PDA

View Full Version : Нормални ли е да имаш гадже от твоя клас .. ?



ihopeulikepain
03-26-2007, 14:00
Добре ли е да имаш гадже от твоя клас и ако не е добре , защо ? :) :)

FiRe_LaDy
03-26-2007, 14:05
Kvo pyk da mu e nenormalnoto?Samo deto moje kato skysate da stane dosta slojna situaciq ... inache nishto losho nqma.

DevilWish
03-26-2007, 14:06
Еми сега ще говоря от моя гледна точка и от личен опит по-точно.
От една страна е готино ,че доста време прекарваш с него ,но...
1во от това доста време може и да ти омръзне.
2ро той е на всякъде около теб и те не можеш да си позволяваш да правиш каквото и да е било ,което няма да му се хареса /т.е. няма да можеш да флиртуваш с момчета ,а вярвай ми ако ходите на него и прост разговор ще му се струва флирт/
3то може да има още момичета от класа ,които го харесват ,а това ще развали отношенията Ви.
Малко е спечено ,защото всеки ти се бърка :-s При мен беше така и при много други мои приятел/ки!

Razkazvachut
03-26-2007, 14:14
lchno sp[ored men e gadno kakto spomena {SeXy_BaBy} po gore po cql den ste zaedno nqmash svobodata da p[ravish kakvoto si iskash a ne dai si boje da e revniv e togava e strashno i napravo ne ti zavijda a da ne dovori i ako e ne sdurjani i izbohliv . no tova ne e vsichko ako jiveete bili edin do drug sled ochilishte q ti v tqh q toi v vas i si omruzvate nqma za kakvo da si govorite vech e i edva li ne ste si samo gadjeta za ...

bawdy talk
03-26-2007, 14:32
Всяка връзка си има и плюсове и минуси такаче няма нищо лошо да пробваш и една такава връзка! :smt023

IKisseDAGirL
03-26-2007, 15:24
Стига с тва нормално ли е, не е ли нормално, в трета поредна тема го гледам вече :| Различни хора - различни възгледи, за един може да е нормално, на друг може да му се струва глупаво.. мнения колкото щеш. Гледай себе си и мисли за това, което искаш ти, а не как ще изглежда отстрани :-k

ShannonLarkin
03-26-2007, 15:41
амииии...ся едни от класа ходиха заедно...бая време беше...и вмомента СТРАШНО много се мразят...помисли си :wink:

alkobalko
03-26-2007, 15:44
Не се чуди дали е правилно, или не. Не чуждото мнение е това, което прави връзката. Ако искаш да си с него, няма лошо. Всяка връзка има добри и лоши страни, така че няма нищо ненормално да си гадже със съученик.

koalka
03-26-2007, 15:52
Не съм имала такава връзка и не мога да знам как е.Но все пак не мисля, че трябва да питаш дали е редно.Просто или го правиш, или не.Важни са чувствата и момичето, а не това какво ще каже например класа ви или после как ще сте.Ако всичко е супер, и дори след да се разделите вие ще си останете приятели.Наблюдавам моя клас, в който имаше такъв случай и сега момичето и момчето са си приятели.

MonitOoOo
03-26-2007, 16:39
Еми сега ще говоря от моя гледна точка и от личен опит по-точно.
От една страна е готино ,че доста време прекарваш с него ,но...
1во от това доста време може и да ти омръзне.
2ро той е на всякъде около теб и те не можеш да си позволяваш да правиш каквото и да е било ,което няма да му се хареса /т.е. няма да можеш да флиртуваш с момчета ,а вярвай ми ако ходите на него и прост разговор ще му се струва флирт/
3то може да има още момичета от класа ,които го харесват ,а това ще развали отношенията Ви.
Малко е спечено ,защото всеки ти се бърка :-s При мен беше така и при много други мои приятел/ки!
napalno sam saglasna s napisanoto po-gore.a i osven tova kato skasate(koeto 6te stane vse nqkoga) 6te se polu4i super tapo :? kazvam ti go ot li4en opit :cry:

Weiss_Teufel
03-26-2007, 16:45
Аз пък не съм съгласна няма никво значение дали сте от един клас!Аз поне не съм имала проблеми с тва!

