PDA

View Full Version : Знаете ли как?



krisi_pisi
03-26-2007, 19:27
може ли да ми обясните как се праштат SMS-и бесплатно от интернет линк и точно как става защото явно аз немога да се справя сама :)
Благодаря предварително :oops:

krisi_pisi
03-26-2007, 19:33
може ли да ми обясните как се праштат SMS-и бесплатно от интернет линк и точно как става защото явно аз немога да се справя сама :)
Благодаря предварително :oops:

ПРОПУСНАХ ДА КАЖА SMS-и КЪМ GLOBUL

malka_sladuranka
03-26-2007, 19:40
може ли да ми обясните как се праштат SMS-и бесплатно от интернет линк и точно как става защото явно аз немога да се справя сама :)
Благодаря предварително :oops:

ПРОПУСНАХ ДА КАЖА SMS-и КЪМ GLOBUL Услугата е достъпна за всички клиенти на GloBul.

За да се регистрирате е необходимо да изпълните следните стъпки:



От вашият мобилен номер изпратете SMS на номер 5005
Ще получите обратен SMS съдържащ вашата парола за първоначален достъп в интернет портала MyGloBul.

В страницата Вход въведете вашия мобилен номер, от който сте изпратили заявка за парола и получената като SMS парола.
Остава само да полълните кратката форма за регистрация и вече сте част от семейството на MyGloBul!

Цената към номер 5005 е според вашия тарифен план.

Ако имате регистрация в MyGloBul, но сте забравли паролата си вижте инструкции за забравена парола.

Влизаш тук http://my.globul.bg/mg/myglobul.portal
И на там мисля, че е ясно.

krisi_pisi
03-26-2007, 19:45
може ли да ми обясните как се праштат SMS-и бесплатно от интернет линк и точно как става защото явно аз немога да се справя сама :)
Благодаря предварително :oops:

ПРОПУСНАХ ДА КАЖА SMS-и КЪМ GLOBUL Услугата е достъпна за всички клиенти на GloBul.

За да се регистрирате е необходимо да изпълните следните стъпки:



От вашият мобилен номер изпратете SMS на номер 5005
Ще получите обратен SMS съдържащ вашата парола за първоначален достъп в интернет портала MyGloBul.

В страницата Вход въведете вашия мобилен номер, от който сте изпратили заявка за парола и получената като SMS парола.
Остава само да полълните кратката форма за регистрация и вече сте част от семейството на MyGloBul!

Цената към номер 5005 е според вашия тарифен план.

Ако имате регистрация в MyGloBul, но сте забравли паролата си вижте инструкции за забравена парола.

Влизаш тук http://my.globul.bg/mg/myglobul.portal
И на там мисля, че е ясно.




И това е бесплатно без да ми се взимат пари от тела?!

malka_sladuranka
03-26-2007, 19:47
Безплатно е. Само 1вия път, за да се регистрираш ти взимат май...20ст и нататък е безплатно и имаш мисля по 15 смс на ден. :-k Аз съм се рег. не ми взима никакви пари от телефона.

krisi_pisi
03-26-2007, 19:52
окси мерси :)

krisi_pisi
03-26-2007, 20:30
A сега какво се прави за да се прати? :oops: каде да вляза че да пратя ?

Lucksito
03-26-2007, 20:37
e ne e bezplatno 6tom trabva da izprazti6 ot tvoq teb za6toto si spomnqm 4e se pla6ta6e ...

malka_sladuranka
03-26-2007, 20:39
A сега какво се прави за да се прати? :oops: каде да вляза че да пратя ? My Globul ----> Моят СМС център ----> и после ти излиза да си въведеш телефонния номер и паролата.

krisi_pisi
03-26-2007, 20:53
e ne e bezplatno 6tom trabva da izprazti6 ot tvoq teb za6toto si spomnqm 4e se pla6ta6e ...

Е ся последно бесплатно или със заплащане е :-k

malka_sladuranka
03-26-2007, 21:21
e ne e bezplatno 6tom trabva da izprazti6 ot tvoq teb za6toto si spomnqm 4e se pla6ta6e ...

Е ся последно бесплатно или със заплащане е :-k Безплатно е, само първоначалния смс се плаща.