PDA

View Full Version : koga spahte s neq/nego?



pak sam az
03-26-2007, 17:38
kolko vreme ot na4aloto na vrazkata vi prespahte s mom4eto ili moni4eto skoeto ste? koe vi pritesni togava nai mn? roditelite vi kak reagiraha (kak biha reagirali ako razberat)pp mislq 4e bqh iz4erpatelna...molq za otgovori :) 4ao sladuri

ThePainIsReaL
03-26-2007, 17:44
Такива теми има мноооого ... :?

pak sam az
03-26-2007, 17:57
ami sorry ako ima sa6tite temi ama mi e mn interesno a ot skoro sam ttuk :) pls kajete de

Ани
03-26-2007, 18:17
Аз с моето момче ходих малко повече от 2 месеца преди да спя с него, беше ми първия. От тези два месеца 20 дни бях в чужбина. Не знам какво точно ме притесни, но факт е, че бях притеснена. Втория път вече бях притеснена заради петното кръв на леглото и факта, че майка ми се прибра от работа тъкмо като се облякохме :-D
Н знам как биха реагирали нашите ако разберат. Мисля, ча майка ми се досеща, от някои нейди думи го усещам, а и веднъж казах нещо, което мисля, че и е подсказало. Тя много добре ме познава и разбира само с един поглед неща, които друг не може да разбере ако не му кажа. Баща ми може би би бил по-малко толерантен, по принцип е такъв. Той смята тази ми любов за "просто едно пиятелство"

koalka
03-26-2007, 18:20
Темата не е за тук, а и наистина темите са много.Можеш и сама да потърсиш.