамно,а е супер яко и достойно за уважение и възхищение!

in__love
03-28-2007, 08:31
SeXy_BaBy} написа:
Оф боже тва са детски истории
ami kato sa detski istorii za6to gi 4ete6???
a ottnosno temata - ne ne e 4estno mnogo qsno