PDA

View Full Version : Vip Brother 2



Mimka_sweet
03-26-2007, 19:46
Айде поредната лайв простотия отново е на линия :-D
Изкажете си мнението :::

Lucksito
03-26-2007, 19:48
Shte bude tupotiq ot 1 klasa :DD

kat4enceto
03-26-2007, 19:50
Shte bude tupotiq ot 1 klasa :D
права си[/quote]

RAWRRR
03-26-2007, 19:55
Shte bude tupotiq ot 1 klasa :D
права си

VIP- тапотия се нарича,бе простосмъртни. 8) 8) 8)

hamilcar
03-26-2007, 19:57
Гледах го сега и ми стига толкова. Ще чакам Господари на ефира да ги бъзнат с Вип Брадър 2.

HopeLesss
03-26-2007, 20:02
Може и да става шоу, но не мисля да си губя времето да го гледам. Имам къде къде по-важна работа :roll:

Cheesy
03-26-2007, 20:04
аз лично не смятам че ще е тъпо..напротив мен ще ми е интересно...друг е въпроса колко елементарни хора вкараха вътре..
А и вкараха сички приятелки на Азис и никой няма има кой да гласува против него-Венета,оная манекенката,китаеца,Деси Слава....апф отврат..

SoulCrewHools
03-26-2007, 20:12
СМърт за всички в къщата и малоумниците дето ге гледат :idea:

Дебел Идиот
03-26-2007, 20:13
Олеее супер е!!! Ще си ги записвам, няма да пропусна нито едно!! =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

malka_sladuranka
03-26-2007, 20:20
На мен ми е забвано. :smt005
Ще бъде цирк. Азис и Китаеца ще се правят на интересни, Венета ще горори и тя глуости, само Катето е по на ниво, но и тя е цапната през устата, така че явно ще има зрелище.

nencuHka
03-26-2007, 20:40
Те праснаха първата интрига с тая манекенка и барабаниста... Като цяло ще е пълен цирк със "Василка" ,мъжленцето "й" Китаеца...Венетка и Тишо..Депутатчето и устатницата :-D Евро...Пародии на истински Вип Брадър. 8-[

HopeLesss
03-26-2007, 20:43
А и вкараха сички приятелки на Азис и никой няма има кой да гласува против него-Венета,оная манекенката,китаеца,Деси Слава....апф отврат..

Ще видим колко са Й приятелки :lol: Мен лично най ме радва Катето и Здравко :-D

03-26-2007, 21:01
pfu porednata Vip Typotiq!!!i vse pak az sym za desislava ili venetka... :lol:

_[LiFe-StiLe]_F
03-26-2007, 22:20
На мен ми е забвано. :smt005
Ще бъде цирк. Азис и Китаеца ще се правят на интересни, Венета ще горори и тя глуости, само Катето е по на ниво, но и тя е цапната през устата, така че явно ще има зрелище.

съгласна съм ;) само дето тая Росица незнам си ква нараво ме залепи за пода :shock: баси страшилището, грозилището и незнам още кви думи да намеря :shock: 100-процентово леке, с огромно самочувствие и бездарна тъпотия! да не говорим колко е грозна :smt009

HopeLesss
03-26-2007, 22:23
_F]
На мен ми е забвано. :smt005
Ще бъде цирк. Азис и Китаеца ще се правят на интересни, Венета ще горори и тя глуости, само Катето е по на ниво, но и тя е цапната през устата, така че явно ще има зрелище.

съгласна съм ;) само дето тая Росица незнам си ква нараво ме залепи за пода :shock: баси страшилището, грозилището и незнам още кви думи да намеря :shock: 100-процентово леке, с огромно самочувствие и бездарна тъпотия! да не говорим колко е грозна :smt009

Е, сега.. Грозна грозна, ама ще наследи милионите на оня :lol: Гарантирам, че тя първа ще изхвърчи :D Преди малко се загледах какво правят... ДесиСлава вика: "Изгасяйте осветлението, махаме грима!" :lol: Поне хумор имат... А Азо си махна четината и заприлича малко (съвсеееееееем малко) на човек... ама е адски лигав, чак се разтича по пода #-o

dete_na_prostora
03-26-2007, 23:32
В - вери
И - идиотейшън
П - просто

:smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

teenkopele
03-27-2007, 05:53
Абре, лепите се на този "Вип Брадър 2", като мухи на мед. :lol:
(Не че не гледах първия "Вип Брадър" де......)

XePouH`
03-27-2007, 08:28
предпочитам да си гледам малкълм :-D но иначе съм за Катето Евро и Здравко

KiLLeR_InSTiNkT
03-27-2007, 13:01
Да им серем и на тъпите звезди, които са там... Поредната лайф тъпотия на хоризонта, която да запълва времето на средностатистическия българин...

Lucksito
03-27-2007, 13:04
Az nqma da go gledam 4esto samo koi 6te gonat no izna4e sum za Zdravko i Kateto :::

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-27-2007, 13:36
toq opredeleno e po vip ot predniq .. makar 4e 2ma 3ma ne gi i bqh 4uvala.. selqniqta shte e golqma vse pak azis e vutre #-o .. a i onaq kitaikata ne mi mirishe na hubavo :lol: :lol: :lol:

SeXyTo_f
03-27-2007, 13:59
ооо, мани я рая китайката... много ми е противна! Ще им се смеем на простащините! Само това мога да кажа!

sherry
03-27-2007, 14:00
Много е странно. Всички пишат във форума, че било пълна тъпотия, а после бас държа, че поне половината от писалите в темата, пускат тв-то да гледат :roll:
Не отричам, че ми е интересно как ще се развият нещата, когато имам време, ще го гледам. Някои казват, че било простащина и глупаво. Подбрани са най - различни хора, които са си добри в тяхните области. Мисля, че селекцията е направена добре. Кой каквото иска да говори са участниците, но със сигурност заслужават да са вътре в къщата, постигнали са много в своите си области...Ще е интересно как ще се развият нещата между толкова различни личности, които трябва да се съобразяват един с друг и които са разглезени, а сега ще трябва да спазват толкова правила...

SeXyTo_f
03-27-2007, 14:02
Много е странно. Всички пишат във форума, че било пълна тъпотия, а после бас държа, че поне половината от писалите в темата, пускат тв-то да гледат :roll:
Не отричам, че ми е интересно как ще се развият нещата, когато имам време, ще го гледам. Някои казват, че било простащина и глупаво. Подбрани са най - различни хора, които са си добри в тяхните области. Мисля, че селекцията е направена добре. Кой каквото иска да говори са участниците, но със сигурност заслужават да са вътре в къщата, постигнали са много в своите си области...Ще е интересно как ще се развият нещата между толкова различни личности, които трябва да се съобразяват един с друг и които са разглезени, а сега ще трябва да спазват толкова правила...
Е, аз със сигурност ще го следя когато мога.... интересно е да видиш как ще ги подлагат на мисии и т.н. и как ще се справят... но 100% ще има и малко простотия... има и хора, които супер много ме дразнят и не мога да ги гледам още от сега!

shadow4e
03-27-2007, 14:15
На мен пък ми е интересно как хората се променят, когато са там, но за 29 дена нищо няма дасе разбере.
То, че не е някое културно предаване- не е, но по принцип с редишните сезони доста си отпочивах. Нищо повече, нито се вживявам, нито нищо и никога не бих пуснала СМС за тях. Много се чудя как някои хора могат да си дават парите за такива глупости..

koalka
03-27-2007, 18:42
Може да е интересно, но тогава седя на компа, така че...

Mooo6nooo
03-27-2007, 18:49
Най-просташкото телевизиона предаване в целият ефир. В САЩ по време на предаването на живо, тъй както го дават по телевизията един от участниците е убил друг от участниците и това по елевизията.

rusalkata_
03-27-2007, 19:37
нямам време за тъпотии.а това ще бъде тъпня от "класа" :lol: да имаше някакъв смисъл всичко може би щях да седна да го гледам.но няма...и да бяха истински звезди,ами те ми избрали от коле и въже.и какво?да седна да гледам пе***ската история на Азис и Китаеца.айде мерси... [-X

malka_sladuranka
03-27-2007, 20:25
Според мен е интересно да гледаш сблъсък на различни характери. Виждаме ди в различни ситуации, как реагират, как се държат и така нататък. Попринцип мисля, че това е идеята на Биг Брадър, но нашият вариянт е побългарен - освен психологичните изследвания тряяябваа да покажат и простащината. Така де, нека има за всеки по нещо - за по-елементарните - сеир, за "изследователите" - психология...

