PDA

View Full Version : Писна ми от подигравки



Ася^
03-26-2007, 23:13
:roll: Имам и аз един проблем а тои е че момчетата в даскало и на други места постоянно коментират гърдите на момичетата! Не разбирам защо това е най-важното за тях?Аз съм на 15 год и нямам големи гърди(но не съм плоска) и момчетата ми се подиграват :? Какво да направя за да престанат да ми се подиграват иска ми се да бях надарена(но явно не съм такава) ама не искам и да ми се подиграват

03-27-2007, 00:03
ahaxayxah 4akai be dete 4e tebe kfo te ebe kvo mislqt drugite i to nqkvi kompleksar4eta na po 15 vsqka jena si e krasiva sas sobstvenite si formi tc tc :-&

BuBi008
03-27-2007, 01:48
Emi moje bi ti e nujno malko poveche samochuvstvie .... te qvno zabelqzvat che ne ti e priqtno i za tova produljavat da go pravqt. A i kakvo ot tova che ne si tolkova nadarena ... sigurna sym pyk che za smetka na tova imash hubavo lice i takiva neshta . Ti nqma lui s kakvo da im otgovorish kato ti se podigravat ... kaji im che sa debeli ili grozni prilichat na izpadnal germanec ili pak izobshto im kaji che ne te interesuva tqhnoto lapeshko mnenie. A mejdu drugoto q glavata gore ... to golqmi gurdi ne vinagi sa hubavi... a i posle ovisvat i stavat mnogo grozni . Taiche v eidn moment momichetata koito s apo nadareni shte izglejdat po zle ot teb a ti nikoga nqam da izglejdash tolkova zle. Offf i az mai se oburkah ama ...

BrokenInnocence
03-27-2007, 04:16
Теглиш им една и не им обръщаш внимание.

alkobalko
03-27-2007, 04:23
Не им обръщай внимание. Няма защо да се връзваш на някакви детски подигравки.

03-27-2007, 05:55
:roll: Имам и аз един проблем а тои е че момчетата в даскало и на други места постоянно коментират гърдите на момичетата! Не разбирам защо това е най-важното за тях?Аз съм на 15 год и нямам големи гърди(но не съм плоска) и момчетата ми се подиграват :? Какво да направя за да престанат да ми се подиграват иска ми се да бях надарена(но явно не съм такава) ама не искам и да ми се подиграват
Ти си много леш мацко чесно... кво ти пука кой кво говори :) тряя си катил и да не ти пука и да ги е яд :smt008 Не са впрягай и те ще искат да те плющят ама ти тогава са напрай :) :smt006

kat4enceto
03-27-2007, 06:27
не им обръ6тай внимание!!!Те наи-ве4е това искат от тебе да те дразнят и ти да им оидисва6 на акъла!!Просто не им прави това удоволствие!!!НЯМА СММИСЪЛ!!!

Div_angel_f
03-27-2007, 07:02
Теглиш им една и не им обръщаш внимание.

=D> =D> =D>

`Death`Whore`
03-27-2007, 07:04
Децата се подиграват. Няма как. За да не го правят, трябва да си като тях - ти да се подиграваш.

MoHuTo
03-27-2007, 07:27
Просто не им обръщай внимание, когато ти се подиграват, а другия вариант е и ти да се подиграваш с тях. :::

sh3_1s_7h3_0n3
03-27-2007, 07:27
е, като ти кажат следващия път, че имаш малки гърди ти им кажи: Да, бе малки са и к'во..мои са си... Теб какво те притеснява?
и к'во ще ти кажат повече... като видят, че въобще не ебаваш...ще им омръзне и ще спрат.. но ако видят, че се дразниш... и се комплексираш повече... ще продължават... и като им омръзне да говорят за гърдите ти ще намерят друго за к'во да се заядат... тъй че... кат' ти кажат нещо...потвърждаваш и толкоз... надали ще очакват да се съгласяваш с тях :twisted:

самоиронията винаги помага 'щот няма къде да те засекат :twisted:

HagpycaH
03-27-2007, 07:35
Момиче ти в ред ли си на кой колкот дал господ какво от това като не са ти мн големи и да си плоска и да не си да не плащаш данък хорско мнени не им обръщай внимание и ще спрат сами.

[Fr33land3R]
03-27-2007, 07:36
ахахаха кво ти пука бе? не се тормози за глупости

CMexyPaH4e
03-27-2007, 10:26
xexexe am vij sq ako imashe golemi cici pak shtqha da ti se podigravat xaxaxaax shtoto sa lapeta i sa tapi!osven tva si na 15 i ima da ti rastaaaaaaaaaaat....xaxaxa i malkite gardi sa sexy ponqkoga:) pogledni ot polojitelnata strana...az ne sam s malki ama ne e mn priqtnod a hodish 3 chasa po magazini za 1 sutien shtoto nqma tvoite razmeri ot tva det si haresash!!i ne e priqtnod a slojish razgolena bluza i kogato govorish s nqkoid a te zqpa v dekolteto axxaxaax naistina im kaji che i da sa malkis a si tvoi i tva e!a i te kato porasnat she sprat:P

