PDA

View Full Version : dali na majete im omrazva?



gazarka
03-27-2007, 07:05
mnogo mi e 4udno dali na majete im omrazva ako pravqt sex vseki den?ne im li pisva?i po tozi na4in omrazvat li im tqhnata partniorka ako pravqt sex vseki den(nqkoi pat po pove4e ot edin pat)
P.P da otgovarqt mom4eta i momi4eta

quench
03-27-2007, 07:08
неее,секс всеки ден не съм правил от няколко години и не ми липсва....

виж,не бих отказал през 2-3 дена,аз не съм млад жребец

`Death`Whore`
03-27-2007, 07:08
Има начини за разнообразяване - веднъж той поема инициативата, веднъж тя...ако го правят само вечер - планирано и в едни и същи пози, може малко да омръзне.

quench
03-27-2007, 07:10
дааа,както в "Дона Флор и нейните двама съпрузи" - втория съпруг на главната героиня го правеше само вечер,всяка сряда и събота

`Death`Whore`
03-27-2007, 07:12
Хаххахахаааххахахахаха...а и, да - непланираният секс е възбуждащ /тук я няма щастливо-похотливата емотиконка, която си повдига веждите/

MoHuTo
03-27-2007, 07:21
Ако секса е еднообразен може малко да им омръзне, но ако има разнообразие..едва ли..не ми се вярва поне. :smt047

kat4enceto
03-27-2007, 07:24
аз съм за ако има изненадки 8)

Scandalous_lady
03-27-2007, 07:29
Според мен на едно младо момче не би му омръзнало,то има достатъчно енергия за да прави секс не само веднъж на ден ами няколко пъти :-k Но ако се говори за зрели Мъже те нямат свободното време и имат съвсем други желания когато се прибират вкъщи и така секса остава на последно място :roll: По мои наблюдения ,много малко семейни двойки които са заедно повече от 7 години, остават със здрави сексуални отношения :| Имала съм гадже с което секс правехме всеки ден по няколко пъти,след първия месец каза че не може да държи повече това темпо.В крайна сметка всеки знае кочко много енергия се изразходва по време на секс и че и бая килца си отиват ::: За мен по приятно е не толкова често секс,но като правим да е разтърсващо :::

HagpycaH
03-27-2007, 07:36
Поне аз се чувствам добре когато правя секс по 1 пат на ден ми е достатачно и по повече сам правил ама тогава не сам добре а зле.

SINDEL
03-27-2007, 07:38
Аз съм за, ако и двамата го искат. Но определено си трябва разнообразие, щото ина4е писва

krem4et0
03-27-2007, 08:16
Абе не ги знам-кой би отказал от 1 страна. Обаче аз лично не искам. Първо аз и не се виждам с гаджето си всеки ден. Второ предпочитам поне 2 пъти да правим нещо друго, а не секс. Трето предпочитам и да се посъбере малко сексуално напрежение- тогава сексът е уау-експлозивен. Общо-взето правя секс 1-2 дни седмично по 2 пъти. не ми е достатъчно, ама колкото-толкова. А за него знам, че му стига. Не, че не иска повече, но просто няма как да стане и се задоволяваме с това!

temsito
03-27-2007, 08:33
spored men 2-3 pati v sedmicata e dostatachno,zashtoto ako ste zaedno da kajem ot godina i pravite vseki den seks,malko ili mnogo omrazva,smisal che kogato e vseki den chovek do tolkova svikva che stava malko kato navik,osobeno ako jiveete zaedno i primerno znaesh che toi kato se pribere she si legnete i shte zapochne....ne e tolkova interesno i se gubi trapkata.....no vij razlichno e ,ako primerno ne ste pravili seks ot edna sedmica i tova prekrasno neshto stane sponntano i neprinudeno,togava vsichko e po-rozovo i po-hubavo:-)

BloodraiN_M
03-27-2007, 09:14
аа не омръзва :wink: а за по- добре се сменя партниорката за да има разнообразие :-D

hamilcar
03-27-2007, 09:26
Колкото повече, толкова повече е казал мечо пух, присъединявам се към неговото мнение.

BloodyMary
03-27-2007, 09:29
taka li BloodraiN_M mn interesna mis1l 6tom 6te smenq6 partniorkata i az 6te smenq partniora no az smqtam 4e na m1jete im omr1zva.6te pipate za6to ami za6toto praveneto na seks e deistvie i kato vsqko deistvie koeto se povtarq mnogokratno ejednevno to omr1zva.moje da e edno ot priqtnite deistviq oba4e 6te ti omr1zne i na partniorkata s16to.az samo da pitam BloodraiN_M toi ot sobstven opit li go kazva tova :roll: :-& :shock:

quench
03-27-2007, 09:29
честно,мен ме мързи - даже жената да е кативна,все пак трябва да го вдигам,да давам целувки...
абе,май и аз ще вляза в КММ :P

n1ght_shadow
03-27-2007, 10:13
ne sam probval ama kat probvam 6ti kaja :D ama me samnqva seki da ne mi omrazne ot sex vseki den... predz 1-2 dni po moje ama.....

BloodraiN_M
03-27-2007, 10:13
taka li BloodraiN_M mn interesna mis1l 6tom 6te smenq6 partniorkata i az 6te smenq partniora no az smqtam 4e na m1jete im omr1zva.6te pipate za6to ami za6toto praveneto na seks e deistvie i kato vsqko deistvie koeto se povtarq mnogokratno ejednevno to omr1zva.moje da e edno ot priqtnite deistviq oba4e 6te ti omr1zne i na partniorkata s16to.az samo da pitam BloodraiN_M toi ot sobstven opit li go kazva tova :roll: :-& :shock:
еее без нерви де не съм тръгнал да сменям нищо :wink:

temito
03-27-2007, 10:15
abe da vi kaja ako e vseki den s edin i sashti chovek moje bi omrazva,no vij ako e 2-3 pati sedmichno e drugo neshto vse paktrqbva da ima nqkvo raznoobrazie i trapka,ako e kato po razpisanie kav e smisala.....a i mislq che vseki chovek ne moje da qde postoqnno edna i sashta mandja,no tva veche otiva kam izneverite taka che spiram :wink: no opredeleno mislq che vseki den omrazva

hahavteen
03-27-2007, 12:03
Ami ne 4e omruzva ama prosto si znae6 4e 6te stane i moje malko da po4ne da te murzi... :-k Na moia priatel ne my pisva oba4e i iska vseki den i to po 2-3 puti! Za tva sme se razbrali da si zimame po 2 dena vseki 2 sedmici po4ivka edin ot dryg za da prezaredim 8-[

ThePainIsReaL
03-27-2007, 13:27
Не би ми омръзнало, ако имах човек, когото обичам ..
И на него едва ли би му омръзнало ..
П.П. По-скоро ще ми омръзне, ако знам, че се виждаме, за да се изчукаме и после "Вратата и пътя"

ABSOLUTme
03-27-2007, 13:55
с моето пухче(ако ме чуе,че пак го наричам така,ше ми избие зъбите :lol: ),бих го правила всеки ден по няколко пъти.к съжаленю сме в различни държави и се виждаме на всеки 2 месеца за по 2 седмици.Крайно недостатъчно,обаче сексът през това време е фантазия беиби.. :smt050 аз и по 5 пъти искам на ден,ама той се уморява,завързва ме за леглото и отива на разходка.. :lol: като заживеем заедно ше ви направя извадка и ше споделя по колко пъти
иначе не-не омръзва :-D

<black soul>
03-27-2007, 14:52
аз съм за ако има изненадки 8)

:wink: :smt023

Jackie
03-27-2007, 14:59
Чак всеки ден.. не знам дали ще му писне. Но погледнато реално не виждам защо да писва след като доставя не по-малко удоволствие и на жените.

WindWaker
03-27-2007, 15:09
ba6 vseki den .... v na4aloto na edna vryzka moje da - 6tom ima silno privli4ane. no posle....ne 4e omruzva - ne ama vse pak ne moje vseki den da si na 100%, ima dni v koito si izmoren, dni v koito nqma6 nastroenie ... i taka natatyk. glasuvah protiv. prez nqkolko dena si e nai-dobrata formula (ob6to kazano)

alkobalko
03-27-2007, 15:16
Важното е да има разнообразие. Не само на мъжа, но и на женатаще и омръзне, ако го правят в точно опреден час и в една и съща поза. За да не си омръзнат трябва да търсят разнообразието във връзката си, различни пози. Най-важното е да се прави с желание, а не по задължение. Ако го има желанието и да го правиш всеки ден по няколко пъти с един човек дори и цял живот няма да ти омръзне.

NiksaN4o
03-27-2007, 17:11
и аз съм ЗА стига да има разнообразие и да е спонтанно, а не планирано \:D/ :-D

koalka
03-27-2007, 18:13
Да, и според мен трябва да има разнообразие.Иначе, ако и двамата го искат не виждам причина да не го правят.Иначе на мен би ми омръзнало.Предпочитам през 2 дни например.