RAWRRR
03-27-2007, 22:09
Според мен е интересно да гледаш сблъсък на различни характери. Виждаме ди в различни ситуации, как реагират, как се държат и така нататък. Попринцип мисля, че това е идеята на Биг Брадър, но нашият вариянт е побългарен - освен психологичните изследвания тряяябваа да покажат и простащината. Така де, нека има за всеки по нещо - за по-елементарните - сеир, за "изследователите" - психология...

Тези хора нямат характери.
А щом се радваш на простащината ставаш и ти простак.
А друго от Азис освен отвръщение и простащина аз не мога да получа.

malka_sladuranka
03-28-2007, 12:55
Според мен е интересно да гледаш сблъсък на различни характери. Виждаме ди в различни ситуации, как реагират, как се държат и така нататък. Попринцип мисля, че това е идеята на Биг Брадър, но нашият вариянт е побългарен - освен психологичните изследвания тряяябваа да покажат и простащината. Така де, нека има за всеки по нещо - за по-елементарните - сеир, за "изследователите" - психология...

Тези хора нямат характери. :-s Всеки има характер. Дори едно куче или пък една котка имат характери. Друг въпрос е, че в ББ избират по-простовати и по-елементарни хора. :smt012
Опа..забравих да добавя. Не всички са такива, но като цяло... Вижте например Катето, има си своите недостатъци, като всеки човек..но не бих казала, че е проста. Както и да е. Ще ги видим. :-D

J^Lo^ass
03-28-2007, 14:13
spored mene 6te sa po-interesni ot tezi v purviq sezon
samo azis i kitaeca me pritesnqvat..6te vzemat da se ebnat v ku6tata i posle nqma da moga da se hranq normalno..ufff =; golemi sa izrodi :smt005

katttto3
03-29-2007, 12:33
предаването е малко тъпотиика,но ще има и интересни моменти.

FoReVeR_YoUnG
03-29-2007, 14:00
Бе всички луди на куп събрани - това е то! Ше им видим сеира по нататък... :-({|=

Lorraine
03-29-2007, 18:35
На мен ми е инт пък :lol:

titin4eto
03-29-2007, 18:45
Най-просташкото телевизиона предаване в целият ефир. В САЩ по време на предаването на живо, тъй както го дават по телевизията един от участниците е убил друг от участниците и това по елевизията.

Я разкажи повече за тфа. Аз що не го знам тоя случай :lol:


Ооо!! И на мен ми звучи много интересно, ако е истина!!! Моля те разкажи!!!
Иначе за ВИП-а-БЕЗ КОМЕНТАР (простотия, за която и 1000 листа няма да ми стигнат за коментиране... и мисля, че съм над това ниво за да ги гледам..)
П.П. е, щеше да е хубаво да вкарат и един психопат да избие всичките там "ВИП" персони :smt071 :smt068

04-07-2007, 08:13
Били малоумни - да бе. Че те са извадка от обществото. Да не би ДесиСлава да не е като всяко второ момиче?

04-07-2007, 08:25
Абе въобще по-добрите и в къщата и в живота са тези, които не са комплексари и да изискват постоянно внимание, ами са тихи и по-скоро безлични - Калин Вельов, Катето, ДесиСлава. Писна ми от хората, които искат целия свят да им е в краката, качете се в един рейс и вижте колко повече са натрапващите се тъпанари и тъпанарки дето се мислят за кой съм аз, а всъщност под грима са едно нищо.

Ellie
04-07-2007, 09:13
Абе, почвам да си променям мнението за Венета.
Вече съм за Калин и Катето.
Има хора, които повече заслужават да играят там и да спечелят.Така ли е, кажете си мнението по тоя въпрос. :wink:

04-07-2007, 10:11
Нека Кати да е в следващото издание.

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-07-2007, 10:13
не го гледам обаче участниците в този сезон са по готини отколкото в първия :roll:

04-07-2007, 10:15
Едно пиленце ми каза, че Кати щяла да участва в следващото издание.

girl_in_black
04-07-2007, 17:35
супер тъпо предаване, не го гледам не ми е и интересно