PDA

View Full Version : кофти ситуация



Mariqqqqqq
03-27-2007, 18:31
Става дума за момче естествено - Т.,с него ходихме близо 9 месеца,много се обичахме уж...но няколко месеца преди да скъсаме той замина за 1-2 седмици с майка си за русе,но след като се върна сякаш не беше същия.Някак си нещата пак станаха розови след което вече почна да се отдръпва и накрая ми каза че иска да се разделим.Аз го обичам още и то много,независимо че са минали 5 месеца от тогава,още се виждаме но имам чувството че той харесва една много добра обща наша приятелка.Ситуацията е малко по-оплетена и аз не мога да я обясня точно,все още имах надежда че ме харесва поне малко и има шанс да тръгнем,но вече не знам и аз.Опитах се да харесам и други но просто не се получи,имам чувството че няма да открия заместител,не знам какво да правя с Т.

Sladur4enceto
03-27-2007, 18:51
zdr :wink: i az prejivqh sa6toto ne6to s edno mom4e predi godina i polovina.polovin godina sled kato se razdelihme po pri4ina podobna na tvoqta toi sam me potarsi ,no az takmo bqh tragnala s drugo mom4e koeto ujasno mnogo haresvah.dosta dalgo vreme se ma4ih da go zabravq, no ima izraz starata lubov rajda ne hva6ta.Ne be6e hvanala rajda taka e no ne moje6e da e sa6toto kakto predi ,ako tragnehme ... i ne tragnahme.Posle toi tragna s 2 ot nai dobrite mi priqtelki pri koeto az ujasno mnogo revnuvah i me bole6e.No sega sqkvi 4uvstva sa iz4eznali ,samo priqtelskite ... koito 6te si ostanat.S nego hodehme 7 meseca i mn go obi4ah ... toi be parviq koito obi4ah a do sega ne e imalo mnogo na koito da go kazvam.
predpolagam 4e 6te se osaznae 4e e napravil gre6ka kato ste se razdelili kasno ... i ako i togava izpitva6 sa6tite 4uvstva kam nego to tova ne e pre4ka da se saberete uspeh :wink: :smt006 :smt023

sasha_90
03-27-2007, 18:57
ako naistina izpitva o6te ne6to kam teb 6te se varne pri teb,a ako ne stane ne se ot4aivai-jivota prodaljava.
kasmet

Mariqqqqqq
03-27-2007, 18:59
аз се познавам няма да го забравя лесно,влюбя ли се в някой и това е,трудно ще го заменя за друг,но не мисля че той ще се осъзнае просто

BAYO
03-27-2007, 19:07
За кфо се мъчиш? Иди при него и му кажи " така и така аз още те обичам, ти ако си хлътнал по приятелката ми/ни ми кажи да знам да не се побърквам щот вече незнам кфо стаа...побърквам се!" Може и да стане нещо, знае ли човек.

Mariqqqqqq
03-27-2007, 19:09
по принцип не искам да се знае че още имам чувства към него,объркано е,искам да видя дали шанса да ме харесва поне малко е факт или не

BAYO
03-27-2007, 19:14
Само едно ш'ти кажа. Тва да чакаш да видиш кво ще се случи е глупост. От опит го знам. Така бях с едно момиче в продължение на 2.5 год. Тя си имаше нейн живот, аз мой. Моят живот беше тя, но нейния не бях аз. Живееше си тя щастливо, ходеше по купони и насам натам, късаше ми се на мен сърцето и се питах "Защо поне веднъж след онази последна среща не ми се обади?" Ся вече знам защо. Защото бях млад, глупав и много много наивен. Не бъди и ти наивна. Ако не напраиш нещо по въпроса, то въпроса няма да направи нищо за теб.

FiRe_LaDy
03-27-2007, 19:14
Pogovori s nego ... vse nqkoi trqbva da napravi pyrvata krachka ... ako vseki sedi i chaka drugiq nikoga nqma da stane neshto.

Mariqqqqqq
03-27-2007, 19:23
той иска да си продължа живота но аз просто не мога,разбирате ли- не мога,знам колко е наивно и глупаво ама това е ситуацията

sexi_lady_666
03-27-2007, 22:19
6te otkrie6 100000000% zabravi go toq tam nqma da ima 6ans 10000000% trugni s drug 6te vidi6 vremeto minava i 6te go zabravi6 i az obi4ah edin no sega obi4am 300 puti pove4e edin drug taka 4e ti si znae6 no az govorq za priqtelski suvet!!!

_[LiFe-StiLe]_F
03-28-2007, 06:49
щом той е решил, че не иска да бъде повече с теб, няма защо да се правиш ти на глупачката, която тича след него и му се моли! кажи си просто, че той е една обърната страница от живота ти и с това всичко между вас приключва. най-голямата ти грешка в момента е, че мислиш, че няма да намериш заместител. естествено, че няма заместител! хората в живота ни не се появяват за да заместят този или онзи... заместител ми звучи като "златната резерва", което повярвай ми е обидно :-s
сигурна съм, че съвсем скоро ще се появи отнякъде момче, което ще ти хареса такова каквото е, без да го сравняваш с бившия. успех ;)

koalka
03-28-2007, 07:49
Нямаш друг избор, освен да го забравиш.Той така и така няма да е с теб, няма чувства.Не можеш вечно да мислиш за него и да се терзаеш, да страдаш и да те боли.Забрави го, не е лесно, защото го обичаш, но се опитай.

bqsna_teenagerka
03-28-2007, 08:57
най вероятна се е заплеснал по някоя друга...разу4и напред назад...питай го защо скъсахте..искай при4ини...кажи му 4е все още го оби4ашш.....и да видим кво ще каже той