PDA

View Full Version : The Best Freestyle xeкар в света..???



SpAcE_LaDy
03-27-2007, 18:36
Здравейте, сладурковци!
Сорка, че пускам специална тема за това, но просто не мога да се сетя как се казваше наи-добрия хекар в света.. та искам да ви помоля да ми хелп-нете да намеря нещо в интернет за това.. не се сещам за името.. плс хелп!
Иначе на английски в Google може да се намери нещо за хека.. като се напише Hacky sack, Freestyle Footbag, Footbag.. не че това мн ще помогне, защото търсих в нета наий-добрия хекар с помощта на тези думи, ама.. останах си на сухо, затова моля да ми хелп:) Мерси предяарително

П.S. Ако намерите нещои за най-добрите хекари и в БГ постене тук плс, няма да ви се разсърдя :D:D:D:D

Jamalska
03-27-2007, 18:59
Вашек Клода
Vaclav-Vasek Klouda
сори нямам чешка азбука на клавиатурата

А какво те интересува за Българските фрийстайлъри?днес го видях бившия най-добър ...хойше по задачки с жена си.

SpAcE_LaDy
03-27-2007, 20:47
A! Jamalska:) Точно на теб се надявах:)
щМи нищо конкретно, в смисъл просто искам да си намеря инфо да прочета за тия хора:) за хекарите:) Аз супер мн се рарибих по хека и сега се уча, аз нали бях пуснала тема тук за съвет какъв хек да си намеря и си взех именно от този Недялко, за когото ти ми каза:)

Аз сега искам да се науча да играя, ама няма с кого да играя.. таа.. исках да те питам.. понеже намерих един др форум.. www.359hiphop.com и там мисля, че ти си регистрирана, в смисъл там има една Джамалска и мисял, че си именно ти???
Таа там ти беше споменала къде се събирате да цъкате хекче, та исках да те питам дали ще е мн нахално някой път да ви навестя.. мн ли ще се натрапя? и още ли се събирате там..? и кога, в смисъл в колко часа? Ако иска6 на лична ми кажи.. мн ще се радвам:) И мн ще се радвам ако ме приютите при вас някой път да се уча да хекам:)

10х мн за инфото:) До скоро:)

Jamalska
03-28-2007, 13:18
Мда модеро там съм аз:)
Мммм то сега е студеничко за фрийстайл на открито...ама кръгчета бол така ч минавай на пметника...Ако някой път ще ходим само за кръгче пак ще ти кажа :D
Щото залата е спряна...ноу мъни,ноу плеяз;)

SpAcE_LaDy
03-28-2007, 15:35
да, аз и на кръгчета съм навита:) Само да се науча поне малко да играя:) Ми то сега като се стопли предполагам, че ще сте там..? оки, айде плс ако верно не съм мн нахална кажи ми кога ще сте там и ще се опитам да намина :)

teenkopele
03-28-2007, 16:01
Еее, от колко време не съм цъкал си е***о м*****а. Ако си идвам лятото, май ще почвам от начало. Едно и сигурно- ще има с кой да цъкам. :-D

SpAcE_LaDy
03-28-2007, 16:12
Еее, от колко време не съм цъкал си е***о м*****а. Ако си идвам лятото, май ще почвам от начало. Едно и сигурно- ще има с кой да цъкам. :-D

Ох, ама разбира се! Много ще се радвам:) супееер, аз и без тва си търся някой, с когото да цъкам:) Супер, ако и Джамалска ме приеме някой път да и подосаждам..:)

Mimka_sweet
03-28-2007, 16:21
Хах и аз съм начинаеща да ви се похваля :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

SpAcE_LaDy
03-28-2007, 18:03
Ей, супер:) Ми аре някой път да се съберем и да се учим???

Mimka_sweet
03-28-2007, 18:05
Ей, супер:) Ми аре някой път да се съберем и да се учим??? Ако прехвръкнеш до Кз нямам нищо против :-D

SpAcE_LaDy
03-28-2007, 19:54
Хаха, ми едва ли.. а ти няма ли да прехвръкнеш до сф? Айде де, ще се учим заедно, голям съм инвалид :D:D:D:D

Jamalska
03-28-2007, 20:35
Абее аз си фащам влакчето и си отивам на Добрич така че може да се видим след сряда като се върна....може да ритаме великденско яйце;)