BloodraiN_M
03-26-2007, 16:49
нормално е но е по добре да не е от твоят клас- от същото училище добре, но и от същият клас вече е прекалено :wink:

ThePainIsReaL
03-26-2007, 17:33
Била съм така за кратко време, не ми харесва определено.

IGNGN
03-26-2007, 17:53
Не ги слушай какво ти говорят
Густо си е
Жената е на една ръка разстояние
Пък ако искаш малко да се оттървеш от нея просто си тръгваш от час
:lol:

Iv4eTy
03-26-2007, 18:18
По-важното са чувствата. Само че от моя гледна точка има и добри и лоши страни в това да ходиш с някой от твоя клас: добре е че ще сте повече време заедно, но пък от друга страна това че сте постоянно заедно може да си омръзнете. Пък и ако скъсате няма да ви е мн приятно да се виждате всеки ден!

maybelline
03-27-2007, 05:36
От личен опит - НЕДЕЙ!
Чудесно е да си имаш гадже,с което да се виждаш всеки ден и да седите заедно например.Какво ще стане обаче като скъсате(а повярвай - рано или късно,особено ако сте на 14-15,ще скъсате)?Аз ходих една година с бившето си гадже и се обичахме(поне аз така мислех),но преди два месеца скъсахме.Оттогава той започна редовно да ме лъже и да се държи гадно.Аз гледах да се държа толерантно,но накрая и аз не издържах.Преди няколко дни си разменихме sms-и от рода на "Не съществуваш за мен","Ходи се прееби" и т.н.,блокирах го от Скайп и изобщо всичко приключи с това,че сега сме си абсолютно никакви.Той е на 16,а и аз скоро ще ги навърша.А бяхме истински приятели в началото :roll:
Затова просто и ясно - не тръгвай с човек от класа освен ако не сте последна година заедно.

ihopeulikepain
03-27-2007, 11:24
Всъщност сме за първа год заедно ... еми добре ще го имам в предвид мерси за мненията... :) :)

stra6no_sexy
03-27-2007, 11:29
с момчето,което съм сега бяхме от един клас и сме вече почти година заедно....поне за мен това си е нормално да ходиш с някой от твоя клас

sasha_90
03-27-2007, 11:29
i da i ne
DA za6toto 6te ste po dalgo vreme zaedno i 6te si ima6 blizak 4ovek v klasa
NE za6toto kogato vsi4ko svar6i 6te vi e mn kofti

SaYoNaRa
03-27-2007, 12:27
Стига с тва нормално ли е, не е ли нормално, в трета поредна тема го гледам вече :| Различни хора - различни възгледи, за един може да е нормално, на друг може да му се струва глупаво.. мнения колкото щеш. Гледай себе си и мисли за това, което искаш ти, а не как ще изглежда отстрани :-k

=D>

BloodyMary
03-27-2007, 17:17
abe nqma lo6o da ima6 gadje ot tvoq klas stiga da ne si omr1znete ama ako go poglednem ot tazi strana pone 6te d1rjij gadjeto si pod oko :wink: :::

nasty_f
03-27-2007, 17:50
Какво е ненормалното.Аз съм твърдо за - ДА!

sladko`eFche
03-27-2007, 18:54
Какво е ненормалното.Аз съм твърдо за - ДА!

i az :wink:

mimincety
03-27-2007, 19:32
miii vijte sq dqca, edno vreme kogato bqx mlada hodih s edin sau4enik.v u4ili6te ne se darjahme kato gadjeta daje po4ti ne si govorehme, samo qkata se zqpahme :P po4ti nikoi ot sau4enicite ni neznaeha, bqxme zaedno ne prez u4ebno vreme i taka ni be6e mn qko.Iii sq s nego sme si best fr taka 4e losho nqma dica obichaiti sa

bqsna_teenagerka
03-27-2007, 20:21
пове4ето хора казват 4е не е добре защото после като скъсаш...е кофти аз ли4но имах и имам гадже от класа...с бифшото си останахме перфектни приятели...даже най добри като мом4е моми4е....така 4е спокс не е толкова страшно и аз имам гадже от класа... :wink: