PDA

View Full Version : bremenna li sam



desito_69
03-27-2007, 10:58
na 17 god. sam i sam mnogo pritesnena :cry: i mislq 4e 6te otka4a. predi 3 sedmici pravih sex bez prezervativ i sega mi zakasnqva ve4e s 1 sedmica pravih si testa i e otricatelen kakvo da pravq molq vi kajete mi blagodarq vi predvaritelno

ivelin9021
03-27-2007, 11:57
ne si bremenna moje da ti zakusnqva zaradi pritesnenie stres kfo li ne o6e... spox spored mene ne si bremenna

03-27-2007, 12:44
Shtom si si napravila test(nali go napravi pone 7-8 dena sled akta) i e bil otricatelen, zna4i ne se trevoji. Moje da ti zakysnee ot kup neshta-smqna na vremeto,stres,dieta,nqkoi lekarstva. Uspokoi se, a ako prodylji da ti zakysnqva napravi pak test rano sutrin s pyrvata urina, da ti pokaje pak otricatelen rezultat i da se uspokoish. Uspeh :) i sledvashtiq pyt- sex samo s predpazni sredstva.

iNsaNE`giRL
03-27-2007, 17:43
ami nie ne mojem da znaem dali si bremenna ili ne si
no sled kato testa e otricatelen spokoino
p1k i e normalno da zakysnqva ponqkoga

ninsy
03-27-2007, 18:10
как искаш ние да знаем дали си бременна или не.Като си си направила тест и е отрицателен няма какво да се притесняваш.Мен ми закасня с 3 седмици и преди да пусна някоя тъпа тема си направих тест и когато се уверих че е отрицателен не пуснах тема,защо ли..защото кой тука може да гадае?!По добре си отиди на гинеколог като толкова се притесняваш

petia_86
03-31-2007, 21:35
това,че е минала една седмица не означава,че теста е показал вярно!Аз също си правих една седмица след половия акт тест и беше отрицателен а сега съм в 4-ти месец :D !!!По-късен тест ми показа + и така беше!!!Така,4е че...моя савет е да изчакаш малко!!!

mi6enceto
04-01-2007, 16:58
zakusnenieto na cikula moje da se polu4i ot nai-malkoto ne6to kato dieta,nervi,emocii daje i ot vremeto..6tom testa e otricatelen budi spokoina ;) ako trqbva si napravi o6te 1 uspeh

`Juji`
04-02-2007, 16:19
oxx bojeee emi kak 6e si bremenna ako ne e svur6il v tebe?popitai partniora ti dali e siguren ako toi e na 100% nqq kvo da se pritesnqva6 [-X a i 6tom testa ti go pokazva....i na mene mi e zakasnqvalo spokoino :D

Кънчо
04-04-2007, 15:20
Мдааам, личи си, че 99% от вас вярват на митове и легенди. Жалкото е, че сте на такова дередже със сексуалната култура ...

Доста по-дърт съм от вас и въпреки, че съм мъж съм доста по-наясно по темата от адски много жени!

1. Ако два поредни теста покажат "минус" - няма какво да се тревожиш. Ако тестовете се разминават най-сигурния начин за доказване на бременност е теста с жабата (250% сигурен, в природата няма шега, няма измама! ;))) или трети тест :) Все пак ако сте чели внимателно указанията за употреба към теста би трябвало да сте забелязали, че винаги пише "блаблабла, теста има 0,0ххх% недостоверност" ... за някой хора дори това е супер късметлийска вероятност и теста дава обратния резултат.

2. От една друга тема - по време на цикъл, особено в края му риска от забременяване е ужасяващо висок. Статистиките сочат, че двойките, разчитащи на факта, че жената е в цикъл правят гафове ... 86% от случаите!

3. Не е нужно мъжът да се изпразни във вагината, за да има забременяване. Разбира се, отсъствието на голямо количество еякулат значи много по-нусък риск от забременяване. НО ... възможно е при определени пози капка-две секрет да достигне шийката на матката, при което каката надува корема като нищо :)) ... което ми напомня за една позната, която беше забременяла абсолютно по същия начин след ... анален секс с обилно изпразване :)

Ако се съмнявате - просто попитайте някой от акушер/гинеколозите в Шейново (пожелавам ви да се срещнете с тях на по-късен етап, като тинейджъри хич не ви трябват такива вълнения!)

seventh_sense
04-10-2007, 22:52
da ti kaja az sam su6tata v momenta no ne sum si pravila test za6tot o6te e rano da se kaje sus 100% a az sam golqma panika ot rano :| dano nqma problemi i sled toq slu4ai sam si kazaal pove4e NIKOGA BEZ no dali 6te stane ::: ... priqtelq mi kazva uj 4e nqma problemi no jenskat panika otnostno tva nikoi nemoje da q olekoti osven SIGURNOSTTA SUS (stiga da ne se skusa de) dano nqma6 problemi spox znai 4e i az sam taka sega [-o< uspeh

04-11-2007, 11:53
3. Не е нужно мъжът да се изпразни във вагината, за да има забременяване. Разбира се, отсъствието на голямо количество еякулат значи много по-нусък риск от забременяване. НО ... възможно е при определени пози капка-две секрет да достигне шийката на матката, при което каката надува корема като нищо :)) ... което ми напомня за една позната, която беше забременяла абсолютно по същия начин след ... анален секс с обилно изпразване :)

Искам да те попитам дали ако обилно се изпразнят в устата и от там може да забременее.Това за аналния секс и забременяването,хубаво се посмях

CrazyWitch
04-11-2007, 16:18
Това най-вероятно е от рязкото сменяне на сезоните.
Не се притеснявай, на мене ми е закъснявало цели 10 дни и съм се подлудявала от притеснение и бях правила 2 теста за по-сигурно.
Щом теста ти е показал отрицателно - значи най-вероятно е така! Защото все пак сигурността на теста е 99%!

piFka_LP
04-11-2007, 20:04
аз мисля че е от рязката смяна на температурите. може да е от стрес и какво ли още не :) но щом си си правила тест и е бил отрицателен няма страшно..но се пак тия тестове не са на 100 % надежни върви на лекар или си направи още един тест ако много се притесняваш