PDA

View Full Version : Moqta istoriq



no coment
03-27-2007, 16:22
Zdraveite na vsi4ki sigorno shte vi se stori absurdno tova koeto shte vi napisha ili nenormalno no e fakt!Edinstvenite mi gadni spomeni ot detsvoto mi sa kogatoo bqh na 6 i po malka ...Neznam prosto kak da vi razkaja tazi istoriq zashtoto az q durja v sebe si ve4e 8-9 godini Shte vi razkaja tova koeto edinstveno si spomnqm spomnqm si kak brat mi me prelastqvashe kak me .... po vsqko vreme a az bqh malka i ne razbirah ni6to znaeh samo 4e mi e hubavo prosto neznaeh kakvot pravq taka v produljenie na godini brat mi se vuzpolzvashe ot men edna ve4er poneje bqh sviknala se zadovolqvah sama v kuhnqta znam 4e shte prozvo4i tupo no bqh pristrastne kum tova ne6to i edinstveniqt vinovnik beshe brat mi tazi ve4er maika mi i basha mi me hvanaha posledvaha dulgi razgovori s 4asove maika mi beshe bqsna iskashe prosto da ubie brat mi sega sym na 15 i ot onzi den tova ne6to ne e spomenavano nito vednuj v nashata kushta.Vsi4ki li sa go zabravili neznam dali brat mi go e zabravil neznam znam samo edno ne6to 4e tova koeto napravih kato malka v momenta mnogo stradam za tova 4udq se s kogo da go spodelq no kak kak da obesnq na priqtelite si takova ne6to i eto ve4e 8-9 godini taq tazi bolka v syrceto si i gadnite kartini zabiti v suznanieto mi koito neiskat da me napusnat kak da si hvana serizono gaje kato edin den shte me pita dali sym devstvena i az kakvo shte my kaja ne brat mi me razpe4ata sreshtah lubovta na jivota si izlugala sym go za vsi4ko svyrzano s tova no nikoga nqma da posmeq da my go kaja sega iskam da go spodelq s vas neznam do kakva stepen shte se ospokoq ot tova 4e go spodelqm s hora koito sedqt zad monitorite i 4etat tova koeto pi6a zashtoto az nqmam smelost da se izpravq nito pred vas nito pred koito i da bilo i da razkaja moqta istoriq

Blagodarq na vsi4ki koito sa por4eli dumi4ka po dumi4ka tova koeto napisah blagodarq na vsi4ki koito me razbirat v tozi moment neznam dali izobshto shte ima takiva Blagodarq vi zashtoto vie ste edinstvenite s koito moga da spodelq tazi bolka BLAGODARQ
TEMATA NE E EBAVKA TOVA E REALNOST KOQTO SE SLU4I S MEN :smt010 :smt010 :smt010

ivelin9021
03-27-2007, 16:34
brat ti e izvraten tapak otvorri setra si :-s ](*,) :-s ta po temata spored mene s godinite 6e go preudolee6 ina4e tfa e mn gadno det e naprail brat ti...

Jackie
03-27-2007, 16:36
Наистина е много трагично. Бих ти казал само да, че не е трябвало да го пишеш това тук. Сигурен съм, че имаш поне един човек, на който разчита и той на теб. На него ще можеш да споделяш.. :roll:

ivan4oooo
03-27-2007, 16:41
brat ti trqq nqkoi da go umurtvi po nai gadniq na4in . kak 6a go naprai tva wee ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

littlestar
03-27-2007, 16:41
Лелелеел тва е много гадно да бъдеш жертва на сексуален тормоз от собствения си брат.Разбирам те напълно какво ти е и ти съчуствам искренно.Дано с течение на времето да забравиш тази грозна и извратена история която се е случила с теб.

kPuCkA
03-27-2007, 16:49
И от цялата работа аз не разбрах брат ти на колко е бил тогава....а и не че звучи по-добре,но радвай се че не е бил баща ти примерно.....

SaSeTo
03-27-2007, 16:55
Ама тоя твоя брат е за убиване ! ! 1 ! ! За такива като него са измислили лудниците,та дори и затворите ... тоя е за публично линчуване ! ! 1 ! !

И аз като Jackie мисля,че ще е добре за теб ако споделиш с някого,когото познаваш ..

IdiOtKa
03-28-2007, 13:43
ае тва е минало ..найстина такова нещо не се забравя лесно ..но нямаш избор трябва да продължиш напред ...

sladki64ety
03-28-2007, 15:00
Vai ujas....brat ti trq nqkoi da go hvane i da go ubie po nai brutalniq na4in ,kato e zloopotrebqval s teb..A na teb mila nz kakvo da ti kaja..mislq 4e sgodinite 6te go preodolee6..uspeh :)

Victorya
03-28-2007, 15:26
Абе с времето щяла да го преодолее...дрън-дрън. Тоакова нещо не се забравя по дяволите. Просто разбери, че не си ти виновна за това, което се е случило. Брат ти е за убиване, а ти си просто жертва. Най-добре поговори с родителите си, с психолог, с компетентен човек, възрастен...И най-вече не си мисли, че ти си виновна. Разбирам те, че си ранена, но ако не се изправиш сама срещу проблема никой няма да го направи вместо теб. Аз лично съм на мнението, че трябва да имаш пълно доверие на човека с когото си. Хората на днешно време са жестоки...много жестоки...преди да му споделиш историята първо се увери, че му имаш пълно доверие и той е правилния човек...и успех... ти не си виновна миличка...живота е гаден а брат ти е за убиване.

ChRiSTiaNo_07
03-28-2007, 15:46
Ако ви бях родител щях да убия брат ти :evil: :smt011

piska_
03-29-2007, 14:46
Аз може би не съм имала хубави спомени така като се замисля :cry:

IRRIDUCIBILI
03-29-2007, 16:34
brat ti e za ybivane!!!!

gazovia
03-29-2007, 18:13
Добре, а сега с какви отношения сте с брат ти, и той сега на колко е?

theEXPLOITED
03-30-2007, 07:52
Абе с времето щяла да го преодолее...дрън-дрън. Тоакова нещо не се забравя по дяволите. Просто разбери, че не си ти виновна за това, което се е случило. Брат ти е за убиване, а ти си просто жертва. Най-добре поговори с родителите си, с психолог, с компетентен човек, възрастен...И най-вече не си мисли, че ти си виновна. Разбирам те, че си ранена, но ако не се изправиш сама срещу проблема никой няма да го направи вместо теб. Аз лично съм на мнението, че трябва да имаш пълно доверие на човека с когото си. Хората на днешно време са жестоки...много жестоки...преди да му споделиш историята първо се увери, че му имаш пълно доверие и той е правилния човек...и успех... ти не си виновна миличка...живота е гаден а брат ти е за убиване.
psiholog e edinstvenoto re6enie

03-31-2007, 08:52
oliiii milata tova e edin mn gaden ujas koito si izjivqla.no kakto drugite kazaha ti nqma sa moje6 da go zabravi6,no pone se opitai da go ignorira6 i da produlji6 napred!!!nqma kak
su4ustvam ti iskreno
uspeh

03-31-2007, 17:33
Искрено съжалявам за това което си изпитала.И аз имах посегателства като дете.Проблема не е как ще кажеш на приятеля си дали си девствена или не.Важно е как ще се развие в бъдеще сексуалния ти живот,защото това остава отпечатък завинаги!

04-02-2007, 12:48
Zdraveite na vsi4ki sigorno shte vi se stori absurdno tova koeto shte vi napisha ili nenormalno no e fakt!Edinstvenite mi gadni spomeni ot detsvoto mi sa kogatoo bqh na 6 i po malka ...Neznam prosto kak da vi razkaja tazi istoriq zashtoto az q durja v sebe si ve4e 8-9 godini Shte vi razkaja tova koeto edinstveno si spomnqm spomnqm si kak brat mi me prelastqvashe kak me .... po vsqko vreme a az bqh malka i ne razbirah ni6to znaeh samo 4e mi e hubavo prosto neznaeh kakvot pravq taka v produljenie na godini brat mi se vuzpolzvashe ot men edna ve4er poneje bqh sviknala se zadovolqvah sama v kuhnqta znam 4e shte prozvo4i tupo no bqh pristrastne kum tova ne6to i edinstveniqt vinovnik beshe brat mi tazi ve4er maika mi i basha mi me hvanaha posledvaha dulgi razgovori s 4asove maika mi beshe bqsna iskashe prosto da ubie brat mi sega sym na 15 i ot onzi den tova ne6to ne e spomenavano nito vednuj v nashata kushta.Vsi4ki li sa go zabravili neznam dali brat mi go e zabravil neznam znam samo edno ne6to 4e tova koeto napravih kato malka v momenta mnogo stradam za tova 4udq se s kogo da go spodelq no kak kak da obesnq na priqtelite si takova ne6to i eto ve4e 8-9 godini taq tazi bolka v syrceto si i gadnite kartini zabiti v suznanieto mi koito neiskat da me napusnat kak da si hvana serizono gaje kato edin den shte me pita dali sym devstvena i az kakvo shte my kaja ne brat mi me razpe4ata sreshtah lubovta na jivota si izlugala sym go za vsi4ko svyrzano s tova no nikoga nqma da posmeq da my go kaja sega iskam da go spodelq s vas neznam do kakva stepen shte se ospokoq ot tova 4e go spodelqm s hora koito sedqt zad monitorite i 4etat tova koeto pi6a zashtoto az nqmam smelost da se izpravq nito pred vas nito pred koito i da bilo i da razkaja moqta istoriq

