PDA

View Full Version : Fashioncore



03-26-2007, 14:57
:roll: бихте ли ми дали някво инфо за фешанкор-а - какво представлява,как изглеждат хората с този стил .. който квото знае моля да го написхе :-D

KoRn
03-26-2007, 15:14
Fashioncore?!?! Po dumata imam 2 izvoda

1 tfa se nekfi tupi fe6ani
2 Tfa sa nekfi tupi fe6ani deto se pravqt na metuli-4algari



:-s оо камионче..

blam
03-26-2007, 15:18
ъъ 2те не се ли самоизключват малко :roll:

уонабии? :-D

Mooo6nooo
03-26-2007, 16:09
Фешънкор ми звучи добре...

(1) Да си емо е фешън => Всички емота са фешънкор
(2) Да мразиш и ненавиждаш емотата е фешън => Всички, които мразят емотата са фешънкор

От (1) и (2) => Всички са фешънкор. :lol:

michka20083
03-26-2007, 16:11
Fashioncore is a pejorative term used for bands/musicians viewed as non-substantial or derided post-hardcore or metalcore musicians and their fans. As is usually the case with condescension in subcultures, it is often used by veterans of a particular scene, in this case, the post-hardcore/metalcore one.
fashioncore e prinizen termin izpolzvan za bandi/muzikanti, na koito se gleda kato na nesa6testveni ili osmqn(ironiziran) post hardkor ili metalkor muzikanti i tehnite fenove.......kakto e obiknoveno slu4aq s snishojdenie v subkulturite,4esto se izpolzva ot veterani na opredelena muzikalna scena,v tozi slu4aj,post-hardkor/metalkor.
lqlqlq

Sasha2k8
03-26-2007, 16:56
fashioncore-The world's largest social music platform. Show off your taste, see what your
friends are listening to, hear new music, get personal radio, recommendations, ...

blam
03-26-2007, 18:32
fashioncore-The world's largest social music platform. Show off your taste, see what your
friends are listening to, hear new music, get personal radio, recommendations, ...
да тфа е поп-а
закфо пак и кор-а го направихте някъф фешън мейнстриим

koalka
03-26-2007, 18:58
Фешънкор-а, какво ще значи това и въобще има ли такова нещо?

RAWRRR
03-26-2007, 20:11
Fashioncore е модата за позьорите. :smt016 :smt016 :smt016 .
Общо взето онези индивиди които държат да се обличат като емота,пънкове,метъли,а 'га пи питаш за идеологията им не могат да ти кажат защо са такива.

Веднъж на един концерт на Crowfish видях девойка със значка на Sex Pistols и много си я харесах (значката де и девойката) и реших да се сближа с нея и я питах нещо за групата..май откога е започнала да ги слуша,кой е любимият им албум..
Тя каза "Sex Pistols..не те разбирам,какви са тези секс пистолети за които ми говориш"..

03-26-2007, 20:34
EIGHTEEN VISIONS и ATREYU са най-великите от тоя стил. Въпреки, че термина е много глупав. Нормално е тия банди да изглеждат така, при все че членовете им бачкат като фризьори и дизайнери.

Mimka_sweet
03-26-2007, 20:58
чалгакор

BornFromPain
03-26-2007, 21:17
Абе я се махайте с тия глупости..

michka20083
03-26-2007, 21:17
EIGHTEEN VISIONS и ATREYU са най-великите от тоя стил. Въпреки, че термина е много глупав. Нормално е тия банди да изглеждат така, при все че членовете им бачкат като фризьори и дизайнери.
и тези 2 групи не са емо : )
p.p.
ima razlika m/u emocore i feshioncore

03-26-2007, 22:17
EIGHTEEN VISIONS и ATREYU са най-великите от тоя стил. Въпреки, че термина е много глупав. Нормално е тия банди да изглеждат така, при все че членовете им бачкат като фризьори и дизайнери.
и тези 2 групи не са емо : )
p.p.
ima razlika m/u emocore i feshioncore
къде съм казал, че са ЕМО бе? Eighteen Visions са си рок енд рол ако питаш мен ама тва е друг въпрос.

BastardOfChrist
03-26-2007, 22:41
Фешънкор ми звучи добре...

(1) Да си емо е фешън => Всички емота са фешънкор
(2) Да мразиш и ненавиждаш емотата е фешън => Всички, които мразят емотата са фешънкор

От (1) и (2) => Всички са фешънкор. :lol:
Мразя те , ти ме изкара фешън! Утре ще те пратя в Гулаг, за да ти е гадно ;--(

Alerta
03-26-2007, 22:48
Aaaa и такава простотия ли измислиха бе...

teenkopele
03-27-2007, 07:21
Кифлакор... :lol:

Shadow_Walker
03-27-2007, 18:35
Fashioncore е модата за позьорите. :smt016 :smt016 :smt016 .
Общо взето онези индивиди които държат да се обличат като емота,пънкове,метъли,а 'га пи питаш за идеологията им не могат да ти кажат защо са такива.

Веднъж на един концерт на Crowfish видях девойка със значка на Sex Pistols и много си я харесах (значката де и девойката) и реших да се сближа с нея и я питах нещо за групата..май откога е започнала да ги слуша,кой е любимият им албум..
Тя каза "Sex Pistols..не те разбирам,какви са тези секс пистолети за които ми говориш"..
Ако някой не знае- нека прочете цитираното от мен.И аз знам, че фешънкор е позьор...

cute_but_psycho
03-27-2007, 18:53
пхахахаах фешънкор тва за първи път го чувам и ... не ми харесва! каквото и да означава със сигурност е нещо много ТЪПО :smt005
ама иначе да си ги има иначе фешъните си нямат "суб култура" да казват че са там еди-кво си :)