PDA

View Full Version : Клизма



fulldelight
03-26-2007, 16:22
Здравейте :)
Не съм сигурен, че темата е в правилната секция, ама не можах да измисля къде да я сложа :)

Така...приятелката ми има комплекс, че е дебела (както повечето момичета...). По мое мнение си е екстра, но тя не мисли така. Сега с нейните дружки са открили, че могат да ходят на клизма, за да отслабват и сега тя ходи по 2 пъти в седмицата на клизма....
Аз съм против, но тя не се вслушва - кажете може ли това да навреди на здравето и?? И въобще..какво мислите по въпроса? :)

ПП: Моля без излишни тъпотии плс ;)

`Death`Whore`
03-26-2007, 16:24
От клизмата не се отслабва.

Mooo6nooo
03-26-2007, 16:27
С клизмата може да иска да ти подскаже, че иска анално. :twisted: :lol:

JunioR_
03-26-2007, 16:43
С клизмата може да иска да ти подскаже, че иска анално. :twisted: :lol:


От клизмата не се отслабва.

Не й давай да ходи вече!Явно се забавлява от клизмата :-)

bulgarche
03-26-2007, 16:44
#-o

n1ght_shadow
03-26-2007, 16:49
Здравейте :)
Не съм сигурен, че темата е в правилната секция, ама не можах да измисля къде да я сложа :)

Така...приятелката ми има комплекс, че е дебела (както повечето момичета...). По мое мнение си е екстра, но тя не мисли така. Сега с нейните дружки са открили, че могат да ходят на клизма, за да отслабват и сега тя ходи по 2 пъти в седмицата на клизма....
Аз съм против, но тя не се вслушва - кажете може ли това да навреди на здравето и?? И въобще..какво мислите по въпроса? :)

ПП: Моля без излишни тъпотии плс ;)

fa6ta6 q za glavata i v nai blizkiq rub :D
kfi sa tes gluposti e .... s klizmata mojelo da sa otslabne....

koalka
03-26-2007, 18:02
Е, как ще слабее от клизма, те тъпи ли са?Това, че ти пречистват еди кое си, не означава, че сваляш телесните мазнини.

quench
03-27-2007, 06:44
явно са тъпи малки празноглавки

може да си повреди лигавицата на ректума (евентуално)

и тогава ще й излезе през гъза

SINDEL
03-27-2007, 08:06
Ъъ.. и как то4но се отслабвало от тея клизми?!? :shock: Бахти и тъпите девой4ета #-o

brain_stew
03-27-2007, 08:28
Ъъ.. и как то4но се отслабвало от тея клизми?!? :shock: Бахти и тъпите девой4ета #-o

сигурное на принципа на болимията (така ли съ наричаше болестта?!)...Само, че вместо да ядеш и повръщаш ти го изкарват чрез клизма!О,о тъпо е!

SINDEL
03-27-2007, 08:47
Ъъ.. и как то4но се отслабвало от тея клизми?!? :shock: Бахти и тъпите девой4ета #-o

сигурное на принципа на болимията (така ли съ наричаше болестта?!)...Само, че вместо да ядеш и повръщаш ти го изкарват чрез клизма!О,о тъпо е!


:-k накара ме да се замисля

XePouH`
03-27-2007, 08:47
Здравейте :)
Не съм сигурен, че темата е в правилната секция, ама не можах да измисля къде да я сложа :)

Така...приятелката ми има комплекс, че е дебела (както повечето момичета...). По мое мнение си е екстра, но тя не мисли така. Сега с нейните дружки са открили, че могат да ходят на клизма, за да отслабват и сега тя ходи по 2 пъти в седмицата на клизма....
Аз съм против, но тя не се вслушва - кажете може ли това да навреди на здравето и?? И въобще..какво мислите по въпроса? :)

ПП: Моля без излишни тъпотии плс ;)

fa6ta6 q za glavata i v nai blizkiq rub :D
kfi sa tes gluposti e .... s klizmata mojelo da sa otslabne....
:lol: :lol: :lol: кажи и че ако я праслаш в задника ще махнеш целулита

n1ght_shadow
03-27-2007, 10:05
:lol: :lol: :lol: кажи и че ако я праслаш в задника ще махнеш целулита


=D> =D> =D>

Coki
03-28-2007, 19:39
11 точка от правилника