PDA

View Full Version : Безчувствена



03-27-2007, 11:37
Не пиша за някакъв съвет или нещо подобно, просто искам да споделя. На 16г. съм и до сега сериозна връзка не съм имала, а и не искам да имам. :roll: В момента никой не харесвам, може би проблема ми е че имам много високи критерии за момчето или и аз не знам. Като ходя по купони или дискотеки обичам да се забивам с някой, но това е само за забавление. После ако случайно (което е малко вероятно) съм му дала телефона си, виждаме се 1-2 седмици и го разкарвам. Вече имам чувството, че не мога да изпитвам чувства, че съм безчувствена.
Тука като чета "ауу колко го обичам", "не мога да живея без него" (заедно сме 1 месец :lol: ) и т.н. първото нещо, което ми идва на ум е "хлапета, които горките и те не знаят какво чувстват, които си мислят, че са влюбени, че обичат..."

Valar
03-27-2007, 11:41
Свали изискванията просто!!! :roll:
Хората се влюбват,обичат се и в това няма нищо детско!
Не вярвам ти да си идеалнна и физически и психически така,че.....

Qnchety
03-27-2007, 11:41
По добре да не се влюбваш силно щото после ще страдаш :wink: !!!

03-27-2007, 11:49
Не вярвам ти да си идеалнна и физически и психически така,че.....

Знам, че идеални хора няма. :wink:

juSTkiddy
03-27-2007, 12:49
По добре да не се влюбваш силно щото после ще страдаш :wink: !!!
ne e vqrno..ne vinagi shte stradash...Noo pyk ako ne se vlubish izpuskash mnogo..naistina mnogo :roll:

vivian
03-27-2007, 16:01
vsqka liubov ni obogatqva s ne6to.nqma zna4enie dali stradame ili sme 6tastlivi,niese u4im ot vsi4ki uroci koito ni dava jivota.ne e detsko da obi4a6 na 16,17 i t.n.za liubovta nqma vazrast,tq ne pita,tq prosto ni vrahlita.tova 4e ne si namerila nqkoi v koito da se vliubi6 i koito da obi4a6 ne zna4i da otri4a6 liubovta,nito da si misli6 4e si bez4uvtsvena...

Jackie
03-27-2007, 16:03
Не си безчувствена. Проблемът е явно при хората, с които дружиш. Вероятно няма никой, който да ти допада. Повечето са само кухи лейки, отворковци и тем подобни.

П.П. Просто лични догатки.

koalka
03-27-2007, 16:49
Твой си е живота, ти избираш как да го живееш.Аз искам да обичам, и обичам.Не си падам по тези забивки.