Blagodarq na vsi4ki koito sa por4eli dumi4ka po dumi4ka tova koeto napisah blagodarq na vsi4ki koito me razbirat v tozi moment neznam dali izobshto shte ima takiva Blagodarq vi zashtoto vie ste edinstvenite s koito moga da spodelq tazi bolka BLAGODARQ
TEMATA NE E EBAVKA TOVA E REALNOST KOQTO SE SLU4I S MEN :smt010 :smt010 :smt010


откъде си че да го хвана тоя изрудясал пръч и да му вкарам една пръчка в гъзъ? а той на колко години е да го еба в извратеняка педофил?

CrazyWitch
04-03-2007, 16:36
Съжалявам за трагедията ти.
Преди време бях чела книга по действителен случай.
Авторката на книгата е била изнасилвана в продължение на 5г. от баща си. И чак на 5-тата година когато баща й започва да обръща внимание на малката й сестра, която е поотраснала тя не позволява и сестра й да преживее това което тя е преживяла и разказва тая история на майка си и така съдят баща и на няколко си годинки :roll: .

Исках просто да знаеш, че винаги може да се успокоиш с нещо по-трагично от твоя случай.
Знам, че е тъпо да го казвам, но е така...
Сподели с приятеля ти и сигурно, ще ти е по-леко. Малко или много, но все пак по-леко. Айде, късмет.

<black soul>
04-05-2007, 20:51
Ако ви бях родител щях да убия брат ти :evil: :smt011

и все пак и брат й е син на родителите й! макар че да разбереш че синът ти е изнасилвал дъщеря ти.... ](*,) ](*,) колко ли лоша майка ще съм ако стане такова нещо, направо да се хвъря от някъде! [-X

съчувствам ти наистина много! #-o има толкова момичета като теб че чак ми се струва невъзможно да има толкова гадни и извратени хора, ама е факт, ...има. :roll: и такам... дали някога ще си имаш гадже..да, разбира се, ако имаш вяра и успееш да го преодолееш... и ако някой ден твоето гадже те попита дали си девствена му кажи че не си и че вече са те... малко по малко всичко ще се заличи в съзнанието ти! важното е да мислиш това нещо за несъществено (май тва ще бъде най-трудното! ама няма невъзможни неща!!!) ... и когато се ожениш и вече си много близка с човека до себе си смятам че ще можеш да му кажеш ..все пак той ще ти бъде като твоето друго "аз" и може би няма да те е толкова срам да му кажеш... :wink: по-добре стой далече от брат си иначе ще ти бъде много трудно! ако успееш да споделиш с приятел това ще бъде една крачка напред, а ако не-опитай се да го забравиш по-бързо! успех :wink:

<black soul>
04-05-2007, 20:54
това е наистина гадно...но кажи ти на колко си той на колко е...на колко сте били...ако се чувстваш сигурна кажи му направо на брат ти...питай го дали му е било хубаво...напсувай го...и сега можеш за го изнудваш за дребни неща .... :D

и ако му е било хубаво да му иска пари да го правят пак иначе ако не иска да правят далавера ще го съди! :D :D
тва в кръга на шегата, нямаше как да се стърпя, наистина тва е много много гадно! :cry:

Elizabet_90
04-05-2007, 21:32
Napravo sym potresena,kak moje takova ne6to!Iskam da znae6 4e ako naistina ima6 seriozna vrazka s mom4e i tq e dulga v smisyl e pove4e ot 1 godina spokino moje6 da mu spodeli6.Ako toi naistina te obi4a i mu ima6 doverie toi 6te e nai podhodq6tiq 4ovek na koito moje6 da si izlee6 du6ata i da te razbere!Napravo sym razo4arovana ot jivota pitam se kak moje da ima takiva hora! :smt013

Ulety
04-11-2007, 07:59
Dosta gadno ...Kusmet i opredeleno pogowori s nqkoi po taz tema!