PDA

View Full Version : Moderated: Имам мъхче по дупето, как да го махна?



alabalal
03-27-2007, 15:10
znachi..mnogo kofti problem imam...nachi imam muhcheta po dupeto,koito se vijdat dosta,kakto i imam kosmi-kak da kaja vuv guza(ne v anusa)i se chudq s kola maska li s kakvo da gi mahna,,kajete mi pls...kakto i imam pupchici po buzite na guza...kajete mi i tqh s kakvo da gi mahna..mersi predvaritelno,ochakvam otgovorite vi..:)
P.S-mnogo nekomfotrno se chuvstvam,ne stiga che sum i pulna,pa i nqkvi kosmi i pupki.....pomagaite...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

sexy_anji_
03-27-2007, 15:53
Ами аз лично не си представям как ще успееш да си ги махнеш с кола маска, но самобръсначката е добър вариант. Не се притеснявай това е нормално. А пъпчиците можеш да ги мажеш със силицилов спирт. :roll:

vluibenaTa
03-30-2007, 15:02
Ne se pritesnqva milichka, i az imam i ot kakto sym pochnala da se brysna...se brysna i tam. Do kolkoto znam ima dosta momicheta koito imat tam.

Pyk mislq da ne riskuvash s kola maska..of nz nz i az mnogo sym se chudila no zasega oshte sym s brysnach. Pyk za pypchici kade imash ?
Az imam po "buzkite" no vinagi sled kypane se maja s bebeshka pudra!!!

Carrie
04-19-2007, 22:35
Всички момичета имат там! Аз моите ги махам на козметик с кола маска... защото по принцип ходя на цялата интимна област да ми ги махат. Много е удобно. А т'ва бръснене... хич не го удобрявам като вариант за обезкосмяване където и да е! Аз самобръсначка НИКЪДЕ не използвам... само епилатори и кола маски... навсякъде където трябва. Тва са добрите алтернативи според мен. Успех!

`Death`Whore`
04-20-2007, 05:20
Човек има мъх по цялото тяло. Ако ги махаш там, трябва да започнеш и на корема, гърба и ръцете.

Alex_f
04-20-2007, 06:24
mi s epilator moje da probva6 ili da ide6 na kola maska i tq jenata sama si gi maxa!

Anf3tamin4o
04-20-2007, 07:06
Мисля че с Кола маска би свършила добра работа само недей със самобръсначка че щте стане лошо след време :)

Lorraine
04-20-2007, 08:09
Със самобръсначката е най-лесно.Но все пак е по-добре кола маска,нищо че боли.

Glezanka
04-20-2007, 08:33
Samata ideq che sus samobrysnachka ot muh shte stanat grybi kosmi ne te li otkazwa ... spored men nai-dobriq wariqnt e kola maska ...