PDA

View Full Version : Учител по английски



03-27-2007, 14:15
Писна ми от тоя нашия. За първа година съм в това даскало и от началото на годината започна да ми прави проблеми. Понеже не съм от много стоящите в час (в смисъл не мога да седя 45 мин закован за стола без да говоря) ме набеляза още от тогава. Първия срок ме наказаха с забележка (1во наказание), нямам отсъстия, слаби оценки и т.н. и нашите бяха на моя страна. Ходихме при директорката и тогава си мълчахме, не знайно защо, обаче тя го защитава..Утре ще взема камерата и ще я сложа да заснеме 1 учебен час и ще я дай на класния за да види какво се казва. Тоя е с некви разбирания от 80те. За него ти трябва за 45 мин да не мърдаш, да не говориш и дори и да не ти е казал няква дума пак да мълчиш и да чакаш той да я каже. Ако го питаш - забележка. Не случайно имам 5 забележки вече и ако изкарам още 1 - предупреждение. Не е честно спряно нас. Той не е прав. И когато стане напечено (разговори с директорки, педагози и т.н.) той се подмазва и започва да говори и държи съвсем различни неща пред тях. Искам тоя да ог убия някъде, но мисля, че ще ми преподава и другата година и не мога :lol: Писна ми просто от тоя. Днеска цял час си мълчах и го попитах каква е тая дума и той "Мълчи, имаш забележка цял час не се спря да говориш" при положение, че аз седя сам на чин и кротувам за да не получа забележка и като го попитах и той веднага ми я написа. Довечера ще говоря с наще, утре разговори с директорки, педагози заместник директорник и класни ръководители ще събера. Инициативата е моя и целия клас е с мен, защото те са на същото дередже като мойто. Как може само по английски да имаме забележки, слаби оценки и т.н. а другото да е на 5-ци и 6-ци, без забележки, отсъстия, закъснения, ОЦЕНКИ ЗА ДИСЦИПЛИНА и т.н. ?!

stra6no_sexy
03-27-2007, 14:27
пффффф ебаси шибания даскал....абе хора натриите му носа,а и идеята ти за камера никак не е лоша така че деиствайте и УСПЕХ