PDA

View Full Version : омръзнах ли му



бърнин кис
03-27-2007, 18:31
Здравейте.
Имам нужда от съвет.
Имам си приятел от около месец и полвина, много го обичам, супер сме близки, но имам чувството че някак си му омръзнах
Когато сме заедно все иска да правим секс. Отдавна не сме си говорили така милички думи.
Имам чувството че се държи с мен като с най - добрия му приятел, дори понякога е груб, какво да направя.
Дайте някакъв съвет,не искам да го загубя.

бърнин кис
03-27-2007, 18:32
извинявам се обърках от 5 месеца и пловина сме заедно.
просто си мислех за нещо друго и сам се объркала :---)

kat4enceto
03-27-2007, 18:39
на колко сте?

BAYO
03-27-2007, 18:42
Мда, логично е казаното от теб. Иска да правите само секс, не си говорите мили думички...явно има нещо ма какво само той си знае. Може би не си му омръзнала, може би си има друга или си харесва вече друга и говори на нея милички думи. Секса си е секс. И да те обича и да не те, тва че правите секс нищо не означава. Ми кво да ти кажа, както секи път; поговорете си, питай го какво прави всъщност, къде е онова мило създание в което си се влюбила. Нещо от тоя ссорт треа да е.Тва мисля :idea:

white_chik
03-27-2007, 18:54
ХЕхехе и ти позволяваш такова отношение.Еми поговори с него,кажи му,че не ти е приятно да те възприема като секс играчка.

03-27-2007, 18:55
Аз съм на 15 той на 17.
Като го питам нещо и ми казва че напоследак му било лигаво някви такива.
Е да, целува ме казва ми писе коте мило
Ама понякой пат му избиват бушоните.

bqsna_teenagerka
03-27-2007, 20:26
:-D 4е скъпа той е на 17 естествено 4е ще иска 1 секс...после мили4ки думи...

in__love
03-27-2007, 20:29
[quote="BAYO"]Мда, логично е казаното от теб. Иска да правите само секс, не си говорите мили думички...явно има нещо ма какво само той си знае. Може би не си му омръзнала, може би си има друга или си харесва вече друга и говори на нея милички думи.

da suglasna sum s BAYO!!!

BAYO
03-27-2007, 20:52
da suglasna sum s BAYO!!!

To koy li ne e :D Sorry za latineca, sh se popravq :mrgreen:

03-27-2007, 20:59
da suglasna sum s BAYO!!!

To koy li ne e :D Sorry za latineca, sh se popravq :mrgreen:
Aз не съм!ха \:D/

Pink`4e
03-27-2007, 21:03
ХЕхехе и ти позволяваш такова отношение.Еми поговори с него,кажи му,че не ти е приятно да те възприема като секс играчка.

Съгласна съм.По-добре е да говориш с него и да изясниш нещата :)
Но вие сте още малки.В такива възраст повечета момчета не мислят за сериозни връзки,но все пак опитай да поговориш с него :wink:

jus7_a_boy
03-27-2007, 21:11
Следващият път когато тръгне да се държи така и отново иска само секс, просто седни и му кажи това което казваш на нас в момента. Припомни му времето в началото на връзката ви, някой ваш хубав спомен, просто го предразположи към този разговор, попитай го защо нещата не стоят по същия начин вече, има ли нещо което трябва да знаеш...ако е пич просто ще поговори с теб и ще ти обясни как стоят нещата през неговите очи. Айде успех и една голяма :) на лицето ти да видиме..

sexi_lady_666
03-27-2007, 22:08
mi moje da go nakara6 da razbere 4e ti ne si samo za sex a i za lubov (ISTINSKA LUBOV) ti si znae6 kak iska6 da go nakara6 prosto mu go pokaji!!! Uspeh ;)

_[LiFe-StiLe]_F
03-28-2007, 06:56
тъпо е за месец и половина той да те възприеме като най-добър приятел :-s времето в което сте заедно е прекалено малко за да се говори за "навик", защото ако приятелството наистина измести любовта, то това се нарича навик, а не омръзване [-X
може би най-добре ще е да поговорите двамата. кажи му за това, което те притеснява и се надявам, че след един по-дълъг и сериозен разговор нещата ще си дойдат на мястото. лично за мен приятелството заема една доста голяма част от връзката и то небива да се губи :!:

BloodraiN_M
03-28-2007, 07:13
изобщо познаваш ли го като човек ала бала??
ако за 5 месеца не го е опознала къде отива тогава :shock:

koalka
03-28-2007, 07:37
Явно нещата доста бързо са приключили, ако въобще са започнали.Може би няма чувства към теб, или те са толкова малки, че само спите заедно.Замисли се върху това.Говори с него, ако не ти харесва отношението му към теб, питай го на какво се дължи проблема.

koalka
03-28-2007, 07:44
Явно нещата доста бързо са приключили, ако въобще са започнали.Може би няма чувства към теб, или те са толкова малки, че само спите заедно.Замисли се върху това.Говори с него, ако не ти харесва отношението му към теб, питай го на какво се дължи проблема.

нима лигавенето е единственият признак за чувства???
Имала ли си сериозна връзка досега?Не говоря за лигавеното, никой не е казал, че е признак за чувства.Просто той се държи грубо с нея, трябва да си промени отношението.Може да се държи по-мило с нея, но не означава, че трябва да се лигави.Да, имам.

koalka
03-28-2007, 07:50
дори понякога е грубЕми, така казва.Може, естествено. :wink:

ANGEL4E
03-28-2007, 07:59
амииии не...
просто за 5 месеца на мъжете им минава лигавостта и не очаквайте винаги всичко да е като в началоти и да я има онази тръпка...

имаш два варианта:

1 късате, защото вече не е лигаво като началото
2 връзката ви се задълбочава и нямат значение глупостите, като разни лигавщини и т.н.
изобщо познаваш ли го като човек ала бала??

ebati zadalbo4avaneto!... :-s samo sex i ni6to drugo...a ina4e sam napalno saglasna 4e sled 5 meseca moje da iz4ezne trapkata...no vse pak tova ne ozna4ava 4e i 4uvstvata iz4ezvat...pogovorete...nadqvam se vsi4ko mejdu vas da se opravi :roll:

ANGEL4E
03-28-2007, 08:25
това може да значи много неща, но не виждам защо да не я обича...

той може още да я обича обаче само със секс ли го показва? ако да то тогава да го зарязва направо... :smt011

helen4ee
03-28-2007, 09:58
spokoino ne se sduhvai mujete sa takiva, ti s eradvai 4 eiska seks hahahahahah aami ako spre??? Seksa e intimno lutsko prejivqvane, koeto qvno go pravi 6tasliv, 6tom iskqa dsa go pravi s teb tova ehubavo :)

MoHuTo
03-28-2007, 10:48
Ами вместо да питаш нас, седни и поприказвай с него, кажи му тези неща които си написала тука, пък той ако е човек на място ще ти обясни защо се държи така и дали вече са изстинали чувствата му. :::

бърнин кис
03-28-2007, 12:12
Ами познавам го много добре, той мен също. Запознал ме е с родителите му, аз също с моите. Вижадаме се всеки ден. Пък ако някой ден се случи да не се видим то поне говорим по телефона. Излизаме си постоянно двамата,рядко излизаме с компания.
Много пъти преди сме говорили че за него няма секс без чувства.
Уфф не знам..
](*,) :smt010