temito
03-27-2007, 10:29
ne iim obrashtai vnimanie az sam na 19 i pochti si nqmam cici,no ne mi puka,daje se sheguvam s tova,ako drugite vijdat che tova ti e problem,shte prodaljavat da ti go natqkvat i da te zasqgat,a ako razberat che ti se "gordeesh" s tvoite si prelesti vsichko shte se promeni,e ne iskam da te posavetvam da hodish i da rzpravqsh na vsichki kolko gotini i malki cici imash,prosto ne go priemai tolkova na vatre,a i ako poglednesh ot druga strana ,edin den vsichki shte si imat cici do kolenete,a nie s teb ne :wink: :wink:

03-27-2007, 10:35
Теглиш им една и не им обръщаш внимание.

Ne q slu6ai!!

Kaji im 4e imat malki pi6ki, siguren sum 4e pone na 1-2-ma sa im malki i 6te se zduhat i te!!!

rubi
03-27-2007, 19:35
Теглиш им една и не им обръщаш внимание.

=D> =D> =D>
=D> =D> =D> Имаш и моя глас

alexaaa
03-27-2007, 20:16
Дам... мом4етата са простаци насякаде...
Както казаха ве4е тегли им една маина и толкоз и хи4 не се притеснявай
:wink:
А да ти кажа 4е дори и да има6 големи гърди пак 6е си намерят не6то......аз например имам големи и кфо....
до 6ти клас има6е..........яяя тая с млекоцентралите...я разклати планините.....леле баси циците има6 а млекце продава6 ли.. :-D :-D
Хи4 не им се връзвай :wink:

Schnitzer
03-27-2007, 20:22
Теглиш им една и не им обръщаш внимание.

Ne q slu6ai!!

Kaji im 4e imat malki pi6ki, siguren sum 4e pone na 1-2-ma sa im malki i 6te se zduhat i te!!!Открадна ми думите :-D :-D като ти кажат че са ти малки циците им кажи:
-Аиде ся вие сваляйте гащите да видим колко са ви големи пишките :-D :-D

Nen0RmalniK
03-27-2007, 20:42
:roll: Имам и аз един проблем а тои е че момчетата в даскало и на други места постоянно коментират гърдите на момичетата! Не разбирам защо това е най-важното за тях?Аз съм на 15 год и нямам големи гърди(но не съм плоска) и момчетата ми се подиграват :? Какво да направя за да престанат да ми се подиграват иска ми се да бях надарена(но явно не съм такава) ама не искам и да ми се подиграват

sloi si silikon ;0

Fusion
03-28-2007, 03:41
Да не ти дреме какво очакваш от 15 годишни лапета, даже малките са по хубави \:D/ големите много висят пък и ще ти тежът :lol:

BorderManager
03-28-2007, 06:30
Пий Постинор Дуо!

Deadly{}Kiss
03-28-2007, 06:53
Ne trqbva da im se vprqga6 tolko na teq dri6liovci....kvo te barka tewe koi kvo misli....seki ima pravoto da si misli kvoto iska ako tragne6 na vs da im se vprqga6 ni6to nqma da ostane ot tewe...ako za vseki se promenq6 kakto toi iska da bade6....nakraq nqma we4e da si si ti!!! :-k :smt011

Take 4e milo derzai i da ne ti pyka ot teq typi nedoebki :smt005 :smt006 \:D/

n1ght_shadow
03-28-2007, 07:00
/target (vuprosnite mom4eta) /permanent ignore
:D

koalka
03-28-2007, 08:11
Още по-зле за теб, ако им обръщаш внимание и им се ядосваш. :wink:

WindWaker
03-28-2007, 08:14
kaji im 1-vo da vidqt goli cici na jivo i togava da prikazvat. i prosto ne obru6tai vnimaniet. kolkot pove4e se spi4a6 tolkoz pove4e 6te te podigravat. prosto 4ove6ko durjanie - normalno

temito
03-28-2007, 08:19
kaji im 1-vo da vidqt goli cici na jivo i togava da prikazvat. i prosto ne obru6tai vnimaniet. kolkot pove4e se spi4a6 tolkoz pove4e 6te te podigravat. prosto 4ove6ko durjanie - normalno


absolutno sam saglasna,aaa da i kakto kazaha i po nagore kaji im,che sa im malki pishiki \:D/

Polinna
04-01-2007, 20:54
Момиче ти в ред ли си на кой колкот дал господ какво от това като не са ти мн големи и да си плоска и да не си да не плащаш данък хорско мнени не им обръщай внимание и ще спрат сами. za 2-ri pyt se syglasqvam s teb momko =D> mislim ednakvo xxx :::

ThePainIsReaL
04-01-2007, 21:27
Мила, на 17 съм и съм сигурна, че имам по-малки цици от твоите.. и не му пука, а на теб защо ти пука ..?
Не им обръщай внимание просто.