PDA

View Full Version : Изведньж СИЧКО РУХНА.....



Why ?
03-26-2007, 21:03
та.....здравеите на всички. аз сам поредният човек отчаян от шибания живот и просто исках да напиша една темичка...пак ако изкате я заклучваите.. :| аз сам момче на 16 години и половина за пореден пат наранен и предаден от приятелите си,и предаден от своята лубима,предаден след повече от 1 година врьзка..не сам някои задрастен напротив момичетата мн ме харесват...но някак си живота ми рухна и някак си се обезмисли...знам че е нещо временно,поне се надявам да е така..споделете мнение/препорака че точно в момента незнам за какво живея..ако искате ми се ебаваите просто ми е все едно само да надявам из между всичките ебавки да има тук там някои свесен коментар или препорака..

BAYO
03-26-2007, 21:05
Еми бате дай нещо за което да се хванем. Аз само разбрах че гаджето те е скъсало, приятелите са те предали. Окей разбрах, ма защо така ? Бъди по-изчерпателен :-k

Why ?
03-26-2007, 21:13
еми основно тия работи са ... сри че ви занимавам с моите глупости но просто исках да ви чуя мнението..

nencuHka
03-26-2007, 21:15
Замисли се ,може би проблема е бил в теб.Опитай се да си върнеш приятелите,макар,че загубиш ли веднъж доверието в тях-трудно се връща :!: За момичето не бери грижа,ако тя иска ще се върне при теб.Ще осъзнае колко те обича и какъв е сив животът и без теб.

BAYO
03-26-2007, 21:19
еми основно тия работи са ... сри че ви занимавам с моите глупости но просто исках да ви чуя мнението..

Сори man обаче не моа ти хелп. Единственото, което мога да ти кажа е че приятели лесно не се връщат. За гаджето ти незнам ква е причината че те е отрезала но явно си си бил виновен. Помисли за вичко и ако нещо не ти е ясно , кви мисли ти ражда главицата пиши пак. Др. път се надявам да ти помогна повече.

Why ?
03-26-2007, 21:29
еми не сам наранявал нито приятелката нито приятелите но просто нз се излизам прецакан толкова ги оважавах и им огаждах.....все пак мерси за коментарите

sexi_lady_666
03-26-2007, 21:35
doizrazqvai se do tova koeto razbrah moga da ti kaja samo edno ne6to:6tom tq te e skusala e*i i maikata vuob6te da ne ti puka 6tom ne e s tebe ne te zaslujava nameri si druga 6te go prejivee6 6tom az pregivqh ne6to podobno i ti 6te go nqpravi6!!!!

vvs_go
03-27-2007, 11:01
ne moga da ti pomogna az obiknoveno se vzimam v ryce na vreme i ne izpadam v depresii

03-27-2007, 11:56
та.....здравеите на всички. аз сам поредният човек отчаян от шибания живот и просто исках да напиша една темичка...пак ако изкате я заклучваите.. :| аз сам момче на 16 години и половина за пореден пат наранен и предаден от приятелите си,и предаден от своята лубима,предаден след повече от 1 година врьзка..не сам някои задрастен напротив момичетата мн ме харесват...но някак си живота ми рухна и някак си се обезмисли...знам че е нещо временно,поне се надявам да е така..споделете мнение/препорака че точно в момента незнам за какво живея..ако искате ми се ебаваите просто ми е все едно само да надявам из между всичките ебавки да има тук там някои свесен коментар или препорака..

W boq se izgrajda haraktera!! Bii gi nared za da stanat hora 8)

ThePainIsReaL
03-27-2007, 12:10
Свестен коментар в този форум на тази тема не мога да ти пиша. Сконфузно ще ми е .. но повярвай, адски добре знам за какво говориш. Ако искаш регни се и ми драсни едно ЛС ..

Diabolique
03-27-2007, 12:31
ii men mi se e slu4valo acki 4etso tragna s nqkoi s nego si jivota ti se varti okolo tozi 4ovek okolo ob6tite vi priqteli i izvednaj kasate i sqka6 nqma6 ni6to sqka6 nni6to ne ti e ostanalo no ne e taka tva e normlano ima mnogo xora drygi prosto trq nameri6 sili izlizai s dygi xora s drygi momi4eta 6te tie gadno no 6te ti mine no ako nepravi6 ni6to po vaprosa po lo6o aide yspex pi6i kak varvi :*

koalka
03-27-2007, 17:04
Дай си малко време, и според мен ще е временно.Не може цял живот да се терзаеш за едно момиче, я.Все пак трябва да имаш поне един добър приятел, с който да споделиш каквото имаш да споделяш.Все пак приятелите ти ще ти помогнат да се справиш с положението.

nasty_f
03-27-2007, 17:38
Гледай напред!Не свършва всичко до тук.
Боже,кого залъгвам,вече и на себе си не вярвам....

BloodraiN_M
03-27-2007, 17:42
точно в момента незнам за какво живея..
е как за какво живееш заради самия себе си и за да срещнеш следващата любов която може да е истинската :wink: не се отчаиваи

FiRe_LaDy
03-27-2007, 17:59
Pochti vseki ima nqkakyv takyv period kato tvoq v jivota,no i toi otminavai ostava samo losh spomen.Prosto se pomychi tozi period da otmine po - byrzo pri teb.I az bqh otchaqna ot jivota mnogo,no neshtata sled tova si doidoha na mqstoto i vsichko se opravi.Ako iskash mi pishi na skype (stefi_luda) ... ako moga da ti pomogna s neshto,zashtoto tuka ne si obqsnil mnogo neshtata .. :wink: