PDA

View Full Version : 2 въпроса



ВанчеІТо
03-27-2007, 08:05
имам си гадже от 4 месеца ,досега не съм имала по-интимни моменти с него все още не съм правила секс ,но съм му правила свирки ,ми някак си незнам защо понякога пениса му мирише леко ,но др път даже не смея да му го докосна,па камо ли нещо друго-подпитвала съм го дали има нещо проблеми с члена си ,а той не никакви,но не посмях да му кажа мирише ти ,дори заедно сме се къпали ,е тогава е по=лека миризмата,ала пак си е неприятна -поопитах майка си дали на мъжете онази им работа има някакъв мирис-тя каза да -като на някои е по-леко ,на др по се усеща ,особено ако си по-гнуслива и най-малкият мирис усещаш,ала да не съм обръщала внимание,то това си е нормално било -особено ако не си хвърля душ по 2-3 пъти на ден и не е изчистен отдолу ,та и ние като ни лижат понякога сме имали лек мирис-колкото и да се къпем това са ни интимните органи -според вас така ли е ?

2ят ми въпрос е -(малко съм неука затова се обръщам към вас ) -тук вече не мога да споделя с майка -когато ме лиже,целува по цялото тяло някакви тръпки ме побиват-непознати досега за мен -според вас това от удоволствие ли е или някак си ..нз и аз как да го обесня ,ала ми е много странно -гаджето ми казва,че тогава съм възбудена и затова така се чувства тялото ми -благодаря за вниманието и тез ,които ще ми отговорят смислено -а без подигравки !!!
Никои не се ражда учен и опитен ..

SINDEL
03-27-2007, 08:09
Нормално е да има някаква специфи4на миризма все пак. Но ако мирише наистина силно, зна4и може би нещо не му е наред. Или има някаква инфекция, или просто не се къпе достатъ4но 4есто. При положение, 4е е казал, 4е няма проблеми, зна4и остава да е вариантът с къпането. :-k

19
03-27-2007, 08:20
vtoriqt ti vapros e mnogo sladak...razbira se,che nikoi ne se rajda nauchen-znachi,da tova e ot vazbudata,pobivat te trapki,edni studeno-topli valni te obgrashtat,sarceto ti pochva da bie po -silno.....vsichko se poluchava ot tova che ti stava hubavo

taka sega za mirizmata-principno vsichki polovi organi,bilo jenski ili majki imat specifichna mirizma....no tq e savsem leka,pri nqkoi ne se usheshta tolkova,pri drugi se useshta,no savsem ne e tolkova silna,kolko ti opisvash,spored mene priqtelqt ti trqbva da se konsultira s lekar,smisal shtom i v banqta mirishe,ne sam chak tolkova veshta ,no mislq che e po-dobre da se konsultira,vse pak povecheto maje ne priznavat che imat nqkakvi polovi problemi:-)

03-27-2007, 08:55
vseki si ima svoq miris ,ne samo na polovite organi-no ako e po-silna si trqbva lekar ,a otnosno 2q vypros -ti si vuv vuzbudeno sustoqnie i ti haresva ..

temito
03-27-2007, 09:33
vtoriqt ti vapros e mnogo sladak...razbira se,che nikoi ne se rajda nauchen-znachi,da tova e ot vazbudata,pobivat te trapki,edni studeno-topli valni te obgrashtat,sarceto ti pochva da bie po -silno.....vsichko se poluchava ot tova che ti stava hubavo

taka sega za mirizmata-principno vsichki polovi organi,bilo jenski ili majki imat specifichna mirizma....no tq e savsem leka,pri nqkoi ne se usheshta tolkova,pri drugi se useshta,no savsem ne e tolkova silna,kolko ti opisvash,spored mene priqtelqt ti trqbva da se konsultira s lekar,smisal shtom i v banqta mirishe,ne sam chak tolkova veshta ,no mislq che e po-dobre da se konsultira,vse pak povecheto maje ne priznavat che imat nqkakvi polovi problemi:-)

\:D/