PDA

View Full Version : Какво сте научили от живота:)))



Slave4You
03-26-2007, 18:59
Ами темичката не е от най-интересните ама има и по-тъпи :-D Кажете кво сте научили за сега от живота - относно приятели, любов, училище, родители и т.н.

mila_pila
03-26-2007, 19:02
научила съм, че каквото и да правиш все си прецакан :lol:

Slave4You
03-26-2007, 19:06
научила съм, че каквото и да правиш все си прецакан :lol:
аз съм съгласна с това \:D/

Shakiraaa
03-26-2007, 19:16
I azzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz .................. ](*,)

Bodom_child
03-26-2007, 19:23
Гледай само нагоре и напред, ако се обръщаш назад, гледай само хубавите неща, защото на тях се гради живота...

:-k Дотук толкова, пък за напред ще видим...

Slave4You
03-26-2007, 20:00
Гледай само нагоре и напред, ако се обръщаш назад, гледай само хубавите неща, защото на тях се гради живота...

:-k Дотук толкова, пък за напред ще видим...
амммм с това също съм съгласна ... така трябва да се прави :-D

03-26-2007, 20:17
От живота-нищо не съм научил,но ЗА живота отдавна научих че не е*ава ,прее*ава и на*бава по ВСИЧКИ вазможни начини и по всяко време... :smt013

asdada
03-26-2007, 20:45
nau4il sum 4e trqbva vinagi da imash edno naum i da o4akvash neo4akvanoto....zashtoto i nai blizkiq 4ovek moje da ti zabie noj v gurba...4e bez priqteli si za nikude...i 4e bolkata i razo4arovanieto sa 4ast ot jivota i 4ovek trqbva da bude tvurd i silen i da se pomu4i da preodolee kakvoto mu e na dushata zashtoto nikoi drug nqma da uspee...

mesmer
03-26-2007, 20:51
Mисли за в бъдеще.

mesmer

jony
03-26-2007, 22:11
Научил съм, че живота е пракрасен, но може да се помрачи от песимисти като вас(нормално де все пак сте тийнове :mrgreen: )
И също така, че понякога филията пада с мармалада надолу. :wink:
И освен това е много труден, но ако се научиш да играеш по правилата ще постигнеш каквото желаеш. :D
Така, че горе главите!

HopeLesss
03-26-2007, 22:29
Научих, че всичко рано или късно има край, но този край, може да е началото на нещо по-хубаво!

Научих, че да бъдеш различен, не винаги е толкова трудно, колкото изглежда!

Научих, че съжалението не връща загубеното щастие!

Научих, че дори най-добрият ти приятел може да се окаже един напълно непознат човек, който някак си си е решил, че ще бъдеш негова... а ако не стане... ставаш никоя.

Научих, че колкото и пари да има човек, в колкото й сфери да се е доказал, колкото и уважение да е спечелил, всички свършваме по един и същ начин - 2 метра под земята...

_[LiFe-StiLe]_F
03-26-2007, 22:53
научих, че човек никога не може да опознае напълно хората около себе си не само за година или две, но понякога и за цял живот!

научих, че винаги трябва да имаш за всичко и за всеки по едно на ум, стига да не превръщаш това в мания, защото дори и най-близкия може да те лъже!

научих, че мама и тати са най-скъпото нещо на света!!!

научих, че понякога щастието е по-близо от теб, но просто си си затварял очите през цялото време!

CaSsIe
03-27-2007, 08:04
emi za da ocelee6 trqbva da si inat!!!!! ](*,)

KoRn
03-27-2007, 08:13
1-vo ako prekali6 s bani4kata i bozata te hva6ta zapek
2-ro jena mi ne me obi4a
3-to i jenata na suseda ne me obi4a


i tfa e

SINDEL
03-27-2007, 08:41
Нау4их да търся красивото в малките неща и в хората около мен, а не да живея в някакви непостижими фантазии.
4е винаги след лошото идва и нещо хубаво, заради което си заслужава да 4акаш, да живееш и да не се от4айваш.
4е вси4ко на този свят се връща.. ама тъпкано
4е хората не са лоши в по-голямата си 4аст (както дълго време мислех)
4е на никой насила акъл не можеш да налееш в главата и 4е най-добре се у4иш от собствените си грешки, така 4е няма смисъл винаги да те предпазват от тях
4е животът не е гаден по дифоулт, ами си го правим гаден ние самите

03-27-2007, 10:28
Научих, че всичко се връща - и доброто и лошото.
Научих, че не трябва да се тормозиш за материални неща и че най-важни са здравето и хората, които те обичат.

Baby_b
03-27-2007, 13:22
Научих че не трябва да се доверявам на никого :smt009 ,че трябва да се боря за това което искам и да не разчитам на помощ от другите.Научих че не трябва да се оставям на никого и че никои не е нещо повече от мене

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-27-2007, 13:22
nau4ih 4e trudno se pe4eli doverie i lesno mojesh da go zagubish..
nau4ih 4e vseki gleda sebe si i hi4 ne mu e za drugiq..
nau4ih 4e ne trqbva da prekalqvash s doverieto v horata.. moje da te razo4arovat :?
nau4ih 4e kolkotooo i da se staraesh nqkoi neshta prosto ne sa pisani da stanat taka
nau4ih 4e otnema mnogo vreme za da stanesh 4oveka koito iskash da budesh i malko za da se prevurnesh v tova koeto si bil :roll:
nau4ih 4e trudno moga da prostq neshto..
nau4ih 4e ako daden 4ovek ne me potursi zna4i ne mu lipsvam.. zna4i i az nqma da go potursq (tova poslednoto e vzeto ot neta i napulno sum suglasna s nego )
nau4ih 4e horata razli4no gledat na edno i sushto neshto :-s

samo za tova se seshtam ... :smt017

rubi
03-27-2007, 15:03
Какво научих от живота досега ли?.......
Научих че човек няма истински приятели,има само добри познати....истинските приятели са не повече от 1-2 човека!
Научих че ако не мечтаеш животът ти е скучен и безмислен....[/b]

Jackie
03-27-2007, 15:07
Виновния рано или късно излиза наяве.
Всичко се връща.
Има доста неща, които не могат да се купят или пипнат.
Не всичко е пари и жени.
Образованието е най-важно, а не да изглеждаш най-добре.

И най-съществено, но не важно - винаги има какво да се научи, колкото и малък да си всъщност (на 17 съм, но мисля понякога като 10 годишен понякога като 30 :) )