PDA

View Full Version : Predi,sled,sega......



03-27-2007, 13:21
Predi mom4eto,koeto haresvam ode6e s edna moq poznata,no se razdeliha i Sled tova se zapoznahme,opoznahme i se sabrahme.Sichko be6e super,mn dobre se razbirahme i toi kaza,4e nqmal nikakvi 4ystva kum neq i iskam samo men,no sled kato tq razbra zapo4na pak da go tarsi da go moli i t.n i ne6tata mejdu nas tragnaha na zle.Razdelihme se i toi sega otnovo e s neq oba4e az iskam da si go varna..t.e da i go varna na neq i za tova iskam da mi pomognete nqkaksi :-k ako moje razbirase =D> [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< Blagodarq vi :mrgreen: :mrgreen:

03-27-2007, 13:22
hode6e .. moq gre6ka sorry {}

ексо..
03-27-2007, 13:24
в един любовен триъгълник е задължително един от ъглите да е тъп...

sexy_momi4e
03-27-2007, 13:32
Razdelihme se i toi sega otnovo e s neq oba4e az iskam da si go varna..t.e da i go varna na neq i za tova iskam da mi pomognete nqkaksi :-k ako moje razbirase =D> [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< B
blagodarq vi :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
kakva e taq zloba,kakvo 6te si vurne6 na neq,po skoro tq trqbva na teb(vse pak tq e hodila s nego predi teb)

FiRe_LaDy
03-27-2007, 13:36
Kakyv e smisala da i go vryshtash na neq?Kakvo shte postignesh?Nai mnogo da te namrazqt.Ako iskash otnovo da si s nego prosto go izvikai da izlezete i pogovori s nego,kaji mu vsichko,koeto iskash i ako toi iska shte se vyrne pri teb.

WINTER_NIGHT
03-27-2007, 13:39
4e za6to ne se hvane6 s nqkoi drug vmesto da se mu4i6 da i vru6ta6 na taq?

DreBuS
03-27-2007, 14:05
Когато си го върнеш, ще ти улекне - от собствен опит го знам. Само, че аз не си гу върнах на бившата, задето ходеше и с двамата, а не него, задето вървеше по свирката й. Но дори и да ми олекна, нищо не се промени. Нито чувствата ми охладняха, нито си я върнах (а и не искам). НАкратко казано мисля, че това с "връщането" е една отчаяна постъпка на слабите (макар и да се нареждам с това свое мнение). Така че за*би тия неща с рвъщането и гледай напред, забавлявай се, а любовта сама ще те намери. :wink: