PDA

View Full Version : Pr ili neshto pove4e ?



03-26-2007, 14:12
Hodih s edno mom4e si4ko be6e OK,dokato ne po4naha da mi govoriat gluposti za nego,4e se zanasial s dr momi4eta i t.n.Biaha mi kazali 4e svalia edna moia poznata ama az ne poviarvah i re6ih da si ostana s nego i sled okolo 10 dni toi doide i mi kaza,4e ne e siguren kakvo iska,4e e obarkan i 4e mn darji na men,no nz dali me iskal samo za pr ili neshto pove4e i re6ihme,4e niama smisal.Sega toi e s neia,no mislia,4e vse o6te ne sam mu bezrazli4na i iskam da popitam via kak mislite i dali ima niakakav na4in da si go varna i da probudia otnovo interesa mu kam men ?
Mn 6e se radvam ako mi pomognete 6toto si go iskam..... (HEPL)

bawdy talk
03-26-2007, 14:46
Явно това което са ти казали твоите приятели е било вярно
и според мен той е кръшкач и изобщо не мисли за сериозни връзки :lol:

Как да си го върнеш немога да ти кажа дано другите да успеят :smt023

sladurana2319
03-26-2007, 15:26
Явно това което са ти казали твоите приятели е било вярно
и според мен той е кръшкач и изобщо не мисли за сериозни връзки :lol:

Как да си го върнеш немога да ти кажа дано другите да успеят :smt023

mxm napalno sam saglasna..se pak toi se e poopoznal pove4e s tfa momi4e dokato ste bili zaedno....na4i e nekaf jencho...vaopshte ne go tarsi i ne my obrashtai vnimanie...ne si stryva 6toto toi samo shte te ispolzva...kat znae 4e go obichash i che ima pri koi da ide vinagi...a ti vinagi she si naranena 6toto nqma da znaesh toi kade i s kogo e...i kakvo pravi taka 4e nedei milsi za nego pove4e i ne go tarsi...ostavi go...

jyji
03-26-2007, 15:58
Hodih s edno mom4e si4ko be6e OK,dokato ne po4naha da mi govoriat gluposti za nego,4e se zanasial s dr momi4eta i t.n.Biaha mi kazali 4e svalia edna moia poznata ama az ne poviarvah i re6ih da si ostana s nego i sled okolo 10 dni toi doide i mi kaza,4e ne e siguren kakvo iska,4e e obarkan i 4e mn darji na men,no nz dali me iskal samo za pr ili neshto pove4e i re6ihme,4e niama smisal.Sega toi e s neia,no mislia,4e vse o6te ne sam mu bezrazli4na i iskam da popitam via kak mislite i dali ima niakakav na4in da si go varna i da probudia otnovo interesa mu kam men ?
Mn 6e se radvam ako mi pomognete 6toto si go iskam..... (HEPL)
lele momi4e ti normalna li si?(vuprosa e napulno ama napulno ritori4en)Gadjeto na priqtelka e sinonim na zabranen tz tz tz ei zaradi takiva priqtelki se razdelih s nai-dobrata mi priqtelka

jus7_a_boy
03-26-2007, 16:01
Сладур, просто отиди при него, кажи му всичко което ти тежи и се отдръпни и го остави, той ако държи на теб и има нещо към теб ще се върне, ако ли не значи просто няма смисъл, ще срещнеш някой, който ще те оцени такава каквато си...

03-26-2007, 16:14
Hodih s edno mom4e si4ko be6e OK,dokato ne po4naha da mi govoriat gluposti za nego,4e se zanasial s dr momi4eta i t.n.Biaha mi kazali 4e svalia edna moia poznata ama az ne poviarvah i re6ih da si ostana s nego i sled okolo 10 dni toi doide i mi kaza,4e ne e siguren kakvo iska,4e e obarkan i 4e mn darji na men,no nz dali me iskal samo za pr ili neshto pove4e i re6ihme,4e niama smisal.Sega toi e s neia,no mislia,4e vse o6te ne sam mu bezrazli4na i iskam da popitam via kak mislite i dali ima niakakav na4in da si go varna i da probudia otnovo interesa mu kam men ?
Mn 6e se radvam ako mi pomognete 6toto si go iskam..... (HEPL)
lele momi4e ti normalna li si?(vuprosa e napulno ama napulno ritori4en)Gadjeto na priqtelka e sinonim na zabranen tz tz tz ei zaradi takiva priqtelki se razdelih s nai-dobrata mi priqtelka

1.Ne mi e priqtelka a prosto poznata
2.Zaradi neq se razdelihme s nego
3.Tq ne se sprq da mi go vzeme kakav e problema az da si go varna ?
Se pak tia ne e nishto pove4e ot men.... :smt014

koalka
03-26-2007, 17:14
Защо да си го връщаш, а и да не мислиш, че веднага след като е скъсал с теб ще се върне при теб, при положение, че явно няма чувства?По-добре не се занимавай с него, остави го да ходи с онази и да не те бърка.