PDA

View Full Version : ponqkoga mi se sluchva.......



145231
03-26-2007, 21:30
kato se vuzbudq ili kakto si stoq i mi izliza kap4ica sperma! primerno ako nqkoe momiche me opipva ili neshto podobno vuzbujdam se i izliza.. koeto e mnogo nepriqtnooooooooo daite suvet

batkodoki
03-26-2007, 22:13
kato se vuzbudq ili kakto si stoq i mi izliza kap4ica sperma! primerno ako nqkoe momiche me opipva ili neshto podobno vuzbujdam se i izliza.. koeto e mnogo nepriqtnooooooooo daite suvet

съвсем нормално е :)

и не е "капчица сперма" а е капчица секрет от разни жлези, но може да съдържа единични спермий.
ролята на този секрет е двоичен - от една страна да "продуха" пътя на последващата сперма, от друга да служи като смазка облекчаваща вувеждането на пениса във влагалището.
т.е съвсем нормално е да "течеш" при полова възбуда, и това е нормално :)

145231
03-26-2007, 22:20
10x mnogo za infoto :) az si misleh 4e e neshto seriozno dano da e taka kakto go kazvash!

секси-мацка
03-26-2007, 22:20
Здравей.Щом си възбуден е напълно нормално да се появи малко количество сперма.И според мен няма как да предодвратиш това.Предполагям че е неприятно за теб и съм на мнение че вслучая хигиената-която то сам си опоменал че ти е на ниво няма как да бъде виновник за това което то си случва когато си въдбуден.Сега като се замисля може да бъде и на хормонална основа но не съм на 100%сигурна.Айде не се тревожи според мен целият ти проблем е в това че при докосване на интимнити ти части достигаш до високо ниво но възбуда което е предпоставка за различни функции в тялото водеши до отделянето на сперма.Късмет впрочем момиче съм и не ге разбирам много тези неща но дано да съм ти била от полза. :wink:

145231
03-26-2007, 22:26
az misleh 4e sum torba sus bolesti puk to vsi4ko za koeto sum se pritesnqval se okaza normalno :)

batkodoki
03-26-2007, 22:27
Здравей.Щом си възбуден е напълно нормално да се появи малко количество сперма.И според мен няма как да предодвратиш това.Предполагям че е неприятно за теб и съм на мнение че вслучая хигиената-която то сам си опоменал че ти е на ниво няма как да бъде виновник за това което то си случва когато си въдбуден.Сега като се замисля може да бъде и на хормонална основа но не съм на 100%сигурна.Айде не се тревожи според мен целият ти проблем е в това че при докосване на интимнити ти части достигаш до високо ниво но възбуда което е предпоставка за различни функции в тялото водеши до отделянето на сперма.Късмет впрочем момиче съм и не ге разбирам много тези неща но дано да съм ти била от полза. :wink:

абсолютни глупости и очевидно невежество по отношение на мъжка полова система е горния пост!!!

или е писан от баба на 70 и повече годинки или от дете на 9. !!!

олицетворение на невежеството и тъпотията!!!!!