PDA

View Full Version : НЯколко въпроса за разресването;))



03-27-2007, 10:41
Понеже много обичам да си разресвам косата независимо с гребен или четка,искам да попитам това полезно ли е или дори напротив.Защото винаги падат косми(малко де)и все си мисля че може да ми вреди,но пък съм чувала че е полезно да я решиш,дори расте по-бързо,но не знам.И последно-с гребен или четка е по-добре?Пишете тук всичко,което се сетите :) Мерси предварително,сладури ;)

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-27-2007, 11:28
да ресането на косата е полезно но ако го правиш прекалено често косата ти наистина може да се увреди.някъде четох че разресването е полезно за косата и също така всички полезни вещества коисто се натрупвали в корените на главата с ресането се разпоространявали по целия косъм,но трябва задължително да използваш хубав гребен или четка за коса защото след това после да не пускашх тема че косата ти се е увредила или изтощила!

03-27-2007, 11:41
ми не си ли гледала рекламата на някоя боя мисля че беше но не сам сигурна че честото разресване на косата я оврежда затова аз ти препоръчвам да ен се решеш когато ти падне,но не казвам 4е не тра ад се решиш просот малко да намалиш разресванията

malkoto^f
03-27-2007, 12:36
mi .. shtom pada ne e mnogo dobre :-k no kogato q sresvash zapochvai ot vrahchetata .. i mislq che grebena e po-dobar ako kosata ti e kadreva,a chetkata prava ... tva mai go bqh chela v nqkfo spisanie .. ne pomnq veche :-k

03-27-2007, 14:04
Mi vij sq normalno e da padat po okolo 100 kosuma ot kosata na den... pone taka sum 4ela :) a ina4e 4estoto razresvane omanqva po burzo kosata a i prekalenoto skubene uvrejda kosuma. Take 4e ne q razresvaj mn 4esto po 3/4 puti na den e noramlno :wink:

Imaginar4e
03-27-2007, 20:12
Нормално на ден падат по около 100 косъма.Хубаво е да си я решиш, но не прекалявай защото всяко едно нещо с което се прекалява става вредно нали знаеш!

sladki64ety
03-28-2007, 12:35
Abe vij kosata mi e pod gaza!Friziorkata mi e profisionalist i mi e kazvala 4e na den e noramlno da padat po 100 kosama..!A za razresvaneto..dalgata kosa iziskva adski mnogo griji trqbva da se razresva mn 4esto 6toto ina4e se zaplita i nz kak 6te e sre6e6 \sutren, kat se varne6 ot daskalo i ve4er predi da si legen6\.Ako ti e kasa nqma smisal da si e re6e6 tolkovca mn..!

Allthatshewant
03-28-2007, 18:54
разресването е вид упажнение за косата.. за това че расте по-бързо и аз така съм чувала .. но лошото е че се омазнява също бързо така че внимавай и не прекалявай [-X